Τα παιχνίδια της συλλογής μου! (filfil1)

Πολύ ωραία όλα! Τα φιλμ με τις ταινίες/cartoon πόση διάρκεια περίπου έχουν;

Ρωτάω γιατί τα φιλμ στις φωτογραφίες φαίνονται να είναι μικρά σε μέγεθος..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστώ ΝΙΟΒΗ,όντως μουσιακά.Αγαπητε circleag,η μικρές ταινίες στις πρώτες φωτογραφίες αν θυμάμαι καλά πρέπει να έχουν μικρή διάρκεια (10-15 λεπτά).όλες οι υπόλοιπες κανονική αλλωστε είναι μεγάλες.

Συνέχεια με ταινίες View-master......

DSC03118.jpg

DSC03119.jpg

DSC03120.jpg

DSC03121.jpg

DSC04970.jpg

DSC03115.jpg

DSC03116.jpg

DSC03117.jpg

DSC04965.jpg

DSC04967.jpg

DSC04968.jpg

DSC04969.jpg

DSC04971.jpg

DSC04972.jpg

DSC04973.jpg

DSC04974.jpg

DSC03114.jpg

DSC04966.jpg

DSC05442.jpg

DSC05461.jpg

DSC04962.jpg

Συνεχίζεται....................
 
Είχα δει κάποτε μερικά επεισόδια του Happy Days. Mορφή ο Fonzie (Henry Winkler)!

Ο δε νεαρός ηθοποιός στα δεξιά, είναι ο μετέπειτα σκηνοθέτης πολλών πετυχημένων ταινιών, όπως ο Κώδικας Da Vinci, ο Ron Howard!

FONZIE.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
NIOBH είπε:
Είχα δει κάποτε μερικά επεισόδια του Happy Days. Mορφή ο Fonzie (Henry Winkler)!
Ο δε νεαρός ηθοποιός στα δεξιά, είναι ο μετέπειτα σκηνοθέτης πολλών πετυχημένων ταινιών, όπως ο Κώδικας Da Vinci, ο Ron Howard!
Από τις πολύ αγαπημένες μου σειρές, έχω δει όλα τα επεισόδια. Ήταν τόσο πετυχημένη που κράτησε 10 σαιζόν. Δεν ήξερα ότι υπήρχε και σε view master, θα ψάξω να την βρω. Ευχαριστώ τον filfil1 για την παρουσίαση και την ΝΙΟΒΗ για το σχόλιο!
 
Να πάρω τα χάπια μου ή οχι ακόμα; :animeek:

ας τα παρω καλυτερα...αν υπολογισω πόσα ομορφα πραγματα θα ακολουθησουν... :happyjump:

:flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το "moon landing 1969" πρέπει να είναι φανταστικό!!

Υπάρχει τρόπος να πάρουμε λίγο "μάτι" καμία εικόνα; :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυστυχώς φιλε μου ότι βλέπεται έχει φωτογραφηθεί μήνες πριν και τα τοποθετηση σε πλαστικά κιβώτια για να τα προφυλάξω...
 
Εντάξει, δεν πειράζει. :)

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση στο μήνυμα μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συνέχεια με φιγούρες WWE (Wrestling Figures),στο πρώτο μέρος θα σας παρουσιάσω φιγούρες από τη δεκαετία του 1980........

DSC05557.jpg

DSC05561.jpg

DSC05563.jpg

DSC05560.jpg

DSC05565.jpg

DSC05567.jpg

DSC05569.jpg

DSC05570.jpg

DSC05572.jpg

DSC05574.jpg

DSC05576.jpg

DSC05577.jpg

DSC05579.jpg

Συνεχίζεται................
 
circleag είπε:
Εντάξει, δεν πειράζει. :)
Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση στο μήνυμα μου.
Τους συγκεκριμένου δίσκους View Master που σε ενδιαφέρουν τους έχω και εγώ και είχα αναρτήσει φωτογραφίες που περιέχουν στο θέμα "Παιχνίδια /δημιουργικά, view master στη σελίδα 13". Η συλλογή του φίλτατου filfil1 είναι φυσικά εντυπωσιακή, και πάλι τα συγχαρητήριά μου.
 
Ωραίες οι φιγούρες Γίγαντες του κατς φιλε!!

ειδικα οι μεγάλες , πρέπει να ειναι και σπάνιες...
 
Τι είπες τώρα;;; Πιάσαμε και φιγούρες WWF;;;

Ο άνθρωπος έχει ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

:worship:
 
Αφού πρώτα ευχαριστήσω τους πιο πάνω φίλους για αυτά που εγραψαν,και ενημερώσω τον φίλτατο Βασίλη ότι η μεγάλες φιγούρες και σπάνιες είναι και αρκετά ακριβές εάν λειτουργούν,(στην πλάτη τους έχουν ένα κορδόνι όταν το τράβας μιλάνε).

Για τη συνέχεια φιγούρες WWE πιο πρόσφατες......

DSC05581.jpg

DSC05583.jpg

DSC05586.jpg

DSC05588.jpg

DSC05589.jpg

DSC05592.jpg

Συνεχίζεται....................
 
Τις μεγάλες φιγούρες τις είχε παλια ο ξάδερφος μου και έπαιζα μ’αυτες......

επισης, είχε μια μεγαλη φιγούρα πράσινη, ένα τέρας με μαύρα μαλλιά απο MOTU, είχε και μια μεταλλική μπάλα στο πόδι, μου διαφεύγει το όνομα......Αυτή και ο καλός ο ξανθός που έμοιαζε σαν Κόναν ειναι πανάκριβες πλεον, περίπου στα 600€ η μια νομιζω πάνε...!!
 
Φιλε Βασίλη εννοείς τον MEGATOR,όταν τον ξεθάψω από εκεί που βρίσκεται θα τον ανεβάσω.....
 
Αγαπητέ 1@filfil1[/USER] περιμένω με ανυπομονησία την συνέχεια της σπάνιας συλλογής σου. Τι θα δούμε άραγε αυτή την φορά; :)

 
filfil1 είπε:
Φιλε Βασίλη εννοείς τον MEGATOR,όταν τον ξεθάψω από εκεί που βρίσκεται θα τον ανεβάσω.....

Ναι, ανα γεια σου, αυτή!!

Εν το μεταξυ, μολις τσέκαρα στο γερμανικό ebay...

[edi] Τα εχουμε ξαναπει! Τα περι τιμων με pm! [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα