Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κι εγώ μέσα, τον Phil δεν τον χάνω με τίποτε!!!!!!!!!
 
Βάλτε και μένα!!!

Θα βρω καμιά καλή δικαιολογία να απαλλαγώ από την απογευματινή δουλειά!!! :D
 
!!

Βλέπω αρκετή κίνηση..το ρεκόρ συμμετοχών σε συναντήσεις που έχουν γίνει πιο είναι μέχρι στιγμής?
 
Ελπιζω να καταφερουν αρκετοι να ερθουν. Το οτι θα υπαρξουν "απωλειες" αυτο ειναι βεβαιο καθως ανθρωποι ειμαστε και απροοπτα συμβαινουν, αλλα πιστευω πως θα εχουμε αρκετο κοσμο! Εχουν να πεσουν κατι συζητησεις..
 
thamonas είπε:
..το ρεκόρ συμμετοχών σε συναντήσεις που έχουν γίνει πιο είναι μέχρι στιγμής?

Eίναι 21 προσελεύσεις Σωκράτη κι έχει επιτευχθεί δις.....
 
Εκείνες τις ώρες το κορμί μου θα διαπερνάται από άπειρα ντεσιμπέλ Μετάλλου(UTH) κάπου όχι και τόσο μακριά σας. Θα είμαι νοερά μαζί σας αν μου έχει απομείνει μυαλό και επίσης θα καταριέμαι την τύχη μου για τη συνάντηση που θα χάνω…
 
manos426f είπε:
Eίναι 21 προσελεύσεις Σωκράτη κι έχει επιτευχθεί δις.....
Περισυ το καλοκαίρι πάλι στο Θησείο, ακριβώς απέναντι από το Αθηναίων Πολιτεία και φέτος στην κοπή (νομίζω)

 

 


AARVARK τι λες, θα κάνεις καμια κάθοδο; Στη χρωστάμε με τον Wally...



 
Θα είμαι κι εγώ εκεί......
 
Θα ερθω κ'εγω, αλλα κατα τις 7. Ελπιζω η συναντηση να κρατησει μερικες ωριτσες! Επιτελους θα δουμε και τον phil_vr...ή αλλιως νυχτεριδα του φορουμ (ποτε κοιμασαι βρε phil_vr?????)
 
domniki είπε:
(ποτε κοιμασαι βρε phil_vr?????)
Μα αφού μένει στην Αμερική! :cool: Όταν εμείς πάμε για ύπνο, εκεί δεν έχει καν νυχτώσει!! :D

Εφόσον θα έχουμε μέλη που έρχονται απο αρκετά μακριά, θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ στην συνάντηση.
 
Θα ειμαι εκει, (οπως και τις αλλες 2 φορες :Ρ)
 
Rygar είπε:
Αυτή τη φορά δεν ακυρώνεται ο κόσμος να χαλάσει!!!!!Προτείνω να μην αρκεστούμε μονο στον καφέ, αλλά μετά να πάμε για τίποτα κρεατικά εκεί κοντά....
Αν χαλάσει ο κόσμος, δύσκολο το κόβω. Βασικά δεν θα υπάρχει το μέρος, και έτσι δεν θα μπορούμε να έχουμε σημείο συνάντησης! Αλλίως θα έρθω και γω.

Όσο για τη μάσα, με βρίσκει σύμφωνο, αρκεί να μην είναι μόνο κρεατικά (κανένα χορταράκι...)
 
και τα ζωάκια τρώνε χορταράκια,

άρα μπιζολάκια = χορτοφαγία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Phil_VR

Να ρωτήσω κάτι χαζό?

Phil_vr πόσο θα κάτσεις στη Μπανανία? Θέλω να πω μόνο εκείνη τη μέρα έχουμε για να σε δούμε?
 
Αν αγαπάς τα ζώα, μην τους τρως το φαί τους...
 
Αν αγαπάς το φαΐ, μην τρως τα ζώα
 
Αν αγαπάς τα ζώα υιοθέτησε μια αγελάδα.

Το σκίσαμε.
 
Λόγω των επίτιμων προσκεκλημένων μας (όχι πως ψάχνω αφορμή... :D ), προτείνω να ξαναπάμε στην Καλιπάτειρα ή στους Διόσκουρους που είναι και κοντά. Και επειδή τον Phil ποιός ξέρει πότε θα τον ξαναδούμε (Phil κράτα το για έκπληξη :D :D) μην ακούσω κουβέντα για 5*5, συζύγους παραμελημένες και πρωινά ξυπνήματα... Rygar θα έρθεις οικογενειακώς, Kyriazi δεν έχει μπάλλα, Mano426 θα σε γυρίσει σπίτι ο Rygar τα ξημερώματα και οι λοιποί ετοιμαστείτε από τώρα για κρασοκατάνυξη και γερή μασαμπούκα!!! :D :D:D

Μπορεί να φέρω και μιά φίλη μου μαζί!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα