Τι ζώδιο είστε;

Αυτός που ντύθηκε πιτόγυρος ήταν η εξέλιξη των Παρθένων που είναι λουκάνικα.

Αδάμ και Εύα δεν ντύνεσαι. Γδύνεσαι.

Wendesday? Ωχ το μάτι μου.
 
Δυστυχώς έχω ήτα ένα και την περνάω βαριά ( με τριάντα εννιά πυρετό) χειρότερα από κορονοιο παιδιά. Την άρπαξα από μασκέ πάρτυ την προηγούμενη βδομάδα. Τις έχασα τις απόκριες . Εσείς πείτε τι ντυθηκατε;
Προβολή συνημμένου 258693
Περαστικά Αριάδνη! Ελπίζω να νιώθεις λίγο καλύτερα τώρα.

Wednesday να ντυθώ, δεν απέχει πολύ απ'το στιλ μου, αλλά θα προτιμήσω να ντυθώ δασκάλα που τιμωρεί αυτόν που κατάφερε να "σκοτώσει" και το όνομα και το επώνυμο της Wednesday Addams.
 
:cool: Περαστικά Αριάδνη! Ελπίζω να νιώθεις λίγο καλύτερα τώρα.

Wednesday να ντυθώ, δεν απέχει πολύ απ'το στιλ μου, αλλά θα προτιμήσω να ντυθώ δασκάλα που τιμωρεί αυτόν που κατάφερε να "σκοτώσει" και το όνομα και το επώνυμο της Wednesday Addams.
Από τον κορονοιο το περίμενα από την ήτα ένα το βρήκα. Το καλό είναι πως έχασα 2,5 κιλα κοντά, τι καλό αλλά λέμε τώρα να παρηγορηθω.
 
Πέθανα στα γέλια με τον Σκορπιό που λέει ενώ είναι άρρωστος στο κρεβάτι θα ζητήσει και σεξ :biglaugh:
 
Σκορπιός είμαι αλλά όταν είμαι άρρωστη, αρρωσταίνω επειδή είμαι άρρωστη. Θέλω να σηκωθώ από το κρεββάτι οπωσδήποτε. Δεν κάθομαι στο κρεββάτι για κανένα λόγο.

Αριάδνη περαστικά σου. Βιταμίνη C, φρούτα και σουπίτσες. Γιατί έχασες δυόμισι κιλά; Δεν τρως;
 
Σκορπιός είμαι αλλά όταν είμαι άρρωστη, αρρωσταίνω επειδή είμαι άρρωστη. Θέλω να σηκωθώ από το κρεββάτι οπωσδήποτε. Δεν κάθομαι στο κρεββάτι για κανένα λόγο.

Αριάδνη περαστικά σου. Βιταμίνη C, φρούτα και σουπίτσες. Γιατί έχασες δυόμισι κιλά; Δεν τρως;
Δυστυχώς ούτε σούπες, ούτε φρούτα, ούτε χυμοί, γρίπη με κοντοσούβλι ναι ναι :fafoutis: . Θα σου εξηγήσω σε πμ. Όχι δεν έτρωγα και τα τριάντα εννιάρια πυρετο με εξάντλησε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δυστυχώς έχω ήτα ένα και την περνάω βαριά ( με τριάντα εννιά πυρετό) χειρότερα από κορονοιο παιδιά. Την άρπαξα από μασκέ πάρτυ την προηγούμενη βδομάδα. Τις έχασα τις απόκριες . Εσείς πείτε τι ντυθηκατε;
Προβολή συνημμένου 258693
Ώστε γι' αυτό δε σε πέτυχα πουθενά στην πόλη όλο το ΣΚ! (ΟΚ, μη λέω ψέματα, ούτε κι εγώ βγήκα από το σπίτι καθόλου). Περαστικά Μαράκι και γρήγορα να πάρεις τα πάνω σου!

Καθόλου δε μ΄αρέσει η στολή των Παρθένων. Απορώ τι είχε στο μυαλό του αυτός που το έγραψε. Πάντως θα ήθελα πάρα πολύ να ντυθώ Wednesday Addams. Ειδικά να κάνω το μακιγιάζ της. Αν και έχω αμφιβολίες αν θα μου πήγαιναν τα κοτσίδια της. Ε κι αν δεν μου πήγαιναν θα ντυνόμουν διαβολάκι. Θέλω να το κάνω αυτό κάποια στιγμή.

Όσο για τις ιώσεις δεν έχουν καμία σχέση αυτά που λέει για τους Παρθένους μ' εμένα. Είμαι ακριβώς όπως ο Τοξότης. Ίωση; ποια ίωση;
 
Τι να πω κι εγώ το έρμο; Οτι είναι το στύλ μου να ντύνομαι Μητσοτάκης
Aλλα δεν λετε ποιον Μιτσοτακη και μας μπερδευετε, βρε παιδια. Αυτον τον τωρινο η τον Καρπαθουλα των Δρακουλιων?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ώστε γι' αυτό δε σε πέτυχα πουθενά στην πόλη όλο το ΣΚ! (ΟΚ, μη λέω ψέματα, ούτε κι εγώ βγήκα από το σπίτι καθόλου). Περαστικά Μαράκι και γρήγορα να πάρεις τα πάνω σου!

Καθόλου δε μ΄αρέσει η στολή των Παρθένων. Απορώ τι είχε στο μυαλό του αυτός που το έγραψε. Πάντως θα ήθελα πάρα πολύ να ντυθώ Wednesday Addams. Ειδικά να κάνω το μακιγιάζ της. Αν και έχω αμφιβολίες αν θα μου πήγαιναν τα κοτσίδια της. Ε κι αν δεν μου πήγαιναν θα ντυνόμουν διαβολάκι. Θέλω να το κάνω αυτό κάποια στιγμή.

Όσο για τις ιώσεις δεν έχουν καμία σχέση αυτά που λέει για τους Παρθένους μ' εμένα. Είμαι ακριβώς όπως ο Τοξότης. Ίωση; ποια ίωση;
Eυχαριστω κοπέλα μου.
Και να υπήρχαν πραγματικοί μελοντολογοι μερικές ημερομηνίες να μην υπήρχαν20230301_121925.jpg
 
Aλλα δεν λετε ποιον Μιτσοτακη και μας μπερδευετε, βρε παιδια. Αυτον τον τωρινο η τον Καρπαθουλα των Δρακουλιων?
Εσύ το πας φιρι-φιρι.... έχεις καμιά προτίμηση; Καλύτερα να φοράς τίμιο ξύλο όταν πλησιάζεις Αιγόκερω :icon_lol: Και μια πλεξούδα σκόρδα, θα κάνει την δουλίτσα της :headbangdude:
:headbangdude::headbangdude::headbangdude:
 
WENDESDAY ADAMS. Τι ειν'τουτο, ρε παιδια? Εκανα υδροχοοιστιχο λαθος που ντυθικα Καρπαθουλας?
Σωστος ο Σκορπιος με το γριποσεξ, διοτι δια της τριβης παραγεται θερμοτης, εφυδρωση, ταχυτερα αναρρωσις
 
Εσύ το πας φιρι-φιρι.... έχεις καμιά προτίμηση; Καλύτερα να φοράς τίμιο ξύλο όταν πλησιάζεις Αιγόκερω :icon_lol: Και μια πλεξούδα σκόρδα, θα κάνει την δουλίτσα της :headbangdude:
:headbangdude::headbangdude::headbangdude:
Τιμιο ξυλο, δυσκολα. Εξαντλημενο! Σκορδο? Δεν επιανε ποτε, οποτε πλησιαζα την Σκορπιο πρωην μου. Καμια αλλη λυση?
 
Τιμιο ξυλο, δυσκολα. Εξαντλημενο! Σκορδο? Δεν επιανε ποτε, οποτε πλησιαζα την Σκορπιο πρωην μου. Καμια αλλη λυση?
Δυστυχώς μέχρι εκεί φτάνουν οι γνώσεις μου... Το καλύτερο είναι να μείνεις ΜΑΚΡΙΑ !!!!!!!!!

Καλύτερα εμείς οι Παρθένοι, που ντυνόμαστε λουκάνικο... και νόστιμο και ασφαλές!

Στην παρέα της «Ελένης» βρέθηκε η Σμάρω Σωτηράκη.​


Η γνωστή αστρολόγος ανέλυσε για τον Κρόνο που μπαίνει στους Ιχθύες στις 7/3 και εκλογικεύει τα συναισθήματα.
Αναλυτικά:
Κριός: Κλείνει ένα κεφάλαιο της ζωής και δημιουργούνται προοπτικές
Ταύρος: Υλοποίηση σημαντικών προσωπικών και επαγγελματικών στόχων
Δίδυμοι: Με σοβαρότητα και συνέπεια θα χτίσετε μια σταθερή καριέρα
Καρκίνος: Επαφές με το εξωτερικό για σπουδές ή δουλειές
Λέων: Με συνετές κινήσεις τακτοποιείτε οικονομικές υποθέσεις
Παρθένος: Αντιμετωπίστε τις σχέσεις σας με σοβαρότητα και συνέπεια
Ζυγός: Απαιτητικές οι συνθήκες στη δουλειά, επιβάλλεται περισσότερη μέριμνα για την υγεία και ευεξία
Σκορπιός: Σοβαρές αποφάσεις για την προσωπική ζωή
Τοξότης: Οι οικογενειακές υποθέσεις απαιτούν σοβαρούς και μεθοδικούς χειρισμούς
Αιγόκερως: Σοβαρές συζητήσεις και σχέδια για το μέλλον, οι σχέσεις με συγγενικά πρόσωπα θα απασχολήσουν
Υδροχόος: Προσοχή στον οικονομικό τομέα, απαιτείται συνετή διαχείριση
Ιχθύες: Θα δουλέψετε σκληρά για να δημιουργήσετε πιο σταθερές βάσεις για το μέλλον σε όλους τους τομείς

Ε, μα πάντα με σοβαρότητα και συνέπεια αντιμετωπίζω τις σχέσεις! Τι μας λέει η κα Σμάρω!
 
Πίσω
Μπλουζα