Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Saulot είπε:
... Πρέπει να είναι πραγματικά μακρύς ο μίτος...(10 ώρες, 5 χλμ /ώρα μεση ταχύτητα ανθρώπου... 50+ χλμ κλωστή!!!)

Βέβαια θα ξανασυναντηθούμε, το κάνουμε και χωρίς τον Ρήγα που μας την κοπανάει που και που.
άσε και την διαμονή σε ξενοδοχεία του κέντρου, το καλυτερο μου , άσε που αντι για θησείο να περιμένω πλάκα και να μην ξετυλίγεται ο μίτος!!! :eek:

πόση ώρα κρατούν οι συναντήσεις;! περιγράψτε κλίμα :flower: !!! σας ακουν και από τα άλλα τραπέζια;
 
Παμε, πινουμε καφε, λεμε τις βλακείες μας, αναλόγως του καθενός, και μετά παμε για μασα καπου εκεί κοντα...

Amigovios είπε:
Θα έρθω....απλά πράματα ! και σκεφτόμουν πριν 2-3 μέρες ότι καιρό έχουμε να βρεθούμε ! λολ
Αμα ειναι να καπνίσεις την πίπα της ειρήνης όπως τότε στην κοπή, να κατσεις τουλαχιστον 10 μετρα μακριά.... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η παρέα πάνω από όλα !!! #) :) αυτο είναι το και πιο σημαντικό !!!
 
Εννοείται, παντα. Το μονο που μας χωρίζει ειναι η απόσταση και η κίνηση...

Κανείς αλλος;;;; Τι, μονο 6-7 και οι μισοί αβέβαιοι;;;;; :(
 
είναι μετά το Πάσχα, μπορεί και να μην έχουν επιστρεψει όλοι!! σκέψου να έρθει κάποιος από επαρχία και να μην σας βρει! χαμένος κόπος και τι κόπος! :cry:

ωραίο μόνο η απόσταση να χωρίζει κάποιους ανθρώπους καλύτερα παρα να είσαι κοντά με τον άλλο και να σε χωρίζει η σκέψη και το συναίσθημα! :cry: εκείνο είναι πιο άσχημο!! αλλά αυτά δεν συμβαίνουν σε μια ρετροφαν -παρεα!!
 
Δεν πάμε και Καλλιπάτειρα μετά?

Έχω καιρό να κρασοκατανύξω
 
Τι έγινε, πήρες αύξηση;

Θα δουμε, αν και εγώ θα προτιμούσα το γωνιακό σουβλακερί που εχει εκείνα τα τεράστια πιτογυρα με ψωμί! (ήδη πείνασα)
 
μεσα !!θα φερω και το ρετρο μηχανακι μου...
 
Υπόψην η κοπή της πίτας του 2011 είναι σε 9 μηνες, δηλαδή μην περιμένεις να φύγεις με ακομα ενα Gameboy στα χερια σου :p
 
Rygar είπε:
Τι έγινε, πήρες αύξηση;
Θα δουμε, αν και εγώ θα προτιμούσα το γωνιακό σουβλακερί που εχει εκείνα τα τεράστια πιτογυρα με ψωμί! (ήδη πείνασα)
Αυξηση ωρών εργασίας ναι, και πιθανοτήτων παρουσίασης κίρρωσης του ήπατος.

Στα έχω ξαναπεί για την Γυριστρούλα αλλα δεν ακούς ποτέ.
 
Προχτές την άκουγα στα FM, φοβερός ο Λακης.
 
Μπορώ να έρθω κι εγώ??? με θέλετε??? :-D
 
που παρεμπιπτόντως είναι το όνομα του προαναφερθέντος γυράδικου
 
Θα παμε εκεί, θα φαμε, και θα μου πεις ο,τι μου είχες πει την τελευταία φορα... :p

Αληθεια, το γυράδικο εχει όνομα Λακης;

Ναι sotosoul, όλους τους θελουμε...
 
Μίλαγα πριν λίγο με το SONIC και θα είναι και αυτός μαζί. Μάλλον θα κάνουμε τσάρκα για μτχ παιχνίδια πρώτα (και παζάρια μέχρι τελικής πτώσεως εννοείται!!!!! ) .

Μετά οι κοπέλες που θα παρευρίσκονται στην συνάντηση καλό είναι να έχουν το νου τους στην έξοδο κινδύνου. SONIC παρόντος πρέπει να λαμβάνουμε τα μέτρα ασφαλείας. :D :D

(Διαφορετικά θα υποστούν την παρουσίαση για μεταλλαγμένες μπλε ψηφιακές γυναίκες με 6 πόδια και πόσο ανώτερες είναι από τις πραγματικές!!!!! ) :p :p

Ρε τελετάρχη, βάλε ρε το όνομά μου στη λίστα. ΟΥΣΤ!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λέω να έρθω κι εγώ! Κι αυτή τη φορά ελπίζω να σας πετύχω.
 
ΜΠΡΑΒΟ!

Και έλεγα πώς δεν κανονίστηκε συνάντηση μέσα στο Πάσχα!

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου μέσα, αλλά μάλλον λίγο πιο αργά, κατά τις 19:30-20:00.

Κι εγώ ψηφίζω τη γωνιακή σουβλακερί για μετά.
 
Πού χάθηκες ρε Ορέστη;
 
Επιτέλους και μια μάζωξη οταν είμαι στην Αθήνα!

Θα προσπαθήσω να έρθω εστω και για ενα "γειά χαρά" , για να σας γνωρίσω.

Βασίλης
 
Χαιρομαι ιδιαιτερως!

Παιδια και εγω κατα 90% θα ειμαι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα