Τι απέγιναν αυτές οι τραγουδίστριες?

Wally είπε:
H Αντζυ Σαμιου ασχολειται ελαφρως με τα πολιτικα νομιζω
Νομίζω πως δεν έχει μπει στην πολιτική,απλά κάνει κάτι σχόλια στο twitter και κατά καιρούς τσακώνεται με τον Σφακιανάκη [Edited] Ας μην μπαίνουμε σε λεπτομέριες και στο τι ειναι ο καθένας :) [edited]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχα δει Κατερίνα Τοπάζη, πριν κάμποσα χρόνια, στο "Σκυλάδικο" στη Συγγρου.

Έκανε πολλές ζημιές, λέμε.

Πολύ αδικημένη παρουσία.
 
χα,χα,χα... δεν τον έβρισα βρε editor,ιδεολογικό χαρακτηρισμό έκανα !! Ωστόσο είναι δικαίωμά σου να μην περνάς κάτι που δεν θέλεις στο σαϊτ σου :)
 
islandos είπε:
χα,χα,χα... δεν τον έβρισα βρε editor,ιδεολογικό χαρακτηρισμό έκανα !! Ωστόσο είναι δικαίωμά σου να μην περνάς κάτι που δεν θέλεις στο σαϊτ σου :)
Αδερφε σε ευχαριστω που με ανεβασες Ιεραρχικα (Administrator stayros... :wait2: ...καλο ακουγεται... :animlaugh: )

αλλα ουτε το παρον φορουμ ειναι δικο μου,

ουτε ειμαι μελος της διαχειριστικης και συντονιστικης ομαδας του φορουμ.

Δεν ειμαι παρα ενα απλο μελος με costum τιτλο. :)

Η παραθεση που εκανα ηταν μεσα στα πλαισια

καλης διαθεσης και οχι παρεξηγησιμης καταστασεως...(Α ρε...κενταω παλι :D ).

Δεν συντρεχει αλλωστε τετοια κατασταση και ουτε την επιθυμω! :)

Οποτε συνεχιζουμε κανονικα στο θεμα μας... ;)
 
Administrator Stayros (οντως καλο ακουγεται, θα το λαβει υποψη του ο Wally :D ) ο islandos αναφερε ως editor αυτον που του εκανε edit το ποστ του - και οπως φαινεται ακριβως απο κατω ηταν η Kambia ;)
 
ΟΥΠΣ!!!!! :eek:

Εγινε πατατα....και μαλιστα καλοψημενη!!! :D
 
Σταυρο πολυ administratιζεις τωρα τελευταια προσεξε μη σε μεινει κανενα χουι :p
 
Islandos, καλώς όρισες κι από μένα και καλή χρονιά! :)

Όντως το τι μένει στο site, το αποφασίζει η διαχειριστική ομάδα, η οποία βασίζεται στους κανονισμούς λειτουργίας.

Επομένως, οποιοσδήποτε πολιτικοθρησκευτικός / ρατσιστικός / χυδαίος χαρακτηρισμός, απομακρύνεται άμεσα.

Και απαντάω εγώ, μιας και το δικό μου ονοματάκι φαίνεται τελικά από κάτω. (πρώτος editor ήταν ο Wally! ;) )

Ας επανέλθουμε ontopic και θα περάσω να "σκουπίσω" τα offtopics αργότερα! :)

Thank you!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή χρονιά σε όλους παιδιά ! ...ακόμα και στον Σφακιανάκη ;)
 
Μ'αρέσουν αυτές οι τραγουδίστριες που έχουν προαναφερθεί και ακούω πολύ ευχάριστα τα κομμάτια τους!Κάποιες από αυτές είχαν πολύ καλές φωνές και κάποιες άλλες τεράστια σουξέ χωρίς να έχουν την τέλεια φωνή.Σίγουρα χάθηκαν λόγω ηλικίας,αλλά κυρίως άρχισαν να εξαφανίζονται από τότε που ο κόσμος επέλεξε να προωθεί τα ατάλαντα φειμστοράκια!
 
πολυ χαιρομαι που βρηκα αυτο το forum! κ επειδη εδω βλεπω ειστε καλα "διαβασμενοι" ελπιζω καποιος να μπορει να με βοηθησει!! σπαω το κεφαλι μου εδω και ποσες μερες να θυμηθω ενα τραγουδι.. το ελεγε γυναικα.. κ το ρεφρεν "απιστευτο,χωρισαμε, απιστευτο δεν ζησαμε" κ μετα νομιζω ελεγε "απιστευτο χωρισαμε κ μειναμε κ οι 2 μ απωθημενα" ¨εμεις οι δυο που ημασταν ενα" δεν μπορω να θυμηθω κατι αλλο!! ελπιζω να το θυμαται καποιος!!!
 
Μαργαρίτα Βέντη.Έκανε μόνο ένα δίσκο με τίτλο "Απίστευτο",ο οποίος βγήκε το 1996,και ένα cd-single με τίτλο "Πάλι ξενυχτάω" την επόμενη χρονιά.
 
@islandos:αυτό εννοώ όταν λέω ότι "την έφαγε ο γάμος με τον Δάντη". Έσβησε καλλιτεχνικά, χωρίς να το αξίζει κιόλας, γιατί σαν τραγουδίστρια είναι καλή
 
Η ΔΑΦΝΗ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΣΕ ΜΠΟΥΖΟΥΞΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.
 
dimitriosp είπε:
Η ΔΑΦΝΗ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΣΕ ΜΠΟΥΖΟΥΞΙΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, αλλά αν δε σε πειράζει, γράφε με μικρούς χαρακτήρες! :)

Τα κεφαλαία στον κόσμο του internet δείχνουν ότι φωνάζεις! ;)
 
Να προσθέσω την απορία μου για την παλια λαϊκή τραγουδιστρια Έλενα Κυρανά (που "βγήκε" την εποχή του νέου κύματος), δεν ξέρω πού βρίσκεται. Αντιθέτως η "συνομήληκή της" Ελένη Ροδά (που λεγόταν ότι έχει κάποια συγγενική σχέση με τον Νταλάρα) έχει μια ταβέρνα στην Αγ. Βαρβάρα παλαιού Φαλήρου και τηγανίζει κεφτεδάκια από τα χεράκια της ! και τραγουδάει και όποτε κάνει κέφι !
 
Αν και εχω ξαναρωτησει...η Παλομα ζει? Δραστηριοποιειται στο τραγουδι ακομα?
 
thebest20 είπε:
Taksidiotis μήπως ξέρεις περισσότερα για τη Δάφνη,πχ το επίθετό της,και την ηλικία της?Ίσως έχει και facebook ή twitter για να τη βρούμε!
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ και ειναι κορη του γνωστου πολυκανδριωτη .....
 
Πίσω
Μπλουζα