Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Ας δουμε ποιοι ειναι "μεσα" και αν υπαρχει "λαικη επιταγη" κανονιζουμε ωρα και μερος ;)
 
Συνάντηση Παρασκευή 18 Σεπτέμβρη 2009 (Θησείο)

Ο αγαπημένος σας Tελετάρχης is back, alive and kickin' :cool: . Μονο που βαριέται λιγουλάκι να σκεφτεί τί θα γράψει, οπότε και έκανε ενα ωραίο κλόπυ-πάστε από εδώ υπογραμμίζοντας με μπλε τις αλλαγές που έκανε στο κείμενο για να συμβαδίζουν και με τις εποχιακές αλλαγές... :D

____________________________________________________

Να υποθέσω ότι πρόκειται για την 1η επίσημη συνάντηση του φθινοπώρου; Ο καιρός έχει χαλαρώσει αισθητά, η μέρα εχει επίσης μικρύνει αρκετά, και είμαι σχεδόν πεπιεσμένος :D ότι θα κάτσουμε μέσα, αλλά και έξω δε με χαλάει. Και αναφέρομαι στο γνωστό καφέ-μπαρ Αθηναίων Πολιτεία, στο ΘησείοΝ .Προτείνω για τις 19.00-19.30 να προλάβουμε λίγο μέρα. What do you think? (που'λεγε κι η γιαγιά μου :p )

  1. Εγώ
  2. Χριστινα
  3. Juanita
  4. dim
  5. DianaTheSuperstar91
  6. soiram
  7. arc
  8. simonkey
  9. bspus
  10. saulot
  11. Paspartoo
  12. Alkis21
  13. Mrs. Alkis21
  14. kyriazisv
  15. video80
  16. circleag
Για να δω χεράκια...

EDIT: Μωρέ μπράααααβο! Παλι πανικός θα γίνει. Τελικά πρέπει να το ανακοινώνω 2 βδομάδες πριν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αν γινοταν 26 κατα 95% θα ημουν και εγω.

Τεσπα.. την επομενη φορα :)
 
Με συχωρείς, δε μπορώ να σε εξυπηρετήσω αυτή τη φορά....
 
Καθημερινή λόγω της δουλειάς μου δεν το συζητώ ούτε για αστείο. Καλά θα ήταν να τα πούμε από κοντά αλλά καλύτερα θα ήταν την Κυριακή...

(Μη βλέπεις που τώρα κάθομαι στον υπολογιστή, έχω υπόλοιπο άδειας μερικές ημέρες)
 
Συνήθως παντα Παρασκευή το κανονίζουμε, που την επόμενη δεν εργάζεται σχεδόν κανένας και δεν υπάρχει η πίεση να γυρίσεις νωρίς σπίτι. Μπορείς να έρθεις και στις 20.00, θα μας βρεις όλους.
 
Δηλώνω παρουσία με μεγάλη επιφύλαξη καθότι την ίδια μέρα τραγουδά ο άντρας της ζωής μου λίγα βήματα παραπέρα... :p

Βέβαια, έχω καιρό να σας δω... και θα μεσολαβούν μόλις δύο μέρες από την τελευταία φορά που θα τον έχω ακούσει...

... το αποφάσισα... ως γνήσια Ζυγός μάλλον θα είμαι... :p :p :p

 


Που είσαι Ντομ να με καμαρώσεις... #)

 
 
Μπράβο Ιωαννα. Πήρες μια απόφαση ζωής! Μια απόφαση για την οποία δε θα το μετανιώσεις ποτε σου.

Μ΄αρεσε που το 'παιξες και δύσκολη, και καλα για να έχουμε αγωνία...

Wally αν δεν έρθεις, θα πετάξω τον C128 σου στα σκουπίδια. (μονο με απειλές έρχεστε μερικοί, αν και η συγκεκριμένη είναι μαλλον ασύμμετρη απειλή, αφου ο συγκεκριμένος C128 βε βουλεύει... :p )
 
Επειδή έχω χροοοοοοονια να σας δω από κοντά, υπολογίστε και εμένα!

(Τώρα που το ξανασκέφτομαι, από την πίτα έχω να σας δω!)
 
Λογικα θα ειμαι και εγω εκει.

Αν και εκεινη την ημερα γινoνται οι 2 απο τους 4 προημιτελικους του Εurobasket αλλα συμφωνα με μια μελετη που εκανα στο προγραμμα η Ελλαδα λογικα παιρνοντας μια απο τις 2 πρωτες θεσεις στον επομενο ομιλο (Β φαση) θα παιξει την Πεμπτη :D
 
Juanita είπε:
Δηλώνω παρουσία με μεγάλη επιφύλαξη καθότι την ίδια μέρα τραγουδά ο άντρας της ζωής μου λίγα βήματα παραπέρα... :p
Βέβαια, έχω καιρό να σας δω... και θα μεσολαβούν μόλις δύο μέρες από την τελευταία φορά που θα τον έχω ακούσει...

... το αποφάσισα... ως γνήσια Ζυγός μάλλον θα είμαι... :p :p :p

 


Που είσαι Ντομ να με καμαρώσεις... #)

 
Εδω ειμαι και σε καμαρωνω :banghead:

Οταν αποφασισεις τι θα κανεις, ειδοποιησε με για να σου φερω τα βιβλια που μου εχεις δανεισει!
 
Ετσι όπως το γράφεις εγώ καταλαβαίνω ότι θα έρθεις. Η όχι;;;

Γυναίκες.... :(
 
Rygar είπε:
Ετσι όπως το γράφεις εγώ καταλαβαίνω ότι θα έρθεις. Η όχι;;;

Γυναίκες.... :(
Συμφωνα με το τελευταιο κουιζ στο facebook ειμαι γυναικα μυστηριο :diablotin: (αυτα τα κουιζ εχουν πολυ γελιο :rofl: ), οποτε ειναι λογικο να μην μπορεις να καταλαβεις τι θελω να πω :gdance:
 
domniki είπε:
Συμφωνα με το τελευταιο κουιζ στο facebook ειμαι γυναικα μυστηριο :diablotin: (αυτα τα κουιζ εχουν πολυ γελιο :rofl: ), οποτε ειναι λογικο να μην μπορεις να καταλαβεις τι θελω να πω :gdance:
Αυτό συμβαίνει με ολες σας! Ξέρω τι λέω ;)

Μαχοθλι σε βλέπω εκεί κάτω. Θα έρθεις ρε;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βάλε και εσύ ένα όνομα, τι σου είναι και το πολύ πολύ να το βγάλεις μετά
 
Σωστά. Να φαίνεται μεγάλη η λίστα. Αντε βλέπω πολύ κόσμο εκεί κατω, και κανένας δε μιλάει. Μετς θα έρθεις;; :p
 
Rygar είπε:
Σωστά. Να φαίνεται μεγάλη η λίστα. Αντε βλέπω πολύ κόσμο εκεί κατω, και κανένας δε μιλάει. Μετς θα έρθεις;; :p
Χαχαχα! Πώς με είδες βρε?? Εγώ κοίταζα από την κλειδαρότρυπα για να μη με πάρεις χαμπάρι! :D :D

Να έρθω... να μην έρθω... να έρθω... να μην έρθω... Το αποφάσισα!!

Ε.. χμ... πέφτει κομμάτι δύσκολο... κάντο κανένα χρόνο αργότερα :p

(Ήταν η πρώτη φορά που θα άφηνα ασχολίαστο το θέμα, να μην το γεμίζω και με άσχετα μηνύματα! Αχ, θες να αγιάσεις και δε σ'αφήνουνε... :p

Οπότε θα περιμένεις σχολιασμό και μετά τη συνάντηση, κύριε Τελετάρχα μου! :diablotin: )
 
Εγώ πάντως, υπήρξα σαφέστατη!!!
bg4.gif


Αν δεν πάω στον Νταλάρα θα έρθω στη συνάντηση...
bb5.gif
1.000%
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα