Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ιωάννα μείνε ήσυχη. Εκείνη η μέρα είναι αφιερωμένη στα ξενιτεμένα και παραμεθόρια νιάτα (βλέπε Phil και thamonas). Το γυναικάκι ας περιμένει, άλλωστε την τελευταία φορά μετά τη μάσα γύρισα σπίτι και ροχάλιζε :D

Εμένα μου άρεσε πολύ το φαγητό της Καλλιπάτειρας, είναι και δίπλα στο Αθηναίων Πολιτεία, οπότε ποιός ο λόγος να μην ξαναπάμε;;
 
Juanita είπε:
Mano426 θα σε γυρίσει σπίτι ο Rygar τα ξημερώματα....
Mα....δεν έχω πει ακόμη ότι θα είμαι εκεί ! :D

Αστειεύομαι,βάλε με στη λίστα κύριε τελετάρχα...!

(και δρομολόγιο με τη δουλειά να κάτσει,θα έρθω να σας βρω! )
 
Μεσα κ'εγω juanita! Ποτε δεν λεω οχι στο καλο φαγητο :)
 
Κι εγώ μέσα... Και όχι δεν θα έχω μπάλα κλπ κλπ!!! Δεν αλλάζω την παρέα με τίποτα ξανά! Θα φάω και για την προηγούμενη που έφυγα νωρίτερα...
 
Ελπίζω ο Phil και ο Thamonas να μη χάσουν πάσαν ιδέαν για μας!!!:dribble:
 
Juanita είπε:
Λόγω των επίτιμων προσκεκλημένων μας ...
Οχι και "επιτιμοι" βρε Juanita! :) Απλα, χαρα μας ειναι που θα κατορθωσουμε (οπως ολα δειχνουν) να βρεθουμε σε μια απο τις συναντησεις σας που εχετε ευκαιρια να κανετε καθε τοσο..
 
!!

Σιγά βρε παιδιά...20 λεπτάκια είναι η Χίος απο την Αθήνα, δεν κάνω και κανένα υπερατλαντικο ταξίδι σαν τον Phil...

εγώ έχω παραβρεθεί και σε άλλες συναντήσεις..ο Phil ειναι ο επιτιμος καλεσμένος και τα action figures του από το Star Wars#)
 
mano, θα ερθεις, δεν εχεις δικαιωμα αντίρησης επι του θεματος...

Τωρα πρεπει να απαγάγουμε τον Telamona και τον Vag, γιατι ειναι πολύ κοπανατζήδες τελευταια.
 
Saulot είπε:
mano, θα ερθεις, δεν εχεις δικαιωμα αντίρησης επι του θεματος...Τωρα πρεπει να απαγάγουμε τον Telamona και τον Vag, γιατι ειναι πολύ κοπανατζήδες τελευταια.

Δικαιολογημένοι είναι όσο θα είναι ανοιχτό το μαγαζί!!!

 


Μετά δεν δεχόμαστε καμία δικαιολογία ειδικά στο φαγητό!!!
:wave:
 
Συμμετοχή γιατί δε βλέπω;;;;;8)

 


Έπρεπε να είχαμε μαζευτεί τουλάχιστον 54...


 


Alohaaaaa!
:wave:

 


Τι άλλο να τάξουμε να μαζευτεί το GRM της Αθήνας;;;:what:


 


Φαγητό, ποτό, Special Guests...


 


Αντε, θα μοιράζουμε και DVD με ποτ πουρί από τις προηγούμενες συναντήσεις μας
:D :D:D
 
8 ημέρες πριν τη συνάντηση και με δηλωμένα ότι θα παρευρεθούν ήδη 16 άτομα,είναι καλή συμμετοχή βρε Juanita,δεν είναι;

Δε ξέρω αν θα περάσουμε τα 21 άτομα (ρεκόρ συμμετοχών),αλλά δεν αποκλείεται καθόλου...
 
Επιπλέον κίνητρο

\ είπε:
Τι άλλο να τάξουμε να μαζευτεί το GRM της Αθήνας;;;

Λοιπόν, βάζω εγώ ένα επιπλέον κινητρό:

Στη συνάντηση θα κληρώσουμε ένα μικρό δωράκι (σύγχρονο αλλά με retro look).

Το δωράκι το έχω ήδη παραγγείλει εδώ και αρκετές ημέρες και πιστεύω σίγουρα θα το έχω στα χέρια μου αρχές της επόμενης εβδομάδας (ίσως αύριο κιόλας).


Ελπίζω να μη διαφέρει πολύ από τη φωτογραφία που το είδα και απογοητευτούμε... Μετράει βέβαια λίγο και η πρόθεση, έτσι δεν είναι;;;
:p
 
Giama είπε:
Λοιπόν, βάζω εγώ ένα επιπλέον κινητρό:
Στη συνάντηση θα κληρώσουμε ένα μικρό δωράκι (σύγχρονο αλλά με retro look).

Το δωράκι το έχω ήδη παραγγείλει εδώ και αρκετές ημέρες και πιστεύω σίγουρα θα το έχω στα χέρια μου αρχές της επόμενης εβδομάδας (ίσως αύριο κιόλας).


Ελπίζω να μη διαφέρει πολύ από τη φωτογραφία που το είδα και απογοητευτούμε... Μετράει βέβαια λίγο και η πρόθεση, έτσι δεν είναι;;;
:p
Ρε giama όλο δωράκια είσαι! :D

Επίσημα σας αναφέρω πως θα έρθω στην συνάντηση (σιγά μην χάσω το δώρο! #) )
 
Εύχομαι να είσαι τυχερός και να κληρωθείς τελικά, Θεωρητικέ.

Ο maxouli θα εξαιρεθεί από τη διαδικασία της κλήρωσης για να αφήσει και κάποιον άλλον να κερδίσει ( :p ) και γιατί έχω παραγγείλει επίσης το ίδιο δώρο ειδικά για εκείνον (έχουμε κάποιες εκκρεμότητες).
 
Μάστορη, βάλε και εμένα.

Giama θα το κέρδιζα το δώρο έτσι και αλλιώς. Δεν πειράζει, το δέχομαι και έτσι.

Επιτέλους θα δώκω και τα πράγματα στον μάστορη και στον simonkey.
 
maxouli είπε:
Μάστορη, βάλε και εμένα.Giama θα το κέρδιζα το δώρο έτσι και αλλιώς. Δεν πειράζει, το δέχομαι και έτσι.

Επιτέλους θα δώκω και τα πράγματα στον μάστορη και στον simonkey.
Εσύ κέρδισες την Πρωτοχρονιά!!! :D


Να αποχωρήσεις ευγενικά από τη διαδικασία της κληρωσης μπας και δούμε και εμείς κάτι θετικό φέτος!!!



 
Mπορει τελευταια να εχω πολλες απουσιες απο το φορουμ αλλα στη συναντηση φυσικα και θα ειμαι παρων.Στη 10η κατα σειρα απο την ημερα που εγινα μελος αυτης της παρεας!!!
 
Λοιπόν, εχθές το απόγευμα πήρα τηλεφωνο το Αθηναίων Πολιτεία και έκλεισα τραπέζια για 20 άτομα. Δυστυχώς δε μπορούσαν να μας διαθέσουν τραπέζια στο 2ο όροφο, αλλά στον 1ο. Βέβαια παίζει να κάτσουμε και έξω, καθώς, απ'ο,τι μου ειπαν, εάν εχει καλό καιρό (άκουσα για 30C+ το Π/Σ/Κ), θα είναι ανοιχτός ο χώρος.... Απλά θέλω να μου μαζευτείτε γρήγορα, δε με νοιάζει το πότε θα φύγετε (ντάξ', δε θα αφήσετε και τα κοκκαλάκια σας) αρκεί να έρθετε οι περισσότεροι στις 18.30 με 19.00 το πολύ....


 
Ok Rygar, θα προσπαθησω να ειμαι εκει στις 7. Αλλα για εξω μου φαινεται λιγο δυσκολο...θα παγωσουμε, το βραδυ εχει ψυχρα :(
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα