Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Εκτακτη συνάντηση Πέμπτη 21/8/2008 (Θησείο)

Συναντηση Πέφτη 21/8/2008 και ώρα 19.00 στο Θησείο, ραντεβού στο περίπτερο έξω από το σταθμό του ΗΣΑΠ (της γραμμής Πειραιάς-Κηφισιά).

 




  1. Rygar
  2. domniki
  3. juanita
  4. Shock!
  5. Dim
  6. ManosDoom2
  7. malvina
  8. kapamaru


Το καλοκαίρι τελειώνει και η Αθήνα ξαναγεμίζει, οπότε.... όσοι μπορούν :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
Συναντηση Πέφτη 21/8/2008 και ώρα 19.00 στο Θησείο, ραντεβού σοτν άνω σταθμό του ΗΣΑΠ.



  1. Rygar
  2. domniki
Το καλοκαίρι τελειώνει και η Αθήνα ξαναγεμίζει, οπότε.... όσοι μπορούν :D


Kατά πάσα πιθανότητα είμαι μέσα...
 
Μάλλον θα είμαι και εγώ :)
 
Χμμμ Θησείο... σημαίνει ότι θα πρέπει να πάω σπίτι από δουλειά, να αφήσω αμάξι και να κατέβω με ηλεκτρικό... :(
 
Γιατί έτσι ρε ;

Άδεια είναι η Αθήνα τώρα,λες να μη βρεις να παρκάρεις ;
 
Ξέεεεερω γω, αντανακλαστικό για το Θησείο είναι...
 
Ελα ρε, βρίσκεις παντού να παρκάρεις. Καλού κακού όμως βγάλε από πριν τις πινακίδες, να μη στις βγάλουν άλλοι ;) :D
 
Rygar είπε:
Καλού κακού όμως βγάλε από πριν τις πινακίδες, να μη στις βγάλουν άλλοι ;) :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Τότε όμως,γυρνώντας,θα ψάχνει το αυτοκίνητο ολόκληρο..! :D
 
Παιδιά, αν είμαστε τόσοι, μπαίνουμε όλοι μέσα και πάμε παραπέρα :D
 
Αμα όλοι σκέφτεστε σε στυλ "Ωχουου πού να πάω τώρα, και άντε να παρκάρω....κλπ κλπ", ε τόσοι θα μείνουμε :D
 
Αν δεν φύγς για διακοπές θα έρθω. Μόλις βγάλω εισητήρια, θα σας πω σίγουρα
 
Δε θέλουμε εισητήρια ρε, μπορείς να έρθεις και τσάμπα :tease: :D :D:D
 
Rygar είπε:
Αμα όλοι σκέφτεστε σε στυλ "Ωχουου πού να πάω τώρα, και άντε να παρκάρω....κλπ κλπ", ε τόσοι θα μείνουμε :D
A, μην ανησυχεις Rygar! Aν ειμαστε οι δυο μας, θα μεταφερουμε την συναντηση στο Μαρουσι ;) οπου εχει ευκολια στο παρκαρισμα, ειναι κοντα στο σπιτι μας, και εχει και δροσια :clap: (για να μην αναφερω οτι μπορουμε να πεισουμε και τον Wally που του αρεσουν τα Μαρουσια)
 
Θα κάτσουμε και στο Σοκολά και θα φάμε και καλό γλυκάκι, που ξέρω πόσο συμπαθείς ;)
 
Rygar είπε:
Θα κάτσουμε και στο Σοκολά και θα φάμε και καλό γλυκάκι, που ξέρω πόσο συμπαθείς ;)
To καλυτερο σουφλε το εχει ενα λιγο παρακατω (μου το εμαθε η QueenofHearts)....ειναι και ενα αλλο στο στενακι που εχει διαφορα τσαγια (θα κανονισουμε να παμε εκει το χειμωνα) και φοβερη μηλοπιτα με παγωτο :cheers: Αχ, τα γλυκα τα εχω δοκιμασει ολα παντου....ε, ειμαι γλυκατζου, τι να κανω :D
 
Μηλοπιτα με παγωτό, κρέπα και βάφλα τα αγαπημένα μου γλυκά.
 
Θα δωσω και γω το παρον!
 
θα ρθω, αλλά Dom.... ΜΗΝ ΣΕ ΔΩ ΝΑ .... ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ!!!!!!

:cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα