Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απαντήστε όΣΟΙ θα έρθετε!! :mad:


 
θελω να τα πουμε απο κοντα αλλα γιατι δεν κανονιζεις σαββατοκύριακο ...παρασκευη για εμας που δουλευουμε μεχρι αργα ειναι δυσκολο ,εκτος τουτου δεν υπαρχουν αλλα μερη με σταθμο ηλεκτρικου κοντα εκτος απο το ολυμπικο και το κεντρο ?εγω παντως θα γουσταρα να κανονιζαμε να παμε λουνα παρκ στου ρεντη εστω σαν χαβαλε, και ας μην κανουμε τιποτα μονο ετσι να ανταλαξουμε εμπειριες απο παλιοτερες επισκεψεις μας και οσα παιδια δεν εχουν αμαξι τα περναμε απο το σταθμο ...
 
Πολλά παιδιά δεν έχουν (ή δε θέλουν να πάρουν) αμάξι, οπότε η μόνη λύση είναι μέρος που να έχει σταθμό ΗΣΑΠ πολύ κοντά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα καρναβαλιστούμε ή όχι;;; :p
 
Εεεεε, παίζει ρόλο; Δεν ξέρω, δεν είχα αυτό στο νού μου, αλλά εάν κάποιος θέλει μπορεί να ντυθεί ό,τι θέλει.
 
Θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι εκείνη την ημέρα στο Olympico δηλαδή... :p :) :p
 
Δυστυχώς Παρασκευή απόγευμα είναι αδύνατον. "Εργάζομαι" σκληρά στο πολιτιστικό κέντρο της περιοχής μου.

Κάποια άλλη φορά, μπορεί.
 
Νομίζω ότι έτσι και αλλιώς η επιλογή να γίνει συνάντηση ακριβώς πριν το τριήμερο της Καθαρής Δευτέρας δεν είναι και η καλύτερη δυνατή.

Όλο και κάποιοι θα έχουν άλλα πλάνα.
 
Θέλω να έρθω και εγώ αλλά θα έχω γαλλικά μέχρι τις 7. :(

Αν το κρατήσετε μέχρι τις 9 μάλλον προλαβαίνω. :xm:
 
Ελα μωρέ Ιωάννα, οταν λεμε 18.30, εννοούμε εκείνη την ώρα που τελειώνεις γαλλιικά. Και θα είμαστε τουλάχιστον μεχρι τις 21.00.
 
μάλλον, ίσως, μπορεί :)

Rygar θα μου φέρεις και τον IIci μαζί με την 1200άρα μου? ε? ε? ε?
 
Αμα φέρει ένα ταψί κρέπες, μπορεί να με πείσεις :D
 
Rygar είπε:
Εεεεε, παίζει ρόλο; Δεν ξέρω, δεν είχα αυτό στο νού μου, αλλά εάν κάποιος θέλει μπορεί να ντυθεί ό,τι θέλει.
Ωραία, εγώ λέω να φορέσω ένα πουλόβερ, και να ντυθώ ζεστά.

Αχέμ, στο θέμα

Και γω θα είμαι.
 
βαλε και μενα μπαρμπα!!!!
 
Ομοιως παιδια.
 
Όμοιοι ομοίοις :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα