Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Η Λορένα κρυβόταν και έπρεπε να κάνουμε stealth επιχείρηση για να της βγάλουμε μια φωτογραφία.

Εγώ είμαι, σοβαρός, ως συνήθως...... Χαίρομαι..... Με τα χρόνια ωριμάζω!!!!!!!!!
 
Υπευθυμίζω ότι οι εξαιρετικές αυτές φωτό είναι έργο Pooky(1)

Tα όποια πάραπονά σας εκεί

Συνεχίζω και τελειώνω

picture.php


theoritikos

picture.php


Simonkey

picture.php


Ryqar

picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Pooky... αυτη ειναι μια απο τις ωραιες φωτογραφιες που εβγαλες..? :p

Ας μην τολμησω να φανταστω πως ηταν οι μη καλες.. :xm:

Το μονο καλο ειναι πως ειμαι πλατη :D
 
Ειδατε ρε! Που όλοι με σνομπάρετε για την οδοντοστοιχία μου!! Μια χαρά ειναι η κάτω γνάθος. Ασπρουλιάρα και ίσια. Πάνω γνάθο δεν έχω :D :D:D

Εντωμεταξύ, ετσι όπως έχει βγει η φωτό, το δεξί μου αυτί φαίνεται σαν να εχει πρηστεί... :D

Ο πουκι πρέπει να εμαθε να φωτογραφίζει σε πανηγύρια :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kαλα βρε δε ντρεπεστε καθολου? Ποιος εριχνε χαρτακια στα μαλλια της Λορενας και εχει κολησει ενα εκει πισω?! :)

Super οι φωτο παιδια και μπραβο για τις μινι συναντησεις που καταφερνετε να κανετε.. αν και πιτογυρα ακομα δεν ειδαμε στα πιατα! Με ψωμι, τυρι, μπυρες και κρασι (o Dim) την βγαλατε?!
 
Αν μιλάς στα κινητά με τις ώρες και πρήζεται το αυτί σου δεν φταίω εγώ!

Συκοφαντίες κυρίες και κύριοι. Ριγάνιες ποταπές συκοφαντίες!!!!!

Στα σκυλάδικα έμαθα να φωτογραφίζω!!!!!!!!
 
Υποκλίνομαι στον Saylot, για τα γ@...τα stickers στο laptopi & για τη μπλουζίτσα των Sabbath! :D

Εύγε, και πάλι Εύγε!

Οι φωτός του Pooky, μπορώ να πω ότι έχουν μια καλλιτεχνική χροιά, καθώς δίνουν τα πρόσωπα από μια προοπτική!...... (ντάξει, σταματάω! Μη βαράτε! :D )

Όλες οι pics ωραίες και φαντάζομαι η παρέα ακόμα καλύτερη! :)

Μπράβο σας, παιδιά! :)
 
@ Rygar

Αυτή τη φωτογραφία θα δείχνω στα παιδιά μου, όταν δεν τρώνε το φαί τους ! ...και μετά λένε εμένα βρυκόλακα !!! ;-)

@Pooky

...η νεολαία σήμερα δε σέβεται τίποτα...tsk!tsk!tsk!

;-P
 
Α ρε Γιωργο χαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααα !!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Μάλιστα κύριοι...ανακάλυψα τον χαμένο μου αδελφό !

Η ομοιότης είναι εκπληκτική !

Christopher_Lee_by_Cowboy_Lucas.jpg


picture.php


:biglaugh:
 
geoanas είπε:
Μάλιστα κύριοι...ανακάλυψα τον χαμένο μου αδελφό !Η ομοιότης είναι εκπληκτική !

Christopher_Lee_by_Cowboy_Lucas.jpg


:biglaugh:
Επρεπε να κάνεις και μια φωτοσοπιά στα 2 ακριανά δόντια. Να τα κανεις πιο μυτερά ρε! :D

EDIT: Το πρωί ποστάρησα απο τη δουλειά αλλά αυτή τη φωτό του Δρακουλα δεν την έβλεπα!!! Περιεργο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλθυ είπε:
Oυάου! Έ ρέ πασακλίκια! (άστεϊζομαι, έλπίζω νά μήν παρεξηγιέσαι!)
Καλά,δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι γράφουμε ό,τι γράφουμε,μετά βάζουμε ένα "αστειεύομαι" και αυτό ήταν όλο,ότι γράψαμε περνάει έτσι στο ντούκου;

Εντελώς άστοχο το αστείο σου,αν φυσικά το κατάλαβα καλά.

Εγώ γιατί να παρεξηγηθώ;Εγώ τις παρουσίες ανέφερα,αν και ομολογώ ότι το αστείο σου κάπου με ενοχλεί κι εμένα.

Απορώ όμως πού βρήκες το θάρρος για τέτοιου τύπου και είδους αστείο,τη στιγμή που:

α)Δεν ξέρεις κανέναν μας

β)Δεν έχεις δει αλλού στο forum τέτοιου είδους αστεία

γ)Ασφαλώς και μπορεί να παρεξηγηθεί έντονα ο Paspartoo και οι κοπέλες,διαβάζοντάς το αυτό,και με το δίκιο τους...
 
Μανο, το "πασακλικια" πηγαινε προφανως σε μενα - μιας και με γνωριζει ο Φιλθυ.

Αυτο βεβαια ψιλοδικαιολογει το γ) αλλα φυσικα οχι το α) και το β) που σωστα ανεφερες.

Στελνω τωρα pm στον Φιλθυ.
 
manos426f είπε:
Καλά,δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι γράφουμε ό,τι γράφουμε,μετά βάζουμε ένα "αστειεύομαι" και αυτό ήταν όλο,ότι γράψαμε περνάει έτσι στο ντούκου;
Εντελώς άστοχο το αστείο σου,αν φυσικά το κατάλαβα καλά.

Εγώ γιατί να παρεξηγηθώ;Εγώ τις παρουσίες ανέφερα,αν και ομολογώ ότι το αστείο σου κάπου με ενοχλεί κι εμένα.

Απορώ όμως πού βρήκες το θάρρος για τέτοιου τύπου και είδους αστείο,τη στιγμή που:

α)Δεν ξέρεις κανέναν μας

β)Δεν έχεις δει αλλού στο forum τέτοιου είδους αστεία

γ)Ασφαλώς και μπορεί να παρεξηγηθεί έντονα ο Paspartoo και οι κοπέλες,διαβάζοντάς το αυτό,και με το δίκιο τους...
χμ... κύττα νά δείς. Πρώτον επειδή ξέρω τόν πασπαρτού έκανα αυτό τό αστείο, τό κακόγουστο γιά σένα. Οπότε ελπίζω νά λύνεται η απορία σου γιά:

α) ξέρω τόν Πασπ...

β) δέν σκανάρω οοοοοοοοολα τά θέματα γιά νά δώ τί αστεία κάνετε (μού κάνει μια κάποια εντύπωση πού μιλάς σέ πρώτο πληθυντικό. αλήθεια, είσαι μοντ; )

γ) Πράγματι, ίσως νά παρεξηγηθούν, ωστόσο από τό ίσως μέχρι τό βέβαια υπάρχει μιά απόσταση, είσαι λοιπόν σίγουρος ότι ενοχλήθηκαν τά παιδιά; Οι δύο κοπέλες καί ο πασπαρτού εννοώ; Εάν ναί, συγγνώμη από αυτούς αφενός, αφετέρου μου κάνει μιά κάποια εντύπωση πού μιλάς γιά λογαριασμό τους.

Τέλος, απορώ μέ τό ύφος σου! :) Φαντάζομαι όμως ότι είσαι μοντ καί έχεις κάποια αρμοδιότητα, οπότε οκ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Paspartoo είπε:
Αυτο βεβαια ψιλοδικαιολογει το γ) αλλα φυσικα οχι το α) και το β) που σωστα ανεφερες.
Στελνω τωρα pm στον Φιλθυ.
Πάσπ., γιά τό α, δέν αναφέρθηκα σέ όλους αναφέρθηκα σέ σένα (καί τήν παρέα σου. Οπότε θεωρώντας ότι εσύ δέν θα χαλιόσουν, δεν φαντάστηκα ότι θά προέκυπτε τόσο σημαντικό ζήτημα ώστε νά μέ εγκαλεί ο κος μάνος είς τήν τάξιν. Σαφώς καί έχεις δίκιο όσον αφορά τό ενδεχόμενο παρεξήγας από τήν παρέα σου οπότε συγγνώμη από αυτά τά 2 παιδιά. Υποθέτω ότι δέν θίχτηκες, εάν ναί, συγγνώμη κι από σένα.
 
Ηταν πραγματι μια πολυ πετυχημενη συναντηση - και φανταζομαι το ιδιο και καλυτερες θα ειναι και οι επομενες :)
 
Juanita είπε:
Κυριαζής: Που θα μου πάει;;; Θα γίνω Τελετάρχης στη θέση του Τελετάρχη και θα μεταφέρω τις συναντήσεις στο Αυλωνάρι...

picture.php
Πεστο ψέμματα!!!!!

Εκτάκτως και μεσα σε 1 μισάωρο κανονίστηκε συνάντηση στον εν λόγω ευλογημένο χώρο στις 14.30 της Κυριακής 11/10, όπου παρεβρέθησαν παρα πολλά τιμημένα μέλη, τα εξής 3:

  1. Kyriazisv
  2. Sofologiotatos
  3. ΕΓΩ :cool:
Η συνάντηση κανονίστηκε από τον πρώτονα και δεν το έμαθε κανείς άλλος γιατί...κανείς άλλος δε θα ερχότανενενε :p . Εγώ ήμουν εκεί μεσα σε 45 λεπτά. Το γιατί θα το δείτε στις πιο κάτω φωτός οι οποίες μαρτυρούν το "ακατάλληλον" που επακολούθησε. Παρακαλώ βάλτε κόκκινο Χ πανω δεξιά και συνεχίστε με δική σας ευτύνη:

kyriazisv και sofologiotatos

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10956

Εγώ (σε πόζα καπνιστή αλλα χωρίς το τσιγάρο :p )

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10954

Και τα εδέσματα:

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10952

Κοντοσούβλι (οι καρβουνισμένες γωνίες ήταν σαν μπισκότο με μελι!!)

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10951

Ο,τι απέμεινε (ε παιδιά;; ε; Ε;;; ;) )

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10953

Η πιο κατω μπύρα ειναι τοπικής προελευσεως και με ομολογουμένως ενδιαφέρουσα γεύση!

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10955

Σιγά που θα δε είχαμε και γλυκό! Τοπικός χαλβάς...

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10957

Δώσεεεεεεεεεεε!

http://www.retromaniax.gr/vb/picture.php?albumid=74&pictureid=10958

Στην παρέα ήταν η αδερφή του Βαγγελη (της οποίας το στυλάκι μου θύμιζε πολύ τη γκάμπΓια) και μια φίλη των παιδιών, στους γονείς της οποίας εντελώς, το τονίζω, ΕΝΤΕΛΩΣ τυχαία :p ανήκε και το ταβερνάκι (με ό,τι αυτό συνεπάγετο ;) )

Αφτάαααα! Τι νέα; Τα ίδια...
 
Juanita είπε:
Κυριαζής: Που θα μου πάει;;; Θα γίνω Τελετάρχης στη θέση του Τελετάρχη και θα μεταφέρω τις συναντήσεις στο Αυλωνάρι...

picture.php
Πεστο ψέμματα!!!!!

Εκτάκτως και μεσα σε 1 μισάωρο κανονίστηκε συνάντηση στον εν λόγω ευλογημένο χώρο στις 14.30 της Κυριακής 11/10, όπου παρεβρέθησαν παρα πολλά τιμημένα μέλη, τα εξής 3:

  1. Kyriazisv
  2. Sofologiotatos
  3. ΕΓΩ :cool:
Η συνάντηση κανονίστηκε από τον πρώτονα και δεν το έμαθε κανείς άλλος γιατί...κανείς άλλος δε θα ερχότανενενε :p . Εγώ ήμουν εκεί μεσα σε 45 λεπτά. Το γιατί θα το δείτε στις πιο κάτω φωτός οι οποίες μαρτυρούν το "ακατάλληλον" που επακολούθησε. Παρακαλώ βάλτε κόκκινο Χ πανω δεξιά και συνεχίστε με δική σας ευτύνη:

kyriazisv και sofologiotatos

picture.php


Εγώ (σε πόζα καπνιστή αλλα χωρίς το τσιγάρο :p )

picture.php


Και τα εδέσματα:

picture.php


Κοντοσούβλι (οι καρβουνισμένες γωνίες ήταν σαν μπισκότο με μελι!!)

picture.php


Ο,τι απέμεινε (ε παιδιά;; ε; Ε;;; ;) )

picture.php


Η πιο κατω μπύρα ειναι τοπικής προελευσεως και με ομολογουμένως ενδιαφέρουσα γεύση!

picture.php


Σιγά που θα δε είχαμε και γλυκό! Τοπικός χαλβάς...

picture.php


Δώσεεεεεεεεεεε! :D

picture.php


Στην παρέα ήταν η αδερφή του Βαγγελη (της οποίας το στυλάκι μου θύμιζε πολύ τη γκάμπΓια) και μια φίλη των παιδιών, στους γονείς της οποίας εντελώς, το τονίζω, ΕΝΤΕΛΩΣ τυχαία :p ανήκε και το ταβερνάκι (με ό,τι αυτό συνεπάγετο ;) )

Αφτάαααα! Τι νέα; Τα ίδια...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα