Τι ζώδιο είστε;

Εγώ έχω μάθει ότι πρέπει να καταπολεμούμε τα πάθη μας, γι' αυτό αποφεύγω και τη δουλειά και τη γυμναστική. Έχω αυτοπειθαρχία εγώ, όχι παίξε-γέλασε
 
Εγώ έχω μάθει ότι πρέπει να καταπολεμούμε τα πάθη μας, γι' αυτό αποφεύγω και τη δουλειά και τη γυμναστική. Έχω αυτοπειθαρχία εγώ, όχι παίξε-γέλασε
Σωστος!!! Δεν το ειχα σκεφτει ετσι :ylsuper:
 
Τώρα που το σκέφτομαι δεν έπεσε και πολύ έξω στη γυμναστική. Παίζω πιάνο! (Τι, δεν είναι άθλημα; )
 
Είδες μαέστρο χτες του Παπακαλιάτη
Όχι καλέ, δεν ανοίγω που δεν ανοίγω την τηλεόραση, τουλάχιστον αν το αποφασίσω να είναι για κάτι της προκοπής. Αυτός πάλι θα κάνει σήριαλ στηριγμένο σε αμερικανιές (σόρυ ελεφαντάκο :oops:).
 
Όχι καλέ, δεν ανοίγω που δεν ανοίγω την τηλεόραση, τουλάχιστον αν το αποφασίσω να είναι για κάτι της προκοπής. Αυτός πάλι θα κάνει σήριαλ στηριγμένο σε αμερικανιές (σόρυ ελεφαντάκο :oops:).
Εμείς το δικό μας σήριαλ θα βλέπουμε " μια ζωή μέσα στους δρόμους και τις νύκτες"
 
Εγώ βέπω τρίδυμο: Παρθένος με Αιγόκερω, Αιγόκερως με Ταύρο, Ταύρος με Παρθένο. Άρα Παρθενοαιγοκερωταύρος.
 
Στο ''στανικο διδυμο" αριστερα ειναι ο ανδρας και δεξια η γυναικα ή το αντιθετο;
Ανδρας Σκορπιος με γυναια Καρκινο = η δε βρηκε την σιγουρια που προσφερει ο δε, για ''σατανικοτητα'' δεν το νομιζω, δεν υπαρχουν ραδιουργιες και τα συναφη.
 
-10% οι Παρθένοι! Εξαιρετικά!
Μα γιατί να φλερτάρωμεν άλλωστε; Είμεθα τελειότατοι εκ γενετής και γοητευτικότατοι επίσης, συνεπώς σπεύδουν άπαντες να μας φλερτάρουν κι εμείς το απολαμβάνωμεν!


Καταλαβαίνω ότι θέλετε να με δείρετε και πάω να κρυφτώ :)
 
Πίσω
Μπλουζα