Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω, αφού χρειάστηκε να πάω στο νοσοκομείο :fever:

ελπίζω να περάσατε καλά :)
 
Περαστικα Χριστινιω!

Μια χαρα ηταν! Λιγο compact αυτη τη φορα αλλα με πολυ ενδιαφερουσες συζητησεις - τη κατρακυλα των Maiden, τα κλιματιστικα της Μαριας, τις εμμονες του Νικου με τη σκονη και τις μεταφυσικες του ανησυχιες περι inverter, το νεο look του Saulot, τον Ηρακλη και τα copyright issues του κτλ :)

Περα απο τη πλακα, καθε συναντηση ειναι μοναδικη... ;)
 
Wally είπε:
Περαστικα Χριστινιω!Μια χαρα ηταν! Λιγο compact αυτη τη φορα αλλα με πολυ ενδιαφερουσες συζητησεις - τη κατρακυλα των Maiden, τα κλιματιστικα της Μαριας, τις εμμονες του Νικου με τη σκονη και τις μεταφυσικες του ανησυχιες περι inverter, το νεο look του Saulot, τον Ηρακλη και τα copyright issues του κτλ :)

Περα απο τη πλακα, καθε συναντηση ειναι μοναδικη... ;)
Ρε Wally δίκιο δεν έχω; Μα κάθεσαι σε ένα τραπέζι να πιεις καφέ και το τραπέζι είναι τίγκα στη σκόνη. Και φωνάζει το γκαρσόνι κι αυτό στραβομοτσούνιασε. Κι άφησες και μπουρμπουάρ! Καλά ο Saulot εφαγε χειροβομβίδα στο κεφάλι :p :D
 
Ποιος αποχώρησε πρώτος; :D

Juanita δεν παρευρέθεις;

ΧΡΙΣΤΙΝΑ περαστικά, ελπίζω να μην ήταν κάτι το σοβαρό.
 
Μάλλον περάσατε καλά...αν και λίγοι και καλοί

Χριστίνα τα περαστικά μου

Την άλλη βδομάδα να δείτε τι έχει να γίνει στην άλλη συνάντηση (αντιλαμβάνεστε για ποιά ομιλώ)

(Θα γεμίσω με φωτογραφίες το ανάλογο Θρέντ, αν δεν με καθαρίσει η κάμπια)
 
tsalk είπε:
Μάλλον περάσατε καλά...αν και λίγοι και καλοί
Χριστίνα τα περαστικά μου

Την άλλη βδομάδα να δείτε τι έχει να γίνει στην άλλη συνάντηση (αντιλαμβάνεστε για ποιά ομιλώ)

(Θα γεμίσω με φωτογραφίες το ανάλογο Θρέντ, αν δεν με καθαρίσει η κάμπια)
Tsalk αυτη τη φορα εχεις το ελευθερο. Τραβα οσες φωτογραφιες θες :cool:

Φωτογραφιες απο χθες δεν εχουμε???

Χουανα εχασες την μασαμπουκα???!!!! 8)

Χριστινα τα περαστικα μου και απο μενα
 
σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας.

δεν ειναι κατι σοβαρο, αλλα την αντιβιωση δεν την γλιτωσα :(
 
Ζηλεύω!

Κρίμα που δεν έχουμε και καμιά φωτογραφία να δούμε έστω!
 
Εγώ ήθελα, αλλά κανείς δεν ασχολιόταν μαζί μου. Εβγαλα μια τη domniki αλλά ήταν στα μουλωχτά, χωρίς να παρει πόζα και δε θέλω να την βαλω χωρις την αδεια της.

Και ναι το προγραμμα αναδόμησης θέλει κι άλλο δουλειά, αλλά τουλάχιστον ειναι σε καλο δρομο.
 
Μα, Rygar... για το προγραμμα αναδομησης των αλλων μιλαω! :D

.
 
(την πάτησα :( , εγινα ρεζίλι στο τσατ :( )
 
γιατί??? (δεν παιρνει λεει το μηνυμα γιατι ειναι λεει πολυ συντομο... τωρα θα ειναι καλυτερα, χεχε)

.
 
H συναντηση ηταν απο τις πιο ωραιες. Ειμασταν λιγα ατομα, οποτε μπορουσαμε να μιλαμε ολοι με ολους, κατι που ειναι αδυνατον στις συναντησεις με πολλα ατομα.

Σε καποιες στιγμες εχανα το θεμα της συζητησης γιατι οι υπολοιποι μιλουσαν για κατι μηχανηματα που ειναι αγνωστα σε μενα. Παντως πηρα τη ρεβανς στα θεματα Star Trek ;) Oσο για τα κλιματιστικα και τα Inverter, εγω φταιω βρε, που σας εξηγουσα πως λειτουργουν :D Οι φωτογραφιες δεν ηταν απαραιτητες...τοσες φορες με εχετε δει (φαει στη μαπα καλυτερα), δεν χρειαζονται και αλλες δημοσιευσεις :cry:

Οσο για το φαγητο, το σαντουιτς με γυρο ηταν πολυ καλο, και παρολες τις προειδοποιησεις του saulot δεν χρειαστηκα σοδα ;)

Xριστινα, περαστικα! Θα τα πουμε απο κοντα σε καποια απο τις επομενες συναντησεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάποια συνάντηση μέσα στο Σεπτέμβριο;;;;

( μου λείψατε βρε.... :) )

Κύριε τελετάρχααααααααααααα.........
 
Ναι κε Τελεταρχα..

Και για την ακριβεια να την κανετε Δευτερα 7 Σεπτεβρη που θα κατεβω σιγουρα, και μεινω για λιγες μερες #)

πολλα ζηταω ε! :cry:
 
Λορένα είπε:

Ναι. Εκείνη τη μερα γυρνάω στη δουλειά από άδεια, και το τελευταίο που με απασχολεί είναι μια συνάντηση. Απορώ τί με θελετε εμένα, αφου μπορείτε και μοναχά σας να κανονίσετε...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα