Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Το πόσο θα χαρούν οι ιδιοκτήτες του μαγαζιού δεν λέγεται.

Είχαν ησυχάσει για 3 μήνες από σας!

Χαχα!!!
 
Wally είπε:
Χαιρομαι ιδιαιτερως!
Παιδια και εγω κατα 90% θα ειμαι.
Πάνο μάλλον θα είμαι από τις 6 εκεί, ειδικά αν έχουμε πάει με το SONIC για τσάρκα. Οπότε ρίξε τηλ να πάμε να κάτσουμε.

[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω αν τα καταφερω με βλεπω κατα τις 19.00
 
Το πόσο θα χαρούν οι ιδιοκτήτες του μαγαζιού δεν λέγεται.
Οταν τελειωσε η συναντηση της Πρωτοχρονιατικης Πιτας - πηγα στα γκαρσονια και τους ευχαριστησα για την υπομονη τους. Η μονη τους ερωτηση ηταν "Οποτε τωρα θα τα ξαναπουμε του χρονου ε ? εε ? εεε ?" ......

Θα ειμαι φυσικα την Παρασκευη εκει, κατα τις 7
 
ρε παιδια πιειτε και για εμας τα παιδια της επαρχιας( που είμαστε μακρυα και δεν ξέρουμε καλά, καλά που πέφτει το θησείο) ένα καφεδάκι κερασμένο ! :flower: και θέλουμε εντυπώσεις έτσι! καταγεγραμένες πως περασατε!!!
 
Σωπα! Μαζευτήκαμε 16! Αμα ερθουμε οι 5, καλα θα ειναι... :D
 
Το συνηθες παντως ειναι να ερχονται σχεδον ολοι.
 
Paspartoo είπε:
Οταν τελειωσε η συναντηση της Πρωτοχρονιατικης Πιτας - πηγα στα γκαρσονια και τους ευχαριστησα για την υπομονη τους. Η μονη τους ερωτηση ηταν "Οποτε τωρα θα τα ξαναπουμε του χρονου ε ? εε ? εεε ?" ......


Πάντως θα ήθελα να μπορούσα να είμαι και εγώ μαζί σας, πρώτον για να σας ξαναδώ και δεύτερον για να δω τις φάτσες απ τα γκαρσόνια

ελπίζω να μπορέσω να παραβρεθώ σε κάποια από τις επόμενες μαζώξεις σας/
 
Κι εμείς θέλουμε να είσαι παρών σε επόμενη συνάντηση!!

Αν έχει καλή βραδιά και κάτσουμε έξω θα είναι όλα τα λεφτά παιδιά.
 
Μακάρι να μπορούσα να τη κάνω απο Καλαμάτα Παρασκευή πρωί και να ερχόμουν, γιατί Σ-Κ θα είμαι Αθήνα οπωσδήποτε λόγω ποδοσφαιρικών πεποιθήσεων. Αν τα καταφέρω....
 
Εγώ μπορεί να έρθω, μπορεί και να μην έρθω.

Ξέρω σας φώτεισα τώρα

Πάντως προτείνω να ΜΗΝ πάμε μετά Γυριστρούλα (γιατί έχει απαράδεκτες τιμές στα τραπέζια - για το χερί καλά είναι) ΟΥΤΕ Καλλειπάτειρα (γιατί έχει απαράδεκτο κρασί χύμα - εκτός αν πίουμε κάτι άλλο).

Αυτά είπε και εξαφανίστηκε πάλι για τους επόμενους 3 μήνες
 
Κύριοι θα είμαι μόνο στο καφέ, (λόγω δίαιτας δεν θα σας ακολουθήσω μια και έκανα τις παρατυπίες μου το Πάσχα, όπως όλοι άλλωστε) , οπότε να πιείτε και κανένα δίλιτρο για μένα.
 
[edit]

Eυχαριστώ όλα τα καλά παιδιά που με θυμήθηκαν στα γενέθλια μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit]

Παλαβέ θα σε περιμένω 5 στο γνωστό σημείο. :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στις 23.30 λεω να ειμαι στο Mall να δω το Clash of the Titans. Εχει μια παρασταση στις 23.45, οποιος θελει μετά ακολουθεί. Θα είμαι με μοτοσυκλέτα όμως. Αντε γιατί αμα περιμενουμε να ερθει στη Χαλκιδα, θα έχουμε αποκτήσει και εγγόνια. :D
 
namida είπε:
Εγώ μπορεί να έρθω, μπορεί και να μην έρθω.

Ξέρω σας φώτεισα τώρα

Πάντως προτείνω να ΜΗΝ πάμε μετά Γυριστρούλα (γιατί έχει απαράδεκτες τιμές στα τραπέζια - για το χερί καλά είναι) ΟΥΤΕ Καλλειπάτειρα (γιατί έχει απαράδεκτο κρασί χύμα - εκτός αν πίουμε κάτι άλλο).

Αυτά είπε και εξαφανίστηκε πάλι για τους επόμενους 3 μήνες
Τι να σου πω, εχω πιεί βαρέλια απο την Καλλιπατειρα και είναι μια χαρά το κρασί.

Για τη γυριστρουλα θα συμφωνήσω.
 
Καθότι εχει φοβερό καιρό, όσοι πατε πρώτοι, καθήστε εξω....
 
Θα δω μήπως μπορέσω να έρθω για λίγο μαζί με το Madpuppy. Δεν υπόσχομαι τίποτα πάντως. :)

Εκτός αν φέρει και ο Wally τις κόρες του. :p
 
Παιδικός σταθμός "οι RETROMANIAX"

Dreamcast - Vectrex - Amiga

Μεγαλώνει γερά παιδιά!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα