Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

Παμε σιγα σιγα να αρχίζουμε να "καταστρώνουμε" την επομενη βιντεοπροβολή..
 
Μεσα ειμαι και εγω παιδια.Πολυ καλες επιλογες video80.Νομιζω ειναι απαιτηση ολων να τιμησουμε Σουπιαδη μιας και εγραψε την δικη του ιστορια βαλτε ομως στα υποψιν και τον φερετρακια πιστευω οτι πρεπει να γινει κληρωση αλλα τσαμπιονς λινγκ με μπαλακια και τετοια,προτεινω και ημερομηνια αν θελετε και μπορειτε για αυτο το σαββατο στις 2 αυγουστου και λεω παιδια για αυτο το σαββατο γιατι απο την πιο επομενη εβδομαδα θα φυγουν πολοι για διακοπες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω συμφωνο για το σαββατο αυτο γιατι μετα θα φυγουν ολοι οποτε θα παμε απο σεπτεμβρη ποια ταινια προτινεται να δουμε??σουπιαδη??μπορω να σας φερω επικη βιντεοταινια με νομικο και τρικαμηνα ονοματι με ενοχα βηματα αλλα δεν ειναι κωμωδια.....
 
Για τσεκαρετε τα προγραμματα σας για Σαββατο μηπως το στριμωξουμε.

Εγω προτεινω κωμωδια με Σουπιαδη παντως
 
απο ταινιες σουπιαδη εχω μπροστα μου προχειρα λωρενς της αφραγκιας το γκομενες του τσαρλυ και τον γλυκα με τζεβελεκο αν θελετε καποιο και δεν το εχετε πειτε μου να κανω ανασκαφες
 
"To computer του Θανατου"

επικη ταινια, οτι πρεπει για ρετρομανιακους.
 
θανος είπε:
απο ταινιες σουπιαδη εχω μπροστα μου προχειρα λωρενς της αφραγκιας το γκομενες του τσαρλυ και τον γλυκα με τζεβελεκο αν θελετε καποιο και δεν το εχετε πειτε μου να κανω ανασκαφες
O "γλύκας " αν και φοβερή βιντεοταινία απορρίπτεται ,γιατί δεν είναι ο Σουπιάδης το επίκεντρο και ο πρωταγωνιστής εκεί άλλα ο Τζεβελέκος.

Εκτός απο τη "Γυναικάρα με τα πράσσινα" που είναι το πάθος μου , λέω ΝΑΙ σε "λόρενς της αφραγγίας" & "γκόμενες του Τσάρλυ".

Αποφασίστε παίδες, για κάτι οριστικό, με δημοκρατικές διαδικασίες ,αλλά & να δούμε τελικά εάν θα μαζευτούμε.
 
Παιδια εγω δεν ξερω αν προλαβαινω. Η φαμιλια θελει μπανιο στη θαλασσα και δεν μπορω να υπολογισω την επιστροφη
 
Φτασαμε ηδη τεταρτη και παμε για πεμπτη αν ειναι πρεπει να αποφασισθει αν θα ανεβει ποστ με την ημερομηνια της βιντεοπροβολης για να δουμε αν θα μαζευτουμε και ποιοι.Αλιως ας το αφησουμε για σεπτεμβριο απλα να υπαρξει μια ενημερωση
 
Οπότε καλύτερα παμε τέλη Αυγούστου ή αρχες Σεπτεμβρίου για το επόμενο.. Μεχρι τοτε μεσολαβεί υπεραρκετος καιρός για να αποφασιστεί ποια ταινια του Σουπιάδη θα δουμε..

canstock14991423.jpg
 
απο τι καταλαβαινω και εγω ετσι παει και θα αρχισουμε δυνατα απο τελη αυγουστου ναι μεχρι τοτε μπορει να μπει ενα poll και να μας πουν τα παιδια ποια θελουν το καλυτερο θα ταν να φερναμε και τον ιδιο Guest αλλα το θεωρω εξαιρετικα δυσκολο μπορω να κανω την προσπαθεια παντως....
 
λοιπον τωρα που επιστρεψαμε παμε γερα για την δευτερη προβολη??
 
θανος είπε:
λοιπον τωρα που επιστρεψαμε παμε γερα για την δευτερη προβολη??
Εννοείται οτι παμε για δευτερη προβολή και αρχιστε σιγα σιγα την ανασύνταξη της ρετρο ομάδας κομάντο..
 
Θα σας άρεσε να παίζαμε καμία βιντεοκασσέτα από Γιώργο Κωνσταντίνου?
 
εγω δεν εχω προβλημα μπορειτε να πειτε ποια θελετε να παιχτει κατι λεγαμε για σουπιαδη τωρα βλεπουμε ετσι και αλλιως οποια και αν δουμε ο χαβαλες που γινεται δεν υπαρχει απλα
 
Μιας και στις 6 Σεπτεμβρη εχουμε συναντηση, θα ελεγα να μαζευτουμε το αμεσως επομενο. Τι λετε?

Να προτεινω το Computer του Θανατου που τα εχει ολα? (Φλωρεντη, ψωμιερα, 5 1/4 Datalife, QuickShot 2Plus, τοπλες, τσαμικο σε ντισκοτεκ)

Το μονο κακο ειναι η κακη ηχοληψια
 
Wally είπε:
Να προτεινω το Computer του Θανατου που τα εχει ολα? (Φλωρεντη, ψωμιερα, 5 1/4 Datalife, QuickShot 2Plus, τοπλες, τσαμικο σε ντισκοτεκ)

Το μονο κακο ειναι η κακη ηχοληψια
Εκ πρώτης δεν συμφονώ ,Εκτός της κακής ηχοληψίας , είπαμε να παίξουμε κάτι απο Σουπιάδη.

Ομως θα μπορούσε να γίνει και προβολή της "κουκλας" καθώς έχει ήδη βγεί

Μια καινούργια ταινία ,αλλά με ηθοποιούς του VHS!

(σ.σ.: Θάνο έτσι και αλλιώς θέλω το DVD ,περίμενα πολλούς μήνες αυτήν την ταινία, σαν χαρμάνης έβλεπα το trailer συνέχεια!)

Προτείνετε αδέρφια... ,Θα πρέπει να βάλουμε λίστα & να ψηφήσουμε.

2ον : 13 του Σεπτέμβρη έ? Μια χαρά είναι!
 
Για ΚΟΥΜΠΙΟΥΤΕΡ ΘΑΝΑΤΟΥ, επί της αρχής συμφωνώ.

Αλλά ο ήχος είναι τόσο χάλια, που θα πάει χαμένη η προβολή.

Δε θα ακούμε τίποτα.

Προτείνω Σουγκλάκο, ή εναλλακτικά Σουπιάδη.
 
Kαλό Μήνα στο thread....

Aργούμε παίδες...Καθώς θα πρέπει να γίνει (σύντομα) η επιλογή της βιντεοταινίας. Δεν βλέπω οργάνωση!
 
Βαλτε βρε κανα Ψαλτη η κανα Διαλιανιδη μεΤσακαλια να ρθει και κανας Καζουαλας 80ας.


Πολυ Hardcore καταστασεις για εκπαιδευμενους θεατες τα παραπανω.
 
Πίσω
Μπλουζα