Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Rygar είπε:
Κόσμος θα είναι. Εγώ σίγουρα θα είμαι. Αλλωστε, όπως είχε πει κι ο μεγάλος ποιητής "Μετά από εγώ εμένα και μετα από εμένα το χάος". Τι τους θες τους υπόλοιπους; :D :D
Χαχαχα!!!

Pooky είπε:
Γεια σου ρε μπαρμπαrygar με τις φελοσοφίες σου!!!!!!!!!!!!!!!
Μπουχαχαχα...

Μανία με τις παρασκευές! :banghead:

Μπορεί να κάνω ψιλοκοπάνα και να έρθω και εγώ!

Αν και χλωμό το κόβω...

Οπως και να έχει καλά να περάσετε...

;)
 
Από πού ρε Γιάννη! Ο μόνος που σε κρατάει εκεί είναι μόνο η σημαία. Αει μαζεψε τα ποδάρια σου και ερχόμενος φέρε και καμια τζάμα :D
 
Σάββατο δεν θα ταν καλίτερα ?
 
Όχι Σάββατο. Το Σάββατο είναι για άλλες δραστηριότητες!!!!!!!!!

Παρασκευή είναι μια χαρά!
 
Ωωω, πολύ κόσμο βλέπω και χαίρομαι!

Μακάρι να πάνε όλα καλά και να μαζευτούμε πολλοί!
 
Αν είμαι καλά, θα έρθω κι εγώ!
 
Μυριζομαι ρεκορ συμμετοχης αν και ακομα ειναι νωρις...
 
Στο τέλος θα έχουμε ρεκόρ ακυρώσεων :D
 
Θησείο είναι που βολεύει πολύ κόσμο. Αν ήταν κανένα ΣΕΦ...........
 
Θα ειμαι και γω εκει!
 
Χωράει άλλος ένας; Προσθέστε με παρακαλώ. Μου έχετε λείψει. :)
 
θα θελα να ρθω σαν τρελός!!!μακάρι να μουνα Αθήνα αλλά δε μένω εκεί...
 
Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να παρευρεθώ κι εγώ για να ρίξω λιγάκι το μέσο όρο ηλικίας... ;) :D

Απλώς θέλω να ρωτήσω αν θα τραβήξει αρκετά η συνάντηση ή όχι. Βλέπετε λόγω προπόνησης δεν νομίζω να προλάβω να είμαι εκεί πριν από τις 21:00-21:30 (εκτός αν υλοποιήσουμε τις απειλές μας και κατέβουμε σε αποχή από τις προπονήσεις επειδή έχουμε να πληρωθούε από τον Νοέμβριο... Άτιμη Κρίση!!! :p ). Άρα, να ξέρω ότι θα σας προλάβω για να μην κατέβω τσάμπα μέχρι το Θησείο...
 
Mακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ παιδιά (και έτσι να γίνουν παραπάνω οι μαντραχαλαίοι). Θα το προσπαθήσω κάποια άλλη φορά

Βγάλτε και καμιά φωτογραφία έτσι να ζηλέψουν όσοι δεν θα έρθουν.
 
Olorin είπε:
Υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να παρευρεθώ κι εγώ για να ρίξω λιγάκι το μέσο όρο ηλικίας... ;) :D
Απλώς θέλω να ρωτήσω αν θα τραβήξει αρκετά η συνάντηση ή όχι. Βλέπετε λόγω προπόνησης δεν νομίζω να προλάβω να είμαι εκεί πριν από τις 21:00-21:30 (εκτός αν υλοποιήσουμε τις απειλές μας και κατέβουμε σε αποχή από τις προπονήσεις επειδή έχουμε να πληρωθούε από τον Νοέμβριο... Άτιμη Κρίση!!! :p ). Άρα, να ξέρω ότι θα σας προλάβω για να μην κατέβω τσάμπα μέχρι το Θησείο...
Νοτη θα χαρούμε να σε δούμε. Η συνάντηση είναι στις 19.30 και νομίζω ότι θα είμαστε εκεί τουλάχιστον 2 ώρες. Μετά ίσως πάμε για μάσα, είτε απέναντι στο σταθιμό του ΗΣΑΠ που έχει ωραία πιτόγυρα (αμα εχει καλό καιρό θα τους φάμε απέναντι στο όρθιο) ή κάπου αλλού πιο κυριλέ (όχι στο όρθιο :D ).
 
Rygar είπε:
Νοτη θα χαρούμε να σε δούμε. Η συνάντηση είναι στις 19.30 και νομίζω ότι θα είμαστε εκεί τουλάχιστον 2 ώρες. Μετά ίσως πάμε για μάσα, είτε απέναντι στο σταθιμό του ΗΣΑΠ που έχει ωραία πιτόγυρα (αμα εχει καλό καιρό θα τους φάμε απέναντι στο όρθιο) ή κάπου αλλού πιο κυριλέ (όχι στο όρθιο :D ).
Ok, τότε εκτός συγκλονιστικού απροόπτου (έχω μάνα-πατέρα-αδερφή κρεβατωμένους με ίωση και μόνο εγώ κρατάω γερά ακόμα στο σπίτι, αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα... :fever: ) θα είμαι εκεί, έστω και καθυστερημένος... ;)
 
Καλημέρα και απο μένα. Τι θα συζητάτε στην συνάντηση ?
 
video80 είπε:
Καλημέρα και απο μένα. Τι θα συζητάτε στην συνάντηση ?
Bρε φίλε,τώρα ειλικρινά χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας που θα μπορούσε να οδηγήσει σε παρεξήγηση,τι ερώτηση είναι αυτή ; :p

Πιστεύεις άλλωστε αλήθεια ότι 15+ άτομα θα έχουν ένα μόνο θέμα συζήτησης ; ;)
 
Θα μαλώσουμε για τον αν ο Spectrum είναι καλύτερος από τον Amstrad (καλά αυτό εννοείται άλλωστε), θα τσακωθούμε για τον Τέρρυ και τον Άντονυ (υποστηρίζω ότι δεν υποστηρίζει η γυναίκα μου) , θα παίξουμε μπούφλες μέσα στο μαγαζί, θα πειράξουμε το Μάνο για το Florrette του, θα σας κάνω κατήχηση περί της μη απόκτησης δανείων, θα κάψουμε πιστωτικές με αναπτήρες, θα μιλήσουμε για παλιές σειρές και διαφημίσεις και θα πειράξουμε το maxouli εγώ μαζί με τον Kyriazisv.

Και άλλα πολλά χαριτωμένα.
 
Θα εχουμε και κονσολες μαζι? :) :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα