Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μ'αρέσει ο ενθουσιασμός :)

Κατ'αρχάς: έχουμε δηλαδή αποφασίσει για Ρεμούτσικο;

Δεύτερον: να αρχίσει να καθαρίζει λίστα συμμετεχόντων;
 
Ακριβώς φίλε Gryzor!

(παιδιά είναι ήδη Τετάρτη)

Καταρχάς: Δεν υπήρξαν άλλες αντιδράσεις όσον αφορά το Ρεμούτσικο, επομένως θεώρησε οτι το θέμα του μαγαζιού έκλεισε.

Δεύτερον: Φυσικά και να αρχίσει να ξεκαθαρίζει η λίστα για να γίνει και η κράτηση στο μαγαζί μέχρι αύριο.

Εμένα με υπολογίζεις 1 άτομο (θα έρθω μόνος).

Θα ενημερώσω με σιγουριά αύριο αν θα έρθω με αυτοκίνητο που συνεπάγεται οτι μπορώ να φέρω κάποιους και να κάνω κατ΄οίκο παράδοση για 4 μετά το πέρας της βραδιάς.
 
Ποστάρω μόνο επειδή είμαι στη λίστα. Δεν θα έρθω τελικά.
 
Παιδιά, φοβάμαι ότι θα απέχω και εγώ.

Δεν είμαι στην καλύτερη διάθεση για διασκέδαση.
 
Λοιπόν, επειδή απ'ότι κατάλαβα ή πρέπει να μείνω νηστικός ή θα χαρακτηριστώ φασίστας, αφαιρέστε με και μένα από τη λίστα (και κάθε παρόμοια λίστα στο μέλλον). Thanks.
 
Αλκη μην τα παιρνεις κρανιο.Ενα απο τα λιγα κακα του RetroManiaX ειναι οτι οταν κανονιζουμε εξοδο,δηλωνουμε συμμετοχη καμια 50αρια και στο τελος δεν γεμιζει ουτε τραπεζι :)
 
alkis21 είπε:
Λοιπόν, επειδή απ'ότι κατάλαβα ή πρέπει να μείνω νηστικός ή θα χαρακτηριστώ φασίστας, αφαιρέστε με και μένα από τη λίστα (και κάθε παρόμοια λίστα στο μέλλον). Thanks.
Φίλε Άλκη, μην τσαντίζεσαι.

Θα σε συμβούλευα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να έρθεις σε μια συνάντησή μας

(έστω και σε μια επόμενη).

Πάντα έχουμε πολλές αναβολές "της τελευταίας στιγμής" (μη εξαιρουμένου εμού).

Τώρα, να σε χαρακτηρίσουμε οτιδήποτε, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ !

Άλλωστε, τη συγκεκριμένη περίοδο (λόγω των γεγονότων) κάποιος μπορεί

να είναι στεναχωρημένος/τσαντισμένος για ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικό λόγο,

από αυτόν που ενδεχομένως φαντάζεσαι.

Φιλικά.
 
Άλκη, να έρθεις οπωσδήποτε και σε αυτήν!

(Θα σου δείξω και περιοδικά με τη Μάχη των Πλανητών :D )
 
εγω.. αν κατεβω.. (που μαλλον θα κατεβω), θα ερθω σιγουρα, και ας ειστε μονο 3! Χουανιτα παιδι μου, μαζι θα τα πιουμε
 
Καντε ενα βημα στο πλαι, ολοι σας, και να το δουμε πιο καθαρα το θεμα.

Ειπαμε να βρεθουμε μαζι να τσιμπησουμε κατι και να μιλησουμε για οσα αγαπαμε εδω μεσα και να περασουμε παρειτσα ενα βραδυ.

Αυτο δεν εχει καμια σχεση με το τι συμβαινει γυρω μας - μεταξυ μας ολες τι υπολοιπες μερες που δεν σκοτωνονται παιδια στο δρομο ή δεν καταστρεφονται περιουσιες και κοπος , τα πραγματα εχετε την εντυπωση οτι πανε καλα και μπορουμε να διασκεδαζουμε χωρις τυψεις ?

Δεχομαι χωρις δευτερη κουβεντα οτι καποιοι δεν θα ερθουν γιατι δεν νιωθουν καλα με το κλιμα των ημερων - δεχομαι ομως οτι και καποιοι αλλοι θελουν αυτες τις δυσκολες μερες να βρεθουν μεταξυ φιλων και γνωστων.

Η συναντηση θελω να γινει ακομα και αν δεν μπορεσω - λογω δουλειας και μονο - να ερθω. Το μερος το εχουμε βρει , οδηγιες για το πως θα ερθετε υπαρχουν.

Καντε ενα (μικρο) ντου εδω και επιβεβαιωστε ποιοι θα ερθετε για να κλειστει το καταλληλο τραπεζι - και περιμενω να δω και οσους που κατω απο την ψυχολογικη πιεση των ημερων απερριψαν την ιδεα να το ξανασκεφτουν και να ρθουν στην παρεα - δεν παμε στα μπουζουκια - παμε καπου να βρεθουμε μαζι.

Δεν θελω να πειτε οτι δεν θα ερθετε ή γιατι δεν θα ερθετε - αλλα απλα οτι θα ερθετε.
 
Omenforever είπε:
Πριν ο Μάνος κάνει την εκκαθάριση του thread, το πρώτο μήνυμα κάτω από αυτό του Shock ήταν το δικό μου όπου αναφανδόν δήλωνα ότι θα βρίσκομαι στη συνάντηση όπου και όποτε γίνει…
Φίλοι μου… δε μου βγαίνει σήμερα. Το γνωστό γεγονός με έχει κάνει ΣΚΑΤΑ και δε μπορώ, απλά δε μπορώ, να παραβρεθώ. Δε μπορώ να γιορτάσω, θέλω να πενθήσω. Κι αυτός είναι ένας από τους τρόπους που θα χρησιμοποιήσω.

Πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος «ευαίσθητος» που σκέφτεται έτσι γιʼ αυτό ταπεινά θα έλεγα να αναβάλουμε τη συνάντηση μας για καλύτερο χρόνο και χωρίς τις ηχηρές απουσίες που θα έχουμε την Παρασκευή. Το τι θα πράξει ο καθένας είναι, βέβαια, αυστηρά δικό του θέμα.

Ευχαριστώ για την προσοχή.
Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο με τον αδερφό μου τον OMEN. Δεν λυπάμαι μόνο για το παιδί και την ανεγκεφαλίτιδα μερικών, αλλά για τη κατάντια αυτού του τόπου περισσότερο. Πήραμε απόφαση με τη γυναίκα μου να μην έρθουμε τελικά, γιατί βλέπει πως δεν μου βγαίνει. Δεν το είχα ανακοινώσει πριν γιατί μέχρι πριν από λίγο δεν είχα σύνδεση στο Internet. Φίλε Τάσο και φίλε Βάγγο, συγνώμη θα τα πούμε κατ΄ιδίαν υπό προσφορότερες συνθήκες.
 
Λορένα είπε:
εγω.. αν κατεβω.. (που μαλλον θα κατεβω), θα ερθω σιγουρα, και ας ειστε μονο 3! Χουανιτα παιδι μου, μαζι θα τα πιουμε
Αν κατέβεις (που μάλλον θα κατέβεις) θα βρεις σίγουρα εμένα και την Ιωάννα, τον Gryzor... και τον Telamona αν προλάβει όπως είπε...

Ποιοι άλλοι θα έρθουν παίδες? Για να ενημερωθεί σιγά σιγά και το πρώτο post...

Mano?

Maxouli?

Domniki?

Shock?

Rygar?

Wally?

Frank213?

Van_M?

Άλλος...?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν δηλωσα συμμετοχη στο τσιμπουσι. Θα βρισκομαι στην αλλη πλευρα της πολης στο Πolis Stage την Παρασκευη.
 
Δεν θα μπορουσα να λειψω...οποτε ας προστεθει το ονομα μου στη λιστα.
 
dim είπε:
Δεν θα μπορουσα να λειψω...οποτε ας προστεθει το ονομα μου στη λιστα.
Αυτός είσαι ρε φίλε...

Mano συμπλήρωσε και οτι προτεινόμενη ώρα μάζωξης είναι η 9η βραδυνή (21:00)

εκτός και αν θελεις να προτείνεις εσύ κάποια άλλη ώρα...

Άντε για να οργανοθούμε σιγά σιγά...
 
ΑΛΕΡΤ!!!! Μολις κανόνισα ραντεβού με τον οδοντίατρο για απονεύρωση. Αντί να την κάνω Δευτερα πρωί που ξεκινά η άδειά μου, το μετέθεσα Παρασκευή απόγευμα γιατί πλέον δε μπορώ να φάω ούτε από την αριστερή πλευρά :mad:.
 
Εγώ θα έλεγα λίιιγο πιο νωρίς (2030;) για να προλάβουμε να παρκάρουμε, μεν, για να έχουμε υπ'όψιν και τις ψιλοκαθυστερήσεις δε...
 
Rygar είπε:
ΑΛΕΡΤ!!!! Μολις κανόνισα ραντεβού με τον οδοντίατρο για απονεύρωση. Αντί να την κάνω Δευτερα πρωί που ξεκινά η άδειά μου, το μετέθεσα Παρασκευή απόγευμα γιατί πλέον δε μπορώ να φάω ούτε από την αριστερή πλευρά :mad:.
Αχ, δε μπορω να ακουω για απονευρωσεις :cry: Εχω τραβηξει πολλα απο ενα καταραμενο δοντι :cry: :cry: Κουραγιο Rygar!
 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, να προτείνω χωρίς να θέλω να θίξω κανέναν: το thread έχει καθαρίσει για να βγάλουμε κάποιο νόημα, ας κρατηθεί αυστηρά on-topic...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα