Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τελικά προέκυψε ένας γάμος σήμερα που τον είχα ξεχάσει... :(

Νίκο, κράτα μαζί σου αυτά που είπαμε, αν τελειώσω νωρίς ίσως σας προλάβω για λίγο...
 
Γάμος την Παρασκευή;;; Ημαρτον!! Οχι ότι είναι κακό, αλλά πρώτη φορά το ακούω. Ρε, μπας και θα πας στο κρεββάτι; (μονο μη ρίξεις τίποτε τσιπάκια αντί για χρήματα :tease: )
 
Rygar είπε:
Γάμος την Παρασκευή;;; Ημαρτον!! Οχι ότι είναι κακό, αλλά πρώτη φορά το ακούω. Ρε, μπας και θα πας στο κρεββάτι; (μονο μη ρίξεις τίποτε τσιπάκια αντί για χρήματα :tease: )
Έλα μου ντε...φαίνεται δεν έβρισκαν άλλη μέρα...τι να πω....

Άσε μεγάλη αγγαρία είναι αυτό που θα κάνω σήμερα, αλλά πρέπει να πάω δυστυχώς :(

Ελπίζω να ξεμπερδέψω γρήγορα, δεν πάω σε τραπέζια και τέτοια μετά.
 
Δε θα μπορέσω να είμαι εκεί απόψε τελικά...
 
Αγαπητοί συνφορουμίται, η υγεία μου είναι σε ντεμί κατάσταση.

Διατηρώ σοβαρές επιφυλάξεις για την αποψινή μου παρουσία.
 
Ελα να σε κάνουμε καλά. ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!
 
exetlaios είπε:
Αγαπητοί συνφορουμίται, η υγεία μου είναι σε ντεμί κατάσταση.Διατηρώ σοβαρές επιφυλάξεις για την αποψινή μου παρουσία.
μόλις πούμε κανα δυο (αντε και παραπάνω) βλακείες θα ισιώσεις! άντε σε περιμένουμε
 
Περαστικά. Όλο κρυωμένος μου είσαι. Κρεπάλες - κρεπάλες!!!!!!!
 
Ηταν η 1η φορά που ήμασταν εμείς κι εμείς (στην κυριολεξία). Εφυγα από το εργοστάσιο στις 14.50, έκανα 1.55 λεπτά μέχρι το ΣΕΦ λόγω απίστευτης κίνησης, φτάσαμε μαζί με την ΗΡΑ, και η Λορένα με τη φίλη της (και το φίλο της φίλης της) έφτασαν μια ωρα αργότερα, μετά ήρθε ο Kapamaru κι ο Saulot και επί της ουσίας ήμασταν το 60% της λίστας. Τουλάχιστον είπαμε σοβαρές κουβέντες. Ε Ήρα; :D Ο exetlaios έκανε κοπάνα όπως και διάφοροι άλλοι . Η επόμενη συνάντηση που σκέφτομαι θα είναι μετά το Amigathering, δηλαδή στις 20 Μαρτίου και μια ακόμα κατά το Πάσχα ;) . Και βλέπουμε....
 
E, μου ήθελες συνάντηση μέσα σε αρχή τριημέρου. Και πάλι καλά να λες.
 
Δηλαδή είμασταν λίγοι επειδή θα φεύγατε όλοι τριήμερο; Ημαρτον! Μου θύμισες τότε που θέλαμε να πάμε 5ήμερη και δεν πήγαμε επειδή κάποιοι λέει θέλανε να διαβάσουν. Ολοι νομίζω μπορείτε να αφιερώσετε 2 ωρίτσες κάθε φορά που κάνουμε συνάντηση.
 
Τις τελευταιες μερες ειμαι εντελως internet-off λογω φορτου εργασιας. Οταν περναω 8 ωρες εντασης στον υπολογιστη, ειναι αδυνατον να πατησω τον ΟΝ κουμπακι στο laptop στο σπιτι μου. Παρολο που ειχα και αξεσουαρ καρναβαλιου φετος δεν εχω παει πουθενα :( Ας οψεται η εργασια, που παντα προηγειται :xm:

Μηπως θα ηταν δυνατον η επομενη συναντηση να γινει λιγο πιο βορεια? Δεν τολμαω να ζητησω Μαρουσι, αλλα τουλαχιστον κεντρο Αθηνας???
 
Συμφωνώ κι εγώ. Καλό το Olympico αλλά δεν βολεύει πολύ κόσμο. Ειδικά όσους ερχόμαστε από βόρεια.

Κέντρο Αθήνας είναι προτιμότερο πιστεύω. Μια και η κατάσταση με τον ηλεκτρικό έχει γίνει ασύμφορη πια!!!!!
 
Αλλους τους βολεύει το Θησείο, αλλους η Καλλιθέα, αλλους το Ολυμπικο, αναλόγως πού μένει ο καθένας. Εμένα δε με βολεύει ΚΑΝΕΝΑ από τα 3 αυτά μέρη, γιατί ο κοντινότερος ηλεκτρικός είναι 4 χλμ από το σπίτι μου, και άλλωστε μένω και μακριά από αυτές τις τοποθεσίες (και σε σημείο που στις 18.00 έχει απίστευτη κίνηση). ΟΜΩΣ παίρνω το όχημά μου και όπου κανονιστεί έρχομαι. Αλλά δε χρειάζεται να το κάνουμε κουβέντα εδώ. Ενα σωρό φορές έχουμε πει κέντρο, 30 είπατε ότι θα έρθετε, και μέχρι την τελευταία στιγμή ακυρώνατε για τον ΧΨ λόγο ο καθένας. Οποιος μπορεί έρχεται, όποιος δε μπορεί, τί να κάνουμε; Δε μπορεί. Τι να πει κι ο gtsamour δηλαδή που μένει Γλυφάδα! (δικαιολογείται που έχει καιρό να έρθει, είναι μαρτύριο η κίνηση κι από κει). Μονο ο Παλαιοκώστας μπορεί να έρχεται κάθε φορά ;) ;) :D
 
Εγώ είμαι δυό μέρες τάβλα με πυρετό και γαϊδουρόβηχα... και με βλέπω να κάνω 4ήμερο στο κρεβάτι με σόφτεξ και παναντόλ. Αν ερχόμουν εχτές μάλλον δε θα ζούσα σήμερα ή θα με τηγάνιαζαν όλοι όσους κόλλαγα...
 
Μπρε,ηρεμήστε,δεν είναι και....."υποχρεωτική" η παρουσία του καθενός μας σε όποιο meeting γίνεται ;)

Όποιος μπορεί,βολεύεται,έχει διάθεση,είναι καλά στην υγεία του κτλ κτλ,παρίσταται.Σ' αντίθετη περίπτωση,απουσιάζει,τόσο απλά είναι τα πράγματα :)
 
Πείτε μου ένα "περαστικά" καλέ... :burn:

Για να με παρηγορήσετε το έγραψα όχι για να δικαιολογηθώ... :precry:
 
Περαστικά! Σιδερένια και πολύ γρήγορα έτοιμη για χορό!!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα