Συναντήσεις για Βιντεοπροβολές

Παιδια αν μπορει να γινει κατι τετοιο και τελικα δεχθει να παρευρεθεί ο κ.Φλωρεντής στη βιντεοπροβολή θα ηταν κατι παραπάνω απο θαυμάσιο! Νομιζω πως ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι ανάλογο απο ελληνικό φόρουμ, δεν εχει ξαναοργανωθεί ποτε απο ομαδα ελληνικης διαδικτυακης κοινοτητας η ομαδική παρακολούθηση ταινίας με παρέα τον ιδιο της τον πρωταγωνιστή και μουσικό δημιουργό της! Αν τελικα πανε ολα καλα και τον εχουμε κοντα μας τοτε θα ετοιμασω κι ενα μικρο poster για το γεγονος!

Τιμής ένεκεν θα πρεπει να υπάρχει ενα πληκτρολόγιο commodore 64 ως ντεκόρ καθ'ολη τη διάρκεια της προβολής..
 
Ο Exetlaios μας κακομαθαινει :)

Μακαρι να κατσει η φαση.

Kudos!
 
Δυστηχός Κυριακή για εμένα είναι αδύνατο να κατέβω Αθήνα, άρα καλή προβολή να έχετε και αν ποτέ γίνει ξανά Σάββατο προβολή θα κοιτάξω σίγουρα να περάσω έστω και για λίγο.
 
Kαλημέρα.Έχει κανονιστεί ο χώρος που θα γίνει η προβολή της βιντεοταινίας στις 12 Οκτωβρίου;
 
ALFIE είπε:
Kαλημέρα.Έχει κανονιστεί ο χώρος που θα γίνει η προβολή της βιντεοταινίας στις 12 Οκτωβρίου;
Nαι αυτο ειναι ηδη κανονισμένο! Τωρα μενει να αρχισετε ολοι οι ενδιαφερόμενοι να δηλώνετε συμμετοχες ωστε να ξερουμε ποιοι θα ερθουν..
 
εγω θα ερθω σιγουρα μιλησα με video 80 και θα ερθει λογικα θα ερθει και ο bocajuniors και θα πω σε angelpriest (80s movies by the priest για οσους γνωριζουν) και στον dr slump
 
Κι εγώ μέσα, με 75% πιθανότητα να έρθει και η κοπέλα μου!
 
Παίδες, μίλησα πριν λίγο με Άκη Φλωρεντή.

Κατ'αρχάς, ενθουσιάστηκε με την ιδέα να παρευρεθεί στην προβολή.

Μου είπε ότι εκτός απροόπτου ... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ !

Εξαρτάται από κάποιες επαγγελματικές υποχρεώσεις που έχει, τις οποίες και

θα οριστικοποιήσει μέσα στην εβδομάδα (οπότε και θα έχουμε την τελική απάντηση).

Μου δήλωσε ότι "αν δεν έχει πρόβες εκείνη την ημέρα, θα έρθει να παρακολουθήσει όλη την ταινία μαζί μας.


Αν έχει πρόβες, θα κάνει ΤΟ ΠΑΝ, έστω να περάσει για λίγο, να μας πει την καλησπέρα του και να γνωριστούμε
".

Συντονιστείτε στο παρόν θρεντ, μέσα της εβδομάδας, για ενημέρωση ...
 
Αυτα ειναι.Μπραβο Κωνσταντινε την καλυτερη ειδηση μας εδωσες.Θα γινει πανικοοοοοοοοοοοοοοος λεμε
 
Συγχαρητήρια κι απο μενα Κωνσταντίνε τοσο για την αρχική πρωτοβουλία του να ερθει κι ο κύριος Φλωρεντής στη προβολή κι ακομα περισσότερο στο άκουσμα οτι υπάρχει τεράστια πιθανότητα να ειναι μαζι μας! Και μονο οτι ενθουσιάστηκε στην ιδέα ειναι για μας η καλύτερη πληρωμή.. Θα ξεκινησω μεσα στις επομενες 2 μερες να ετοιμάσω ενα επικό flyer για το event!
 
exetlaios είπε:
Παίδες, μίλησα πριν λίγο με Άκη Φλωρεντή.


Μου είπε ότι εκτός απροόπτου ... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ !
Ένα μεγάλο Μπράβο στον exetlaios!... Εξαιρετικά νέα!
 
Μίλησα προ ολίγου με Άκη Φλωρεντή.

Μου επιβεβαίωσε ότι κατά 99% θα είναι μαζί μας !!!

Μπορεί κάποιος να μου θυμίσει τη διεύθυνση;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελειααααααααααααααααααα πραγματικα ενα ονειρο που γινετε πραγματικοτητα.Το ηθελα αυτο καποια στιγμη προβολη με τα ειδωλα της δεκαετιας του 80 παρεα μας.Τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
 
παμε γεραααααααααα θα γινει ο χαμος απλα επικες στιγμες θα ζησουμε
 
Κι εγώ θα είμαι παρών!Τι ώρα θα συναντηθούμε την Κυριακή;
 
παιδια μην ξεχνιομαστε ειπαμε 4 το μεσημερι στον ηλεκτρικο στο θησειο να αρχισουμε να φτιαχνουμε παρουσιολογιο??
 
Παιδιά, αν δώσουμε ραντεβού 4, ούτε στις 5 δε θα ξεκινήσουμε.

Δε δίνουμε 15:30 με 15:45 ώστε 16:00 να αναχωρήσουμε για το μέρος ;
 
Συμφωνω με exetlaio, καλυτερα να δωσουμε ωρα συναντησης 15 λεπτα πριν την αρχικά κανονισμένη ωρα ωστε στις 4 να ειμαστε μεσα στο μαγαζι και να μπουμε κατευθειαν στη "δράση".. Ετσι κι αλλιως το κατάστημα ειναι ακριβώς διπλα απο τη στάση ηλεκτρικού στο Θησείο - που ειναι και το σημειο συνάντησης - οποτε ειμαστε χαλαροί..

Κυριακή λοιπον 12 Οκτωβρίου και ωρα 4 παρα τέταρτο να ειστε ολοι εξω απο το σταθμό του ΗΣΑΠ "Θησείο"..

41.jpg
Προβολή συνημμένου 115972

41.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελήφθη παιδιά...

Ελα να οργανόνοται οι συμμετοχές.!!!
 
Πίσω
Μπλουζα