Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

Απευθυνεται μονο σε γερα στομαχια.

Λοιπον φερτε ενα Σουπιαδη...οποιον να ειναι (εκ του Φερτε μου ενα Σλογκαν, οποιο να ναι)

Μαλλον για το επομενο Σαββατο ή Κυριακη μεσημερι
 
Eστω εναν Τσακωνα.
 
Wally είπε:
Λοιπον φερτε ενα Σουπιαδη...οποιον να ειναι (εκ του Φερτε μου ενα Σλογκαν, οποιο να ναι)
Για να μην το κουράζουμε, συμφωνώ με τον Πάνο. Θα πρέπει να ψηφηστεί ή επικρατέστερη βιντεοταινία του Σουπιάδη.

Επισημάνω οτι οι βιντεοταινίες της προ-επιλογής ,καλο θα ήταν να είναι undergrund και όχι τόσο εμπορικές.

Η "βιντεοπροβολή" για μένα είναι κάτι το ιδιέτερο σαν αφιέρωμα στο ελληνικό βίντεο & θα πρεπει να γίνοται προσεγμένες επιλογές!

Θα επιστρέψω εντός 24ώρου για να προτείνω και γώ 1-2.

ΦΛΑΣΙΑ!!!

"Ραμπο - κοντός & τάπα" καθώς έχει και 2 μερή (ώς χορταστική) ,στο τέλος του Α' Μερους κάνουμε διάλημα για σχολιασμό ,καφεδάκι, τουαλέτα, οπως στο Cinema.

Απο τις κορηφαιες βιντεοταινίες του Σουπιάδη.

Η πρόταση μου είναι αυτή.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω συμφωνω 100%
 
Είμαι κι εγω σύμφωνος για "Ραμπο κοντό και τάπα", μαλιστα πριν λιγο καιρο ηταν απο τις πρωτες επιλογες που θα σας πρότεινα! Εννοείται οτι θ'ακολουθήσει ρετρο-συμπόσιο στο break του πρώτου μέρους της ταινιας οπως επισης κι ενα ειδικό backstage βιντεάκι του event.. Νέα πράγματα, καινούρια!
 
Wally είπε:
Kαλα μιλάμε απίστευτη φωτογραφία, ρολόι πανω απο μανσέτα (αλα παρταόλας) + το μηχάνημα που μας αλλαξε τη ζωη στις βιντεοπροβολές.. εχω πεθάνει στο γέλιο! Μετα απ'αυτο θα πρεπει καθε φορα που καποιος σκάει μύτη σε βιντεο-meeting να απευθύνει στην υπόλοιπη παρέα χαιρετισμό με τη φράση "Χαίρε Παρταόλα, οι μελλο-χούφτερμαν σε χαιρετούν".. :ave2 ..χαμός!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συμφωνεί και ο "panosbocajunior" σήμερα είμασταν μαζί σε κάποια δουλειά και συζιτήσαμε το θέμα.

wally, εγώ , panosbocajunior, jackie Dragon ,(πιθανότατα) Θάνος ,

Νομίζω οτι κατοχυρώθηκε!
 
Ξεκινάμε να οργανωνόμαστε σιγα σιγα? Τελικα ειστε ολοι οκ για το Σάββατο? Αν ειναι ριχνω αυριο τηλέφωνο στο boss του καταστήματος να μας κλείσει την αίθουσα..
 
Jackie dragon είπε:
Ξεκινάμε να οργανωνόμαστε σιγα σιγα? Τελικα ειστε ολοι οκ για το Σάββατο? Αν ειναι ριχνω αυριο τηλέφωνο στο boss του καταστήματος να μας κλείσει την αίθουσα..
Για μένα το ερχόμενο Σάββατο είναι ιδανική μέρα , θα πρέπει να δούμε άν βολεύει και τους άλλους. Ο "πυρήνας" των βιντεοπροβολών δηλαδή :

1)Wally

2)Exetlaios

3)Statulator

4)panosbocajunior

5)θανος

& όσα άλλα παιδιά τους βολεύει η συγκεκριμένη μέρα και επιθημουν να παρεβρεθούν καλό θα ήταν να το δηλώσουν στο thread.
 
Κλεισατε τις ταινιες που θα προβληθουν η θελετε μια δικη μου προταση ?
 
ελεγα να το αφησω μεχρι τελευταια στιγμη αλλα πιστευω οτι θα μαι εκει αν ολα πανε καλα να μας κανει και ο καιρος το χατιρι οποτε με υπολογιζετε
 
Aν συμφωνείτε μπορουμε στο διάλλειμα του πρώτου μέρους της ταινίας του Σουπιάδη να δουμε ενα μικρό 5λεπτο απόσπασμα απο μια κάλτ κρητική βιντεοπαραγωγή της "Καμπουρομανώλενας" ως ενα ρετρο χαλαρωτικό ιντερμέδιο προθέρμανσης λίγο πριν το break για το ρετρό συμπόσιο συζήτησης που θ'ακολουθήσει.. Το κάψιμο ειναι 100% εγγυημένο, εμεις σας προειδοποιούμε!

[video=youtube;xaTt-9v1Y28]

 
Συμφωνώ με τον Jackie. απομένει να κανονιστεί ή ώρα...

Και όσοι πιστοί προσέλθετε...
 
brees21 είπε:
Κλεισατε τις ταινιες που θα προβληθουν η θελετε μια δικη μου προταση ?
Εχει κανονιστεί για "Ράμπο - κοντός & τάπα" Με Πάνο Σουπιάδη.

Και τα 2 μέρη της ταινίας κρατάνε περίπου 2,5 ώρες. Θα έχουμε και την ανάπαυλα (διάλειμμα) στο τέλος του Α' μέρους.
 
2,5 ώρες βιντεοταινία; είχαν τόσο μεγάλη διάρκεια; Βλέπω να επιβιώνουν στο τέλος ,οι πολύ σκληροπυρηνικοί... :)
 
RIO είπε:
2,5 ώρες βιντεοταινία; είχαν τόσο μεγάλη διάρκεια; Βλέπω να επιβιώνουν στο τέλος ,οι πολύ σκληροπυρηνικοί... :)
Kρατάει τόσο γιατί είναι 2 μέρη. Μιλάμε για 2 VHS...

Jackie απομένει να μας πείς την ώρα ,αλλά και το συμαντικότερο ,ποιός θα φέρει την ταινία???

Εγώ έχω μόνο το Α' μέρος και αυτό σε κασσέτα!
 
Γειά σε όλους!... :)

Να ρωτήσω... Έχει κλείσει για Σάββατο; Και αν ναί,τι ώρα;

Υπάρχει περίπτωση να γίνει η προβολή την Κυριακή;
 
Σας βολευει ολους να γινει οπως τη προηγουμενη φορα, δηλαδη κατα τις 3? (ή ακομα και 4 το μεσημερι) Για τα καινούρια μέλη που θα ερθουν να πουμε πως η συναντηση αρχικά θα γινει εξω απο το σταθμο του ΗΣΑΠ στο Θησείο, απο τη μεριά του σταθμού που διάφοροι πλανόδιοι εχουν στήσει τις πραμάτειες τους..

Παρουσίαση1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για 4 είναι καλά. Απλά άν γίνεται να μετατεθεί 1 ώρα (στις 5 δηλαδή) για τον φίλο stratulator οπου δεν μπορεί νωρίτερα.
 
Πίσω
Μπλουζα