Τα δικά μας Candy fan art/ σκίτσα

Λοιπον..... η δική μου αγαπημενη σκηνή, ειναι όταν η καντυ πεφτει και λιποθυμα, στα σκαλιά, εκείνη την βροχερή νύχτα στο κολλεγιο.

Ο Τέρυ που περνουσε εκεινη την στιγμη απο κει με το αλογο του, την ειδε και ετρεξε να την σηκωσει.

Ειναι η αγαπημενη μου στιγμη... Τι ρομαντικο!!!! Η κοπελα αναισθηση και το αγορι να την κοιτα με αγωνια για να δει αν ειναι καλα, ενω την κρατα στην αγκαλιά του.

:heartcloud: :heartcloud: :heartcloud: :heartcloud:

(και μετα γυρνω στην "σκληρη" πραγματικοτητα σκεφτόμενη πως αν εμενα.. παει και με σηκωσει καποιος, ποιο πιθανο το βλεπω.. να του βγει καμια μεση, και να με βριζει μετα :animlaugh: )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H δική μου αγαπημένη είναι από το μάνγκα!!! ::)

Είναι η εικόνα εκείνη που ο Άλμπερτ έχει σκύψει πάνω της για να την παρηγορήσει και είναι έτοιμος να τη φιλήσει αλλά τελευταία στιγμή τον σταματάει το γεγονός πως είναι κόρη του. :cry:

Για δες καιρό που διάλεξε να ξαναβρεί τη μνήμη του... :rant:

edit

http://www.retromaniax.gr/vb/album.php?albumid=94

Δε χρειάζεται να αναφέρω για ποιά πρόκειται, έτσι :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ερώτηση στην Καμπιούλα

Θα φτιάξεις κάτι αντίστοιχο, όπως τα βιβλιαράκια που κυκλοφορούν για τον ελληνικό κινηματογράφο και ξεφυλλίζοντας τα,διαδραματίζεται η σκηνή;

Τι το πέτυχα;;; :sealed: ...(χμμ δεν είναι και καλό αυτό τώρα...συγνώμμη Καμπιούλα μου αν σου χάλασα την έκπληξη...) ::)

Ε κυρία μου κάντε με μπαν,δεν το μπορώ το σασπένς :tease: ...
 
Νέσυυυυ...σου αρέσει αυτός ο Τέρρυ;Στείλε μου ξανά αυτό που θα ήθελες,τώρα που με έπιασε η πρόκοπη γιατί θα σου στείλω το μισό μανγκά στο τέλος...(είναι συνδεμένη η Χουανίτα;Χμμμ.... :p ...που λέει ο λόγος βρε... :xm: )

Λίγο μάπα πάλι μου βγήκε η συρραφή...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Miss ειναι πολυ ωραιος.

Ερωτηση: γιατι δεν "παιζεις" με τις σκιες στο σχεδιο σου?

Και οχι δεν βρηκες τι θα κανω :p
 
Δεν έλεγες τίποτε άλλο...πόσταρες την ώρα που τον διόρθωνα :D .Όσο γι αυτο που ετοιμάζεις, περιμένουμε με αγωνία λοιπόν #)

Νέσσυ ιδού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Kambia είπε:
Miss ειναι πολυ ωραιος.Ερωτηση: γιατι δεν "παιζεις" με τις σκιες στο σχεδιο σου?

Και οχι δεν βρηκες τι θα κανω :p


Εγώ ξέρω...
29dz8zk.gif
εγώ ξέρω!!!!

Τις θέλει για να μας φτιάξει σουβέρ με την αγαπημένη μας εικόνα!!!

Σωστά;;;;;
47b20s0.gif
 
Εγώ λέω ότι, αφού θα κάνει τα σουβέρ, θα κάνει κούπες για καφέ, για τσάι, φλυτζάκια με το πιατάκι τους για τον ελληνικό (να λέμε και το φλυτζάνι πού και πού ;) ) ... μετά ολόκληρο το σερβίτσιο για να βλέπουμε τον Άλμπερτ στη σούπα μας :cool: (χμ.. δε θέλετε τον Άλμπερτ; καλά δείτε όποιον θέλετε εσείς! :D ), μετά θα κάνει μπρελόκ για τα κλειδιά μας, μετά θα κάνει κονκάρδες, μετά θα κάνει... μετά... ε, μετά θα σκεφτούμε να προτείνουμε κι εμείς κάτι, μην τα σκέφτεται όλα μόνη της!!!

:p
 
metsgr είπε:
Εγώ λέω ότι, αφού θα κάνει τα σουβέρ, θα κάνει κούπες για καφέ, για τσάι, φλυτζάκια με το πιατάκι τους για τον ελληνικό (να λέμε και το φλυτζάνι πού και πού ;) ) ... μετά ολόκληρο το σερβίτσιο για να βλέπουμε τον Άλμπερτ στη σούπα μας :cool: (χμ.. δε θέλετε τον Άλμπερτ; καλά δείτε όποιον θέλετε εσείς! :D ), μετά θα κάνει μπρελόκ για τα κλειδιά μας, μετά θα κάνει κονκάρδες, μετά θα κάνει... μετά... ε, μετά θα σκεφτούμε να προτείνουμε κι εμείς κάτι, μην τα σκέφτεται όλα μόνη της!!!

:p
Κουπίτσες έχει κάνει η Ντομ πολύ πολύ όμορφες!!! ::)

Τα σουβεράκια τα συζητούσαμε από πέρσυ αλλά λόγω τοξικών υλικών για το μωρό, δεν ήταν εύκολο για την Κάμπια μας να μας τα φτιάξει.

Τώρα όμως που έχει άπλετο χρόνο (λέμε τώρα... :diablotin: ) μπορεί να ασχοληθεί και με τα σουβεράκια μας!!!

 

 


Προβλέπω σύντομα να με κυνηγάει με κανένα σκουπόξυλο η Κάμπια... :p

 
 
Misspepper είναι κουκλί!!! :heartcloud: Ευχαριστώωωωωωωω! :D

misspepper είπε:
Στείλε μου ξανά αυτό που θα ήθελες,τώρα που με έπιασε η πρόκοπη γιατί θα σου στείλω το μισό μανγκά στο τέλος...
Τέλεια miss! Θα περιμένω το μάνγκα λοιπόν!!! ;) (Να μου στείλεις και το σκίτσο με Terry- Anthony- Albert, για να κάνω διάφορες διαπραγματεύσεις!!! :diablotin: )

Δε ζητάω πολλά, ε;;;; :eek:

Kambia, δυο μέρες τώρα ψάχνω για την αγαπημένη μου σκηνή και δεν μπορώ να βγάλω άκρη... :cry: Πάω να συνεχίσω το ψάξιμο...
 
nessie είπε:
...Τέλεια miss! Θα περιμένω το μάνγκα λοιπόν!!! ;) (Να μου στείλεις και το σκίτσο με Terry- Anthony- Albert, για να κάνω διάφορες διαπραγματεύσεις!!! :diablotin: )

Δε ζητάω πολλά, ε;;;; :eek:

...

Miss δε νομίζω να υποκύψεις στους εμμμμ.... ναι.... :p εκβιασμούς της Νessie και να της στείλεις όχι μόνο το πακέτο των τριών αλλά και όλο το μάνγκα εικονίτσα - εικονίτσα... :(

Εμείς δλδ, που δε ζητάμε τίποτα και επαναπαυόμαστε στο 'Ό,τι προαιρείσθε" δε θα λάβουμε τίποτα;;;

Πωπω... η καημένη η Μiss θα έχει απηυδήσει με την αχαριστία μου... :burn:
 
Πίσω
Μπλουζα