Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Θα είναι ο Phil;

Θα προσπαθήσω να είμαι εκεί, αν και πρέπει να φύγω γρήγορα, γιατί το βράδυ είναι απο-κλεισμένο!

Ρε σεις ο ηλεκτρικός σταματά Θησείο αυτή την εβδομάδα;
 
Πολυ καλη ευκαιρια για να συζητησουμε με τον Wally το θεμα της υποχρεωτικης συνδρομης - θα ειμαι και εγω εκει.
 
(Μη του λες τέτοια..... )

Θα κεράσει καφέδες ο Wally αύριο έμαθα;;;;;;
 
O Wally θα ερθει να μαζεψει θεματα για το Phoenix4. Τις δισκετουλες σας (retro) ανα χειρας λοιπον
 
Δεν θα κεράσεις καφέ;

Έχεις χώρο να σου φέρω τις βαλίτσες ή θα είσαι φορτωμένος;
 
Ασε τα βαλιτσονια. Με την τυχη που εχω, στην καλυτερη θα ριχνει παπαδες και αρχιεπισκοπους (και θα ειμαι με μηχανακι)
 
Καλά, θα έρθω άνευ!!!! 6 θα είμαι εκεί εκτός απροόπτου!
 
Κων/νε εσένα που σε βλέπω εκεί κάτω θα έρθεις να σε δούμε ή δε μπορείς λόγω ανωτέρας βίας; ;) ;)
 
O λαος απαιτει exetlaio και billy
 
Και Μαχόθλι, και Μαχόθλι...
 
Ελα ντε! Που ειναι ο μούργος! Αμα τον πετύχω, θα του σπάσω τη τζαμαρία! Και μετά θα του κάνω έξωση. Να δει πώς ειναι όταν τις κάνει αυτός! :p
 
Wally είπε:
O λαος απαιτει exetlaio και billy
Ρε σείς, γιατί ειδοποιείτε μία μόνο μέρα νωρίτερα;

Θα είμαι στο τρέξιμο, αλλά θα το παλέψω να έρθω !!
 
Αντε! Καλη φαση!

Άλλες ρετροκαραβανες?
 
Νίκο μου, είχα την ατυχία να δουλεύω στην ΑΣΠΙΣ ΠΡΟΝΟΙΑ, και είμαι άνεργος εδώ και ενάμιση περίπου μήνα.

Ευτυχώς, από Νοέμβρη πάω σε άλλη εταιρία, αλλά πρέπει να πέσει μπόλικο διάβασμα, για να "εγκλιματιστώ" ,

οπότε το γεγονός αυτό, σε συνδιασμό με την μπέμπα, κάνει τον ελεύθερο χρόνο μου ανύπαρκτο.

Πάντως, παραδέχομαι ότι ... μου λείψατε, τρελόπαιδα ! ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ !!!

Θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να έρθω, αλλά ...
 
μεσα .ασε που πρεπει να δω και τον αεροπορο!!!
 
Χμμ ξαφνική μάζωξη για ρετρό-καφέ? Φυσικά και θα έρθω!
 
Χμ. Με ειδοποίησαν από το Πλαίσιο ότι γύρω στις 6 και μισή θα πρέπει να πάω να παραλάβω το νέο μου laptopι. Φυσικά είναι αδύνατον να πάρω νέο μηχάνημα στα χέρια μου (και μάλιστα φορητό με πανίσχυρο επεξεργαστή) και να μη τρέξω επιτόπου να το στήσω και να το τιγκάρω σε games και emulators.

Οι Geeks καταλαβαίνουν ότι και η γυναίκα μου να γεννούσε, πάλι στο computer room θα ήμουν σε τέτοια περίπτωση. Οπότε άκυρο για μένα.
 
Δυστυχως ακυρο και για μενα - γυρισα με πυρετο απο το πρωινο babysiting - ας οψεται ο δρακουμελ και φορεας μεταδοτικων ασθενειων ανηψιος μου. Λυπαμαι που δεν θα δω τον guest ουτε σημερα :(
 
Εγώ πάντως θα έρθω..μιας και είμαι λάτρης στο θέμα του emulation (και ρετρό γενικότερα) καθώς και ο άνθρωπος που πριν 10 χρόνια μύησε τον Iaspis στον υπέροχο κόσμο του emulation όταν υπηρετούσαμε ( :p ) την μαμά πατρίδα στο ανατολικό Αιγαίο !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα