Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
χαχαχαχα ποιο τέλειο ρε Λορένα!! Ειναι σαν να έχεις φάει αγκωνιά στο μέτωπο. Σα μώλωπας είναι... :p :p:p:p :D

Με όλο το θάρρος δηλαδή και ανευ παρεξηγήσεως....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Rygar είπε:
χαχαχαχα ποιο τέλειο ρε Λορένα!! Ειναι σαν να έχεις φάει αγκωνιά στο μέτωπο. Σα μώλωπας είναι... :p :p:p:p :D
Με όλο το θάρρος δηλαδή και ανευ παρεξηγήσεως....


Εδώ μπαίνει και κουίζ

Σας αρέσει το τσουλούφι της Λορένας ή όχι?

Εγώ πάντως ψηφίζω Ναι
 
NAI και από εμένα!!!!!
 
Ειναι μια χαρά και με και χωρις τσουλουφι.

My 2 cents
 
Rygar είπε:
Εκτάκτως και μεσα σε 1 μισάωρο κανονίστηκε συνάντηση στον εν λόγω ευλογημένο χώρο στις 14.30 της Κυριακής 11/10, όπου παρεβρέθησαν παρα πολλά τιμημένα μέλη, τα εξής 3:

  1. Kyriazisv
  2. Sofologiotatos
  3. ΕΓΩ :cool:


Η συνάντηση κανονίστηκε από τον πρώτονα και δεν το έμαθε κανείς άλλος γιατί...κανείς άλλος δε θα ερχότανενενε :p . Εγώ ήμουν εκεί μεσα σε 45 λεπτά.
Καθυστερημένα θα πω κι εγώ ότι η κυριακάτικη συνάντηση ήταν ένα εξαιρετικό ηβέντ! Όπως ειπώθηκε εν μέσω μασαμπούκας, ίσως αυτά τα απρογραμμάτιστα είναι και τα καλύτερα... :)

Που λέτε, Κυριακή μεσημέρι, ώρα δύο παρά, μπαίνω στο φεϊσμπούκι και βρίσκω τον Kyriazisv. Και μου λέει ότι βρίσκεται εκτάκτως στο Αυλωνάρι (όπου είμαι κι εγώ διορισμένος)! Αστραπιαία κανονίζουμε συνάντηση, και στις δυόμισι βρισκόμαστε. Κι εκεί μου λέει ότι στο μεταξύ ειδοποίησε και τον Rygar, ο οποίος έχει ήδη καβαλήσει τη μηχανή και μας έρχεται! :D

Όπως καταλαβαίνετε, μία ώρα μετά που συμπληρώθηκε η τριάς, η πρώτη (ανεπίσημη) συνάντηση μελών του GRM στο Αυλωνάρι ήταν γεγονός! Οι φωτογραφίες μιλούν από μόνες τους (τις ευχαριστίες μας στον Τελετάρχη του GRM Αττικής για την ανάρτηση και τις λεζάντες).

Η τοπική μπίρα "Septem" είναι πραγματικά εξαιρετική (για όποιον ενδιαφέρεται, η ζυθοποιΐα είναι στα 500 μέτρα απ' το σπίτι μου - μπορώ να φέρω καμιά ντουζίνα μπουκάλια σε κάποια συνάντηση στην Αθήνα). Ο δε χαλβάς Φαρσάλων, όπως πάντα απολαυστικά παχυντικός, ενώ το κοντοσούβλι σκέτο λουκούμι.

Μετά το φαγοπότι ακολούθησε ξενάγηση στη γειτονιά του φίλτατου Kyriazisv, και στα λοιπά τοπικά αξιοθέατα, όπως τον βενετσιάνικο πύργο που δεσπόζει στην κορυφή του οικισμού.

Οι φωτογραφίες από την τελετή στην οποία ο Kyriazisv χρίστηκε Αρχιτελετάρχης του GRM Αυλωναρίου, θα κρατηθούν σε ιδιωτικό αρχείο όπου θα έχουν πρόσβαση ΜΟΝΟΝ όσοι θα παρευρίσκονται στις (ανεπίσημες) τοπικές συναντήσεις. ;)

Προς λοιπούς Αθηναίους: θα τα πούμε τον Νοέμβριο! Κοιτάξτε να φανείτε γαστρονομικά αντάξιοι των προσδοκιών μας. Κάντε τα σουβλάκια σούβλες, και τα κοντοσούβλια μακρυσούβλια! [καλέστε και τη Μακρυπούλια, δεν θα με χαλάσει διόλου] :cool:
 
Συνάντηση Τρίτη 27 Οκτώβρη 2009 (Θησείο)

Εκτακτος συνάντησις!!!!! Στο γνωστό καφέ-μπαρ Αθηναίων Πολιτεία, στο Θησείο .Προτείνω για τις 18.00-18.30. Οποιος θέλει/μπορεί, έρχεται. Σχόλια του στυλ "Δε μ'αρέσει το Θησείο", δε μ'απασχολούν, γιατί δε ρώτησα τη γνώμη σας. Εγώ αποφασίζω, εγώ διατάσσω, εσείς ακολουθάτε. Ακόμα και στη φωτιά. Ω, οπαδοί μου! :p

  1. siπίθηκος
  2. bspus
  3. amigovios
  4. theoritikos
  5. circleag
  6. Saulot




Να βλέπω χεράκια!!!! Έλα, την επόμενη βε βουλεύει κανείς σας!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα ειναι παρων και ο μυστικος guest? :)

Nα το καναμε και ελαφρως νωριτερα να μην χρειαζεται πηγαινοερχομαστε σπιτι?
 
(Yeap ;) , αλλά μην το μαρτυρήσεις αλλού :p . Επίτηδες δεν είπα τίποτα, για να δω ποιοι πραγματικά ενδιαφέρονται. Ευτυχώς που αυτό το μήνυμα δεν το διαβαζει κανείς. Εμαθα ότι αμα βαζεις μηνύματα εντός παρενθέσεων, ειναι μυστικά! Σσσσσσστ!)

Το εβαλα λίγο νωρίτερα, αλλά δεν είναι υποχρεωτικό. Οποτε μπορεί ο καθένας. Θα είμαστε στον 1ο ή 2ο όροφο. Το κατάστημα είναι γωνιακό και απέξω εχει μια ταμπελάρα. Δε θα το χάσετε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαλαρά είμαι μέσα :)

Άντε παιδιά ελάτε να τιμήσουμε και εμείς την δική μας ρετρομανιακη παρέλαση αύριο λίγο πριν την 28 Οκτωβρίου!!!
 
Και ο μπακλαβάς γωνία!!!

Count me in
 
Βιάστηκες!! Περίμενε να μαζευτούν αλλοι 10, και μετά να αλλάξω την ώρα! Τι πετάγεσαι έτσι!!! :(
 
:cry: Aν διακτινιστώ προλαβαίνω? :cry:
 
να το καπαρωσω απο τώρα, να μην εχεις χρόνο μετα!!!!

Πρεπει να φτιάξω ένα συμβόλαιο...
 
Rygar είπε:
Το κατάστημα είναι γωνιακό και απέξω εχει μια ταμπελάρα. Δε θα το χάσετε.
Και για να μην μπαίνετε σε όλα τα γωνιακά καταστήματα του Θησείου που έχουν ταμπέλες, καλό είναι να γνωρίζετε και τη διεύθυνση: Αποστόλου Παύλου 33 και Ακάμαντος 1.
 
αν προλάβω, (που λογικά θα προλάβω) υπολογίστε και σε μένα
 
Aντε, αφου παιζει και special guest θα ερθω και εγω! (Τα χανω εγω αυτα?!) :) Αν κατι δεν παει παρα πολυ στραβα (αλεργικου περιεχομενου λογω εγχωριου κλιματος) οπωσδηποτε θα βρισκομαι αυριο στην παρεα σας.
 
Συ είπας!!!!!

Ελα τώρα που σαλεύει!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα