Συναντήσεις RetroManiax 2006-2011 (Αθήνα)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Όντως ούτε γω το ξέρω to μαγαζί και έβγαινα στα εξάρχεια πολύ και στρέφη και μάλιστα δούλευα κιόλας μια περίοδο στο Wunderbar... μήπως είναι πολύ καινούριο;

Τέσπα count me in... :)
 
Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω μιας και με βολευει το μερος αλλα στις 17 του μηνος και στις 19:00 παντρευομαι:nervous:...Με το καλο στη χειμερινη!
 
Wally;307800.... [B είπε:
Δηλώστε συμμετοχη:[/B]


Shock

Wally

Video80

caprice

Amigovios

θανος

Jackie Dragon

DennisD1982

adares1019

bspus

Dominion

retrofan

johnny-k73

cutlaroc

Συγνώμη... αλλά εγώ που είμαι;;;; :takethat:

 


Δε συμμετέχει ο Γιώργος Νταλάρας
:heartcloud: , ένα πράμα;;;; :angry:

 

 


@ kajwb... Προλαβαίνεις ν΄αλλάξεις γνώμη...
:p

 

 

H ώρα η καλή!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα έρθω και εγώ, όπου καθοριστεί :)
 
Juanita είπε:
Συγνώμη... αλλά εγώ που είμαι;;;; :takethat:  


Δε συμμετέχει ο Γιώργος Νταλάρας
:heartcloud: , ένα πράμα;;;; :angry:

 

 


@ kajwb... Προλαβαίνεις ν΄αλλάξεις γνώμη...
:p

 

 

H ώρα η καλή!!!!
Εδώ δεν έχει βάλει εμένα...
 
@ Juanita & @ Saulot

Για ξεκάρφωμα (από τη χαρά μας που θα συναντηθούμε) :happyjump:
 
Μέσα και γω, και Saulot φέρε μου εκεί το παιχνίδι, γτ δεν βλέπω να βρισκόμαστε νωρίτερα

Το Dasein δεν θα ανοίξει φέτος. Θα ανοίξει ανεπίσημα 10/09 για ένα maid cafe event που θα κάνουμε με τους Akai και μάλλον τέλος. Αν ενδιαφέρεται κάποιος για το event

http://www.facebook.com/event.php?eid=164121386998961
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε namida, αν αποφασιστεί (από εμάς βέβαια κρίνεται), το Dasein θα ανοίξει στις 17, για την συνάντησή μας και μόνο. Το λέω γιατί ξέρω αυτούς που το έχουν αρκετά καλά (είμαι φίλος με τα παιδιά) και όταν τους ανέφερα το γεγονός της συνάντησης του φόρουμ, μου είπαν ότι δεν υπάρχει πρόβλημα (αυτό έγινε πριν 2 μέρες που είχαμε συνέχεια γυρισμάτων για μια online σειρά ντοκιμαντέρ εκεί). Σήμερα, μάλιστα, θα κάνω ένα τηλέφωνο για να το ξανατσεκάρω και θα επανέλθω. Το μαγαζί, ναι όντως, μου είπαν ότι φέτος είναι δύσκολο να λειτουργήσει (κρίμα γιατί 2 χρόνια που είμαι Αθήνα έχει γίνει στέκι μου).
 
kajwbtfe είπε:
Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω μιας και με βολευει το μερος αλλα στις 17 του μηνος και στις 19:00 παντρευομαι:nervous:...Με το καλο στη χειμερινη!

Off-topic αλλά να κι ένα ευχάριστο.

Να ζήσετε kajwbtfe :)
 
Kαλημέρα στο thread ,εγώ θα προτιμούσα να γινοταν η συνάντηση πανω στο λόφο του Στρέφη στο μαγαζί που προτεινε ο Saulot ,ο λόγος προφανής έχω αναμνήσεις απο κεί και θέλω να κάνω τη ρετρο-βόλτα μου στα μέρη οπου μαζευόμασταν τα καλοκερινά απογεύματα κατα το 2ο μισο των 1980ς ,διμοφιλέστερα παιχνιδια στις παρεες μου το κριφτό και η μπάλα.

Φισικά εαν αποφασιστεί για καπου αλλού δεν συμενει οτι διαφονώ.
 
Ok, άκυρο τελικά από Dasein. Οπότε, είτε Εξάρχεια, είτε Λόφο Στρέφη όπου θέλετε.
 
νομιζω οτι ο λόφος υπερτερεί σε ψήφους...
 
Yeap...μεχρι αυριο θα το βαλω στην "επισημη" ανακοινωση
 
Μέσα είμαι και εγώ οπότε. Τα λέμε εκεί!!
 
Στο καπακι μετα τη συναντηση οποιος γουσταρει ερχεται μαζι μου σε ενα rock παρτυ για τη νεα παρουσιαση του δισκου του Alice Cooper στο Γκάζι μεχρι το πρωι..
 
Jackie dragon είπε:
Στο καπακι μετα τη συναντηση οποιος γουσταρει ερχεται μαζι μου σε ενα rock παρτυ για τη νεα παρουσιαση του δισκου του Alice Cooper στο Γκάζι μεχρι το πρωι..

Σαλονίκη - Αθήνα στο καπάκι μετά από καφέ - φαγητό -τσουρέκι - γλυκό -μπισκοτάκια - καφέ και μάλιστα για μεταμεσονύχτιο πάρτυ;;;
:eek: Μπράβο αντοχές...

 

 

 


Μάνα ρέιβερ η Κάμπια...
:p :D
 
Lol... Έγινε μεταφορά των 2 παραπάνω μηνυμάτων γιατί γράφτηκαν σε λάθος συνάντηση :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα