Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
malvina είπε:
θα ρθω, αλλά Dom.... ΜΗΝ ΣΕ ΔΩ ΝΑ .... ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!!!!

:cool:
:bow: Aν καταφερεις να ερθεις Μαλβινα, με τοσα τρεχαματα που εχεις, θα εισαι θεα :bow:

Ε, οχι και να ξεκουραζομαι, αυτα ειναι συκοφαντιες. Εγω δεν νυσταζω ΠΟΤΕ :rofl: (ή μαλλον σχεδον ποτε...). Καποιος διαδιδει φημες για μενα και μου εχουν βγαλει το ονομα οτι νυσταζω :p

Θα φερω μαζι μου και τα Ανθολογια του σχολειου και το αναγνωστικο της 3ης Δημοτικου, αυτο της Αγγελικης Βαρελλα :cheers:
 
ε ένα break το δικαιούμαι!! Θα προσπαθήσω να έρθω
 
Τωρα μολις συνειδητοποιησα οτι η συναντηση ειναι αυτη την Πεμπτη....καλα ειμαι εντελως "γεια σου"...παιδια χρειαζομαι βοηθεια...θα πηγαινα στο Θησειο την αλλη Πεμπτη :bash:

Αρα δυστυχως δεν θα μπορεσω να εχω τωρα τα Ανθολογια, αλλα θα τα φερω στην επομενη συναντηση :)

Μηπως να αρχισω να ανησυχω για την πνευματικη μου υγεια :nervous:....μαλλον φταιει ο ερωτας :heartcloud:
 
domniki είπε:
Τωρα μολις συνειδητοποιησα οτι η συναντηση ειναι αυτη την Πεμπτη....καλα ειμαι εντελως "γεια σου"...παιδια χρειαζομαι βοηθεια...θα πηγαινα στο Θησειο την αλλη Πεμπτη :bash: Αρα δυστυχως δεν θα μπορεσω να εχω τωρα τα Ανθολογια, αλλα θα τα φερω στην επομενη συναντηση :)

Μηπως να αρχισω να ανησυχω για την πνευματικη μου υγεια :nervous:....μαλλον φταιει ο ερωτας :heartcloud:
:rofl: Παλι καλα που σε ρωτησα και το πηρες χαμπαρι εγκαιρως :D
 
Kambia είπε:
:rofl: Παλι καλα που σε ρωτησα και το πηρες χαμπαρι εγκαιρως :D
Αχ, Καμπια μου, αν δεν ειχα κ'εσενανε τι θα ημουν στη γη :D

Ασε, που θα ετρωγα ξυλο και απο τον Rygar, και με το δικιο του ο ανθρωπος θα με εδερνε, γιατι κανονισε την συναντηση ειδικα για να με βολευει... :p
 
Ρεε!! Περιμένατε να φύγω για να κάνετε συναντήσεις κάθε εβδομάδα???

Πιστεύω πως στην επόμενη συνάντηση θα έχω γυρίσει..
 
theoritikos,απλό είναι,όσοι μείναμε Αθήνα προσπαθούμε να το διασκεδάσουμε τουλάχιστον,με όποιο τρόπo μπορούμε ! :D

@Juanita

Θα το σκεφτώ.....!! :D
 
domniki είπε:
Τωρα μολις συνειδητοποιησα οτι η συναντηση ειναι αυτη την Πεμπτη....καλα ειμαι εντελως "γεια σου"...παιδια χρειαζομαι βοηθεια...θα πηγαινα στο Θησειο την αλλη Πεμπτη :bash: Αρα δυστυχως δεν θα μπορεσω να εχω τωρα τα Ανθολογια, αλλα θα τα φερω στην επομενη συναντηση :)
Εγώ μπερδεύτηκα τελείως. Τελικά θα έρθεις ή όχι; :D :D
 
Και επειδή κάποιος κύριος Rygar οργανώνει συναντήσεις κάθε βδομάδα έχω να δηλώξω οτι ΔΕΝ θα έρθω. Αν διοργανώσετε καμία στις 28 θα έρθω.

Αντε, και μη χανόσαστε επειδή είναι Αύγουστος και είστε στα χωριά σας για ένα μήνα.
 
Ολο αερολογίες είσαι. Λοιπον, στις 29 μπορείς;
 
με ειδοποίησαν απ το επιπλάδικο πως Πέμπτη απόγευμα θα μου φέρουν μερικά απ τα έπιπλα που περιμένω. Θα έρθω, αλλά θ αργήσω (πάλι)

Rygar, θα με ξαναμαζέψεις απ το σταθμό...? :kiss:
 
malvina είπε:
Rygar, θα με ξαναμαζέψεις απ το σταθμό...? :kiss:
Τι να κάνω, θα σε μαζώξω :D

domniki είπε:
Στις 29/8 δεν μπορω, αλλα μπορω στις 21/8 ;)
Βασικά αυτό για τις αερολογίες πήγαινε στο Maxouli. Αλλωστε εγώ στις γυναίκες μιλάω πολύ πιο ασχημα :D
 
Rygar είπε:
Βασικά αυτό για τις αερολογίες πήγαινε στο Maxouli. Αλλωστε εγώ στις γυναίκες μιλάω πολύ πιο ασχημα :D
To ξερω πως πηγαινε στο Μaxouli ;)

Eμεις θα τα πουμε απο κοντα...ακου εκει μιλας ασχημα στις γυναικες :p
 
Rygar είπε:
Εγώ μπερδεύτηκα τελείως. Τελικά θα έρθεις ή όχι; :D :D
Πάνε εσύ, και οποίον γνωστό δεις να περνάει, βούτα τον. Μάλλον θα έρθω και γω τελικά.
 
Παρουσίες:

  1. Moi (o μον αμούγ)
  2. Shock
  3. Keeper7k
  4. Telamonas.stokos
  5. ManosPrinceOfPercia
  6. Juanita
  7. Domniki
  8. Dim
  9. Kapamaru
  10. Turrican


Μετά τον καφέ είχε και πιτογυρα το πρόγραμμα...
 
Ο Moi (de la croix), είναι νέο μέλος;;; :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα