Τι ακούω απόψε ...

μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Ε οχι και μπλιαχ…
 
Ε οχι και μπλιαχ…
για να το λεω
αλλα ετσι και αλλιως αναφερομαι σε κατι που εζησα
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
 
για να το λεω
αλλα ετσι και αλλιως αναφερομαι σε κατι που εζησα
αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ
Οκ, πάω πάσο
 
Αυτά είναι…
φίλτατοι Αθηνέζοι υπάρχει πλέον κανα μαγαζί της προκοπής για χορό με 80ς ή 90; Έχω να ρθω κάτω από την κορώνα..
Αν υπάρχουν διαθέσιμες πληροφορίες, παρακαλώ θερμά διαφωτίστε με
Δυστυχώς έχω αποσυρθεί από τις πίστες.
Τελευταία φορά που εχόρεψα ήτο στο MAMACA'S το 2012!

Γίνεται να μην χορέψει κάποιος με αυτό; (το κωλοSpotify δεν το έχει)

 
Τελευταία επεξεργασία:
Δυστυχώς έχω αποσυρθεί από τις πίστες.
Τελευταία φορά που εχόρεψα ήτο στο MAMACA'S το 2012!

Γίνεται να μην χορέψει κάποιος με αυτό; (το κωλοSpotify δεν το έχει)

Το θέμα είναι υφίστανται πλέον τέτοια μαγαζιά ή μόνο καφέ καφέ ποτό καθιστό παντού;
Είχα την ελπίδα πως η Αθήνα κάτι θα χει - έστω ξεχασμένο- ασχέτως αν εμείς έχουμε αποσυρθεί ή όχι απ τις πίστες. Πες ρε παιδί μου ότι θες μια στο τόσο να πας με την παρέα σου να κάνετε χαβαλέ. Υπάρχει κάτι σχετικό;
 
Το θέμα είναι υφίστανται πλέον τέτοια μαγαζιά ή μόνο καφέ καφέ ποτό καθιστό παντού;
Είχα την ελπίδα πως η Αθήνα κάτι θα χει - έστω ξεχασμένο- ασχέτως αν εμείς έχουμε αποσυρθεί ή όχι απ τις πίστες. Πες ρε παιδί μου ότι θες μια στο τόσο να πας με την παρέα σου να κάνετε χαβαλέ. Υπάρχει κάτι σχετικό;
προσωπικα εξ οσων
γνωριζω οχι
 
Πίσω
Μπλουζα