Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Pooky είπε:
Χουάν τι έπαθες; Εσύ δεν έχανες συνάντηση.
Ελπίζω όλα καλά και να "ανέβεις" γρήγορα.

Ε, ρε 4 θα είμαστε! Αυτό δεν είναι meeting!!!!!!

Θα είμαι εκεί κατά τις 7.

Εχω το τηλ του Kyr... Αν το αποφασίσω θα ειδοποιήσω...
 
ΟΚ απλά ελπίζω να είναι φάση που θα ξεπεράσεις γρήγορα!!!
 
Pooky είπε:
Ε, ρε 4 θα είμαστε! Αυτό δεν είναι meeting!!!!!!

Θα είμαι εκεί κατά τις 7.

Δεν πειράζει και 4 είμαστε αρκετοί για να κουτσομπολέψουμε τα συνταρακτικά γεγονότα:

Του πολέμου στον Καύκασο

Της Ολυμπιάδας

Των μεταγραφών του Ολυμπιακού, αλλά κυρίως

Τις συνταρακτικές αλλαγές στη ζωή του Μάνου :D

[θα έσκαγα αν δε σχολίαζα ρε φίλε...

Μα καλά, σε κουρέψανε κιόλλας? Ειλικρινά?...

'Αυτή θα σε βάλει να ξυρίσεις μέχρι και το μουστάκι']

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ

:D :D:D:D:D
 
Pooky είπε:
PS. Τι άνω σταθμός και βρούβες τσαμπουνάς ρε τρελλέ; Στην καγκελόφρακτη έξοδο φάτσα το περίπτερο δεν συναντιόμαστε συνήθως;;;;;
Ε, ακριβώς απ'εξω από τον πάνω σταθιμό ειναι αυτό που λες :D
 
Ρε όλο ανακρίβειες μου είσαι........

Θέλω κι εγώ από αυτό που σου έγραψε ο γιατρός...... :D :D
 
Ο,τι και να λετε, φεύγω, παω σπίτι, να κανω ενα ντους γιατί είμαι κατάμαυρος. Αχ, έπρεπε να δείτε σε τί συνθήκες δουλεύω ορισμένες φορές. Και όχι μόνο αυτό, αλλά να έχω να κάνω με industrial 486SX μητρικές και UNIX που ούτε η μάνα τους δεν τα ξέρει :mad:

Θα προσπαθήσω να είμαι 19.00 στην έξοδο του ΗΣΑΠ στο ρεύμα προς Κηφισιά, στο περίπτερο που είναι απ'εξω, το γράφω για όσους δεν έχουν ξανάρθει.
 
ξέρω είμαι ασυγχώρητη (Νικόλα) αλλά προέκυψε να δω κάτι σπίτια

:(
 
Ωραία περάσαμε ε;

Ο καιρός ήταν πολύ καλός, δεν είχε πολύ ζέστη και ο Wally έκατσε μέχρι που βράδυασε!!!!!!
 
malvina είπε:
ξέρω είμαι ασυγχώρητη (Νικόλα) αλλά προέκυψε να δω κάτι σπίτια
:(

Τελικά όμως τα κατάφερες!!!! :headbangdude:

Παιδιά τα κατάφερε και ήρθε!!!!

Ημασταν:

ΕΓΩ :cool:

Pooky

Wally

Juanita

malvina

ManosGabrielKnight

kyriazisv

Frank213 (ενας από τους αγαπητούς admins του amigahellas)

Περάσαμε ένα τριωράκι πολύ ευχάριστο και τα κλασσικά, μην το πιπιλάμε,,....οσοι δεν ήρθατε, πάλι χάσατε. Αλλά είπαμε να το ξανακανονίσουμε τώρα σύντομα, είτε στις 22/8 είτε στις 29/8, ή και τις 2 Παρασκευές, για όσους δεν τα κατάφεραν ή λείπουν διακοπές κλπ κλπ.
 
είδατε βρε? όχι να μην λέτε!!!

:D
 
To μόνο άσχημο που το διαλύσαμε νωρίς :precry:

Με φθηνές δικαιολογίες: :super: άλλος έπρεπε να πάει νωρίς για ύπνο γιατί αύριο είναι η τελευταία του μέρα πριν τις διακοπές, :xm: ένα άλλος έλεγε κάτι για κάτι λουλούδια που έπρεπε να ποτίσει πριν γίνουν φρύγανα και διάφορα τέτοια ανυπόστατα... :what: Pls, give me a break που λέει και η φίλτατη ξαδέρφη...

Την επόμενη φορά :wait2: φροντίστε να έχετε ελευθέρας, διαρκείας ή δεν ξέρω πως αλλιώς λέγεται ώστε να συνδυάσουμε την έξοδο με ένα καλό γεύμα..

(Μα δε σας άνοιξε η όρεξη ανάμεσα στα πεύκα, στην σκιά της Ακρόπολης;;;;:dribble: Εμένα πάντως, ναι... Και με ξέρετε... είμαι λιτοδίαιτη... :D )
 
ok Juanita? θα επιζήσουν τα λουλουδάκια??? :)
 
Θα βάλω σύστημα αυτόματου ποτίσματος... :D
 
Παιδιά χάρηκα πολύ που τα είπαμε απόψε...

Ήταν από τις πολύ καλές βραδιές τελικά...

Αρχικά λέγαμε θα είμαστε 4-5 μόνο, αλλά 8 δεν είναι καθόλου άσχημα Αυγουστιάτικα...

@juanita: Η σκιά της Ακρόπολης ήταν από την άλλη μεριά... :D
 
Ποιά σκιά ρε σεις; Είχε νυχτώσει....... :D
 
Το μυαλό σου έχει νυχτώσει :D
 
Βρε παιδιά, βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος... :precry:

Η μασαμπούκα είναι το ζητούμενο και όχι η σκιά... :D

Η σκιά μπήκε για ποιητικόν οίστρον :rofl:
 
Δεν απάντησα χθες, επειδή είχα μια δουλίτσα, και τελικά δεν θα κατάφερνα να έρθω έτσι κι αλλίως. Πάντως θα θέλα να δω το Μάνο κουρεμένο (been there, done that). Ο αρραβόνας είναι σε δεύτερη μοίρα. :cool:

I will be there next time
 
kapamaru είπε:
Δεν απάντησα χθες, επειδή είχα μια δουλίτσα, και τελικά δεν θα κατάφερνα να έρθω έτσι κι αλλίως. Πάντως θα θέλα να δω το Μάνο κουρεμένο (been there, done that). Ο αρραβόνας είναι σε δεύτερη μοίρα. :cool: I will be there next time

Έχασες...

Ούτε εγώ περίμενα τέτοια αλλαγή.... :D
 
Kαλησπερα και χρονια πολλα σε ολους!!!

Δυστυχως ειχα μερες να μπω στο φορουμ και μολις τωρα διαβασα για την εκτακτη συναντηση!!!Κριμα γιατι ημουν Αθηνα και θα εδινα το παρον!!! :cry:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα