Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
BTW Rygar, αν δεν υπάρχει πρόβλημα ατόμων σημείωσε alkis21+σύζυγος...
 
Ελπίζω ότι δε θα υπάρχει πρόβλημα. :nervous:
 
Α, θα σε δαγκώσω!
 
αποφασίστηκε σε ποιό μαγαζί θα συναντηθούμε;
 
[Α/Α τελετάρχα!]


Συνήθως μαζευόμαστε στο "Αθηναίων Πολιτεία" όπου κρατάνε τον ημιόροφο για πάρτη μας! Η συνάντηση όμως είναι στο σταθμό του Θησείου, στην άνοδο προς Κηφισιά
:) [/A/A τελετάρχα]
 
Μα σε ρωτάμε αν τελικά θα έρθεις και εσύ συνεχίζεις το παρλάρε των συνεντεύξεων!

Πες μας! Θα έρθεις; Δε θα έρθεις; Πετάει ο γαιδαρος; Μασάει η κατσίκα ταραμά; κλπ κλπ

(εχω να σου πω και σκηνικό αλλά δε σου λέω τί, για να έρθεις :D )

Juanita είπε:
[Α/Α τελετάρχα!]
Συνήθως μαζευόμαστε στο "Αθηναίων Πολιτεία" όπου κρατάνε τον ημιόροφο για πάρτη μας! Η συνάντηση όμως είναι στο σταθμό του Θησείου, στην άνοδο προς Κηφισιά
:) [/A/A τελετάρχα]
Το ξέχασα να το αναφέρω ο βλάξ! Παω τωρα!
 
Ασφαλώς πρέπει να κάνουμε κράτηση,έτσι ;
 
Θέλω πολύ να έρθω, αλλά το βλέπω δύσκολο.

Επίσης, θα σας συμβούλευα να ΜΗΝ πάτε Θησείο, διότι ο ηλεκτρικός ΔΕΝ κάνει στάση εκεί, λόγω έργων.
 
E, δεν πειράζει. Είναι αργά τώρα να αλλάξουμε τόπο. Πάμε Μοναστηράκι και το κόβουμε ποδαράτο. Είναι δεν είναι 10 λεπτά δρόμος μέχρι το μαγαζί. Αν έχει και ωραία βραδιά, είμαστε και κερδισμένοι.
 
βαλτε με μεσα παιδες......!!
 
Έχω την εντύπωση πως μετά από εκείνης της μάζωξης για την κοπή της πίτας και τη συμπλήρωση 3 χρόνων θα είναι η πιό πολυπληθής συνάντησή μας!!! ::)

Φτού σκόρδα, μη μας ματιάξω...:sweat:
 
ωραία ιδέα παιδιά αλλά συγγνώμη προσωπικά δεν μπορώ να έρθω..

βρίσκομαι 504 χιλιόμετρα μακριά σας.. :(

υγ:α έχει και συναντήσεις θεσσαλονίκη ο_Ο τώρα το είδα :p
 
έχει και παραέχει.
 
Ξαναρωτώ,μια και βλέπω πως θα είμαστε 20+ άτομα,δε κλείνουμε τραπέζι καλύτερα,μη βρεθούμε προ απροόπτου ;
 
Ρε παιδιά ωραία όλα αυτά αλλά εγώ που είμαι και μικρότερος να πάω μέχρι Θησείο δεν παίζει :p

Προτείνω σε κάποια επόμενη συνάντηση να πάμε ας πούμε στο Mall για κανέναν γκαϊφέ(αν και έχει απίστευτη φασαρία και σαματά)μπας και μπορέσω και έρθω και εγώ :p

Τέσπα καλά να περάσετε.
 
Χμ. Mall και λοιπά δεν τα προτιμάμε. Θέλουμε μέρος να ξεκουραστούμε και να μπορέσουμε να συζητήσουμε.

Χωρίς παρεξήγηση Mall και τα λοιπά είναι απλά "πλαστικούρες" χωρίς κανένα νόημα. Άσε που και από τιμές............
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα