Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
hello! Ουτε εγω μπορεσα να ερθω γτ ετοιμαζα ενα cosplay και δεν θα προλαβαινα αλλιως! :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Περαστικα Juanita!
 
MoBoRoS είπε:
hello! Ουτε εγω μπορεσα να ερθω γτ ετοιμαζα ενα cosplay και δεν θα προλαβαινα αλλιως! :/ /emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20" />Περαστικα Juanita!
Εσύ, Pain, άσε τα κοσπλέι για λίγο, και έλα καμία φορά, να γνωρίσεις και τα "παιδιά" αυτού του φόρου.

Πρέπει να είχαμε αρνητικό ρεκόρ προσέλευσης; 5 άτομα από το φόρουμ. Χάρηκα που είδα πάλι την Λορένα και την Ήρα, γιατί την τελευταία φορά δεν είχαμε μιλήσει καθόλου. Και τους 2 άλλους μαντράχαλους φυσικά. Εγώ καλά πέρασα, δεν με χάλασε που ήμασταν λίγοι.
 
Ούτε εμένα με χάλασε, απλώς πιο πάνω εξέφρασα το παραπονάκι μου ότι όταν δεν είμαστε άρρωστοι, πάντα μπορούμε να βρούμε λίγο χρόνο (εκτός κι αυτός ο λίγος χρόνος απαιτείται για τη μεταφορά μας και μόνο, οπότε πάσο)
 
To 5 δεν ηταν αρνητικο ρεκορ.

Παλι στο Olympico ειχαμε μαζευτει 4.

Γενικα παντως το Olympico σαν μερος δεν "τραβαει".

Καλυτερα κεντρο για να ειναι εξισου ευκολο/δυσκολο σε ολους να ερθουν θα ελεγα...
 
Τις τελευταίες 2 φορές (πλην της προχθεσινής) πάντως είχαμε μαζευτεί εκεί καμια 15αριά. Απέναντι από το σταθιμό του Φαλήρου είναι, και απλά διανύεις καμια 500αριά μέτρα, αυτό είναι όλο. Το καλοκαίρι ειδικά είναι θαύμα (μαζί με το Θησείο).
 
kapamaru είπε:
Εσύ, Pain, άσε τα κοσπλέι για λίγο, και έλα καμία φορά, να γνωρίσεις και τα "παιδιά" αυτού του φόρου.
Πρέπει να είχαμε αρνητικό ρεκόρ προσέλευσης; 5 άτομα από το φόρουμ. Χάρηκα που είδα πάλι την Λορένα και την Ήρα, γιατί την τελευταία φορά δεν είχαμε μιλήσει καθόλου. Και τους 2 άλλους μαντράχαλους φυσικά. Εγώ καλά πέρασα, δεν με χάλασε που ήμασταν λίγοι.
OMG! που ξερεις ρε το επομενο cosplay μου Ο_Ο??

Γνωριζομαστε κ δν εχω παρει πρεφα? αμαν!
 
Οταν κανονίσαμε κεντρο (ρεσιταλ) παραπονιοσασταν οτι δεν βρισκετε να παρκαρετε και οτι ο σταθμος ειναι μακρυα (15 λεπτα αααααρρρρργοοοο περπατημα)

Δεν μπορούμε να είμαστε όλοι ευχαριστιμένοι γιαυτο λοιπον, μην το χρησιμοποιείτε σαν δικαιολογία, ειναι απόφαση του καθενός να μήν έρθει, δεν ειναι επ ουδενι αναγκασμένος να μην ερθει λόγω "απόστασης"....

Και μένα δεν μου αρέσει το Olympico αλλα πάω για την παρέα οχι για το μαγαζί.
 
Καπως καθυστερημενα βεβαια... αλλα ας γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου :

φτασαμε με τρελη καθυστερηση στην συναντηση, γιατι νωριτερα ειχαμε πεταχτει ακριβως στην αντιθετη κατευθυνση, και βρηκαμε κινηση γυριζοντας! (ακομη δεν εχω συνηθισει την κινηση της Αθηνας, με αποτελεσμα να αργω οπου και αν παω)

Πολύ χαρηκα που ξαναδα τα παιδια, και που μιλησαμε για μια ακομη φορα.

Το στεκι εμενα μου αρεσε, ειδικα ενας σερβιτορος και ετσι οπως ηταν ντυμενος (κριμα που δεν ντυθηκαμε κατι και εμεις).

Τεσπα.. την επομενη φορα (καλα να ειμαστε, και.. στην Αθηνα να ειμαστε.. ;) )
 
Λορένα είπε:
Κ ειδικα ενας σερβιτορος και ετσι οπως ηταν ντυμενος
Εννοείς έτσι όπως ήταν ντυμένΗ. :D

Που είναι και η Ηρα να πει τη γνώμη της;; :D
 
Συνάντηση Παρασκευή 10 Απρίλη 2009 (Θησείο)

Επειδή μερικοί μερικοί (και μερικές) λυσάνε για συνάντηση, τί λέτε για την Παρασκευή 10/4 να τα λέγαμε, ξέρω γω, στο Θησείο και στο γνωστό τοις πάσι καφέ "Αθηναίων Πολιτεία"; Εχει αλλάξει κι η ώρα, οπότε λέω κατά τις 19.30 μπας και πάμε να τσιμπήσουμε τίποτις μετά. Και θέλω να πιστεύω ότι θα έχει ανοίξει κι ο καιρός μέχρι τότε και ίσως να κάτσουμε κι έξω (λέμε τώρα). Για να δω χελάκια από όλα τα παιζάκια....

  1. Juanita
  2. Plink
  3. Arc
  4. ΕΓΩ
  5. Giama
  6. Pooky
  7. Wally
  8. Domniki
  9. kyriazisv
  10. tarasque
  11. ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  12. μαχοθλι
  13. Elessar
  14. Guybrush
  15. Kapamaru
  16. Manos426f
  17. Dim
  18. Alkis21
  19. Other_reality
  20. simonkey
  21. Είμαι που λες αραγμένος στον ακάλυπτο και πίνω το φραπεδάκι μου με τις 29 ζάχαρες, και τσαααααακ!
  22. Frank
  23. Pacman

Επόμενόις!!

manos426f είπε:
Για να μην "την πατήσει" κανείς,επιβεβαιώνω ότι
ο ηλεκτρικός δε σταματά στο Θησείο.....!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μέσα και εγώ μετά τις παντριές μου ;)

Αν και μπορώ και τις δύο ημνίες ψηφίζω 10/4.
 
Και εγώ για τις 10/4 είμαι μέσα :D
 
arc είπε:
Μέσα και εγώ μετά τις παντριές μου ;) Αν και μπορώ και τις δύο ημνίες ψηφίζω 10/4.
Εεεε αφού θα είναι και ο Ιορδάνης...μέσα και εγώ χαχα
 
Κατά πάσα πιθανότητα μέσα για 10/4.

3/4 σίγουρα ΔΕΝ θα μπορώ.

(Συνειδητοποίησα ότι έχω πολύυυυυυυυυυυυ καιρό να σας δω γιατί πάντα κάτι θα τύχει. Ελπίζω να είμαστε ΟΚ αυτή τη φορά!)

Υ.Γ. Ποιός είναι ο "μπάρμπας";
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μέσα κι εγώ.
 
10/4 ειμαι απογευμα και 11/4 εχουμε Sisters Of Mercy...
 
Εκτος αν σκασει κατι παραξενο, φυσικα και γουσταρω με χιλια συναντηση!
 
Βάλε κι εμένα μπ... Ουπς!

Κατά 64.8% είμαι μέσα, εκτός και αν προκύψει τίποτα...

Αν έρθει και ο Μαχόθλης το ποσοστό εκτοξεύεται στα 72.4%... :D

Μιλάω για τις 10-4 πάντα. Στις 3-4 δεν δύναμαι ούτε γι' αστείο...
 
kyriazisv είπε:
Βάλε κι εμένα μπ... Ουπς!
Κατά 64.8% είμαι μέσα, εκτός και αν προκύψει τίποτα...

Αν έρθει και ο Μαχόθλης το ποσοστό εκτοξεύεται στα 72.4%... :D
Γιατί βρε Vag??? 8) Εμείς δε σου κάνουμε;;; :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα