Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Gryzor, αν εννοείς εμένα, ήθελα να θίξω ακριβώς το ίδιο θέμα...
 
Δεν μπορώ να δω την εικόνα σου, οπότε... :)

Ενυγουέη, ας σβήσουμε τα περιττά!
 
Κύριοι,δε θα μπορέσω να παραστώ στο me(a)ting τελικώς,έσβησα και τη συμμετοχή μου.Next time for me....
 
Δεν απαντουσα τόσο καιρό γιατί δεν ηξερα.

Το μόνο σίγουρο είναι οτι αν έρθω θα έρθω μόνος. Εγώ και το retroBike.

Αυτό που δεν είναι σίγουρο είναι αν θα ερθω. (αν δεν ήταν οι γνωστοί - γνωστοί kyriazisv juanita dim δεν υφήρχε περίφτωση). Οχι οτι υποτιμω τους υπόλοιπους αλλά δεν υφήρχε περίφτωση.

Ανάλογα την κούραση της Παρασκευης.

Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα να ξεκανονίσω τελευταία στιγμή, μία θέση είναι αυτή. Αν υπάρχει πείτε μου.
 
Λοιπόν, απόψε θα πάρω να κλείσω για αύριο, 8:30 ( ;) για καμμιά δωδεκαριά άτομα...

Πάντως, παιδιά, έχει πολύ καλό φαγάκι εκεί...
 
Παιδία γράφω για να επιβεβαιώσω τη σημμετοχή μου στο τραπέζι (ελπίζω να μην ματαιωθεί ολτουγκεδερ)...

C Ya :cool:
 
Έχω κλείσει. 12 άτομα, ένας πάνω ένας κάτω βολεβόμαστε, δεν τίθεται θέμα.

Αν ενδιαφέρεται κανείς για κούρσα στείλτε ΡΜ...
 
Ωρα;;;; :wait2:

Τι ώρα να μαζευόμαστε;;;
 
Εγώ έκλεισα 8:30, για να βρούμε ίσως και να παρκάρουμε...
 
Εγώ ίσως να αργήσω λίγο λόγω υποχρεώσεων.
 
Καταρχην ευχαριστω τον Gryzor που εκανε τη "δουλεια" :thumbup: και αν το τραβηξετε, κατα τις 00.30 γυρνωντας απο τη δουλεια θα περασω και αν σας πετυχω εκει θα τα πουμε και απο κοντα. Καλα να περασετε ετσι και αλλιως.
 
Μόλις με πήρε τηλέφωνο ο Gryzor, είναι κάπου στο δρόμο πηγμένος λόγω βροχής και κίνησης...

Μου ζήτησε να σας απευθύνω το παρακάτω ερώτημα...

"Τι θα γίνει τελικά το βράδυ, ισχύει η συνάντηση ή μήπως λόγω καιρού θέλετε να αναβληθεί; Ισχύει η συμμετοχή όσων ήδη έχουν δηλώσει;"

αυτά...
 
Μάλλον ο καιρός μας κάνει νερά σήμερα.

Παιδιά δε ξέρω ότι θέλετε. Μπορούμε να το πάμε την άλλη βδομάδα...

Πείτε τη γνώμη σας
 
Επειδή εγώ κυκλοφορώ με δίκυκλα και έφαγα αρκετή βροχή σήμερα (τώρα) τείνω στο να το αφήναμε. Βέβαια δεν υπάρχουν ημερομηνίες για να το μεταθέσουμε, μόνο το επόμενο ΠΣΚ.
 
Χωρις να θελω να επεμβω μηπως ειναι αργα για ακυρωση?

Δεν ξερω αν ολα τα παιδια μπορουν να ενημερωθουν.

Αλλωστε ο καιρος επηρεαζει μονο εμας τους μηχανοβιους.Οι υπολοιποι αν καταλαβα καλα ειχαν κανονισει και τις "κουρσες".

Εγω παντως αν δεν δωσετε ακυρο και αν δεν ριχνει παπαδες θα κανω οτι μπορω να περασω μια βολτα.

Αν καποιος παντως εχει καποιο τηλεφωνο του Kyriazisv,juanita κτλ ας τους ειδοποιησει...
 
Εγώ λέω, εκτός κι αν έχουμε αρνητική απάντηση από όλους, ή ειδοποιηθούν τηλεφωνικά, να πάμε. Δεν λέει να τους κρεμάσουμε ρε σεις!

Έχει ανοίξει ο καιρός ελαφρώς...
 
Εχω τηλέφωνα και των 2. Δεν απέκλεισα οτι θα έρθω αν είναι οι συνθήκες καλές. Μήπως να περιμέναμε λίγο ακόμα;
 
Ποιων 2? 12 είναι :D Είναι 6:20, ακόμα ισχύει κανονικά υποθέτω...
 
αχ βρε Gryzor...πάλι αναταραχές προκάλεσες με την γκρίνια σου ...μουαχαχαχαχα

Εγώ παιδιά έχω μια υποχρέωση και υπολογίζω να τελειώσω γύρω στις 11...

θα κάνω ένα τηλέφωνο εκείνη την ώρα και αν είστε ακόμα εκεί θα περάσω για ένα ποτήρι κρασί ;)
 
Εγώ φταίω που φροντίζω ρε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα