Τι ζώδιο είστε;

Για πείτε βρε σκορπιοί αλήθεια;

Μονο και μονο που διαβασα πως ταιριαζει 95% με Σκορπιο μου εφτασε, παντελως ακυρος ο πινακας και συν τοις αλλοις ουτε το 100% με Ταυρο ισχυει, αν ειναι δυνατον !!!
 
:biglaugh:

Δεν θυμάμαι να έχω γνωρίσει κανέναν άντρα Σκορπιό! Είναι σπάνιο ζώδιο σε άντρα. Έχω γνωρίσει γυναίκες Σκορπιούς.
Μόνο σπάνιοι δεν είναι! (Να μου πεις για Αιγόκερω, ναι, ισχύει. ) Αλλά τα ποσοστά είναι τελείως άκυρα, τουλάχιστον για εμάς τους Παρθένους (και για να στο λέω, κάτι ξέρω).

Δυσκολεύομαι να το διαβάσω. Έχει ένα σωρό ελλείψεις σε τόνους και κόμματα και μια λάθος προστακτική.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Με βάση τη λογική τα καταφέρνω μόνος μου. Αλλά δεν με ενθουσιάζουν ούτε οι προτάσεις για τ' άλλα ζώδια, να μασκαρευτώ.
Δυσκολεύομαι να το διαβάσω. Έχει ένα σωρό ελλείψεις σε τόνους και κόμματα και μια λάθος προστακτική.
Bajarjanos!
Έπρεπε να γράφει "Επέστρεφέ τον". Η λάθος προστακτική του επιστρέφω έχει καθαγιαστεί ποιητικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
^^^
Σχεδον σε καθε ζωδιο εχει μεσα και μια αγγλικουρα λες και δεν υπαρχει αντιστοιχη φραση στα ελληνικα.
Και να σκεφτει κανεις πως οι ανθρωποι που γραφουν και μιλουν ετσι, οταν γινονται εκλογες πανε και ψηφιζουν. :bash:
 
Ωχ πολλά γραφτήκαμε. Για να δούμε...

1. Τι μου φέρνει ο 8βρης
Πού τους βρήκα τους 10 οίκους? 2 έχω, έναν εδώ κι έναν εκεί. Και τι γυρεύει ο Άρης (*) και μπαστακώθηκε στον 10ο μου λες και είναι η Πολυτεχνειούπολη ? Το καλό που του θέλω να σηκωθεί να φύγει πριν του στείλω την ΕΛΑΣ να τον διώξει.

(*) Ο αντιπαθέστερος θεός μετά από τη σεμνότυφη αειπάρθενον Εστία.

2. Are You Mad at Me?

Εγώ είμαι πέρα από τα ζώδια. Θα απαντούσα "Δεν ήμουνα, αλλά για να ρωτάς κάποιο λόγο θα έχεις, οπότε τώρα είμαι".

3. Ποιος είναι ο Βίργκος με τα κόκκινα μαγουλάκια?

4. Home Alone? Συμφωνώ, έτσι τα περνάω συνήθως και πολύ τα απολαμβάνω, αλλά όταν λέμε alone εννοούμε alone, όχι με διάφορους κακοποιούς να μου μπαίνουν σπίτι σαν τον Άρη στον 10 οίκο μου. Το ίνδαλμά μου θα λεγόταν Scrooge McGrinch.
 
Ωχ πολλά γραφτήκαμε. Για να δούμε...

1. Τι μου φέρνει ο 8βρης
Πού τους βρήκα τους 10 οίκους? 2 έχω, έναν εδώ κι έναν εκεί. Και τι γυρεύει ο Άρης (*) και μπαστακώθηκε στον 10ο μου λες και είναι η Πολυτεχνειούπολη ? Το καλό που του θέλω να σηκωθεί να φύγει πριν του στείλω την ΕΛΑΣ να τον διώξει.

(*) Ο αντιπαθέστερος θεός μετά από τη σεμνότυφη αειπάρθενον Εστία.

2. Are You Mad at Me?
Εγώ είμαι πέρα από τα ζώδια. Θα απαντούσα "Δεν ήμουνα, αλλά για να ρωτάς κάποιο λόγο θα έχεις, οπότε τώρα είμαι".

3. Ποιος είναι ο Βίργκος με τα κόκκινα μαγουλάκια?

4. Home Alone? Συμφωνώ, έτσι τα περνάω συνήθως και πολύ τα απολαμβάνω, αλλά όταν λέμε alone εννοούμε alone, όχι με διάφορους κακοποιούς να μου μπαίνουν σπίτι σαν τον Άρη στον 10 οίκο μου. Το ίνδαλμά μου θα λεγόταν Scrooge McGrinch.
Επικά σχολια
 
^^^
Σχεδον σε καθε ζωδιο εχει μεσα και μια αγγλικουρα λες και δεν υπαρχει αντιστοιχη φραση στα ελληνικα.
Και να σκεφτει κανεις πως οι ανθρωποι που γραφουν και μιλουν ετσι, οταν γινονται εκλογες πανε και ψηφιζουν. :bash:
Καλά, εδώ μας κάνει διαφήμιση σε φάρμακα που υπάρχουν στο εμπόριο, τα αγγλικά είναι το λιγότερο. Μπαίνεις στα ζώδια για να βρεις λύση στα προβλήματά σου και λέει πάρε ζαναξ και ζιρτέκ. Τι να σου κάνει σου λέει η αστρολογία...
 
]σουβλάκι με απ΄όλα, κάντο γύρο καλύτερα. liars or manipulators, υπάρχει δηλ. κανείς που να τους αντέχει;;;;
 
Οι εγωιστες που γραφει για μενα, ειναι το λιγοτερο. Κυριως δεν αντεχω τους ηλιθιους που επηρεαζονται απο ο,τι σερβιρουν τα καναλια και ακομα δεν εχουν αντιληφθει οτι στην εποχη που ζουμε το μαυρο παρουσιαζεται ασπρο και αντιστροφως.
 
Πίσω
Μπλουζα