Τι ζώδιο είστε;

Δασκάλα ή υπηρέτης δεν επιτρέπεται?

Την τελευταία φορά που ντύθηκα (αλλά στο Halloween) είχα μεταμφιεστεί σε απλωμένη μπουγάδα. Είχα στερεώσει στους ώμους του πουκαμίσου μου με μανταλάκια ένα σχοινί.
 
Πώς είναι να ντύνεσαι δάσκαλος; απ' όσο ξέρω στο σχολείο πηγαίνουν με κανονικά ρούχα όπως όλοι (τώρα πια μάλιστα κάποιοι ντύνονται τόσο νεανικά όσο και οι μαθητές τους, ειδικά στο λύκειο).

Μπορώ να πάρω τη μεταμφίεση του Σκορπιού και να ντυθώ Ζορό; τα μαύρα αδυνατίζουν, άσε που η ντουλάπα μου είναι γεμάτη από δαύτα.
 
Ναι, έιμαι γνωστό πάρτυ άνιμαλ. Εδώ και 20 χρόνια δεν κάνω τίποτε άλλο :icon_lol: (τοξότες)
 
Με έπιασε αυτή τη φορά. Το ίδιο θα ρωτούσα κι εγώ.
Εν τω μεταξύ έχει καταλάβει κανείς την απάντηση του Λέοντα; Εννοεί ότι θα λάμπει; εννοεί ότι θα φέρει και μια λάμπα; τι εννοεί;;;
 
Με έπιασε αυτή τη φορά. Το ίδιο θα ρωτούσα κι εγώ.
Έτσι ακριβώς!!! Απορώ μάλιστα που όταν γίνεται γνωστό ένα διαζύγιο όλοι αναρωτιούνται "γιατί χώρισαν"... εγώ πάντα αναρωτιέμαι "γιατί παντρεύτηκαν":happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump::happyjump:
 
Δυστυχώς έχω ήτα ένα και την περνάω βαριά ( με τριάντα εννιά πυρετό) χειρότερα από κορονοιο παιδιά. Την άρπαξα από μασκέ πάρτυ την προηγούμενη βδομάδα. Τις έχασα τις απόκριες . Εσείς πείτε τι ντυθηκατε;
20230226_134149.jpg
 
Δυστυχώς έχω ήτα ένα και την περνάω βαριά ( με τριάντα εννιά πυρετό) χειρότερα από κορονοιο παιδιά. Την άρπαξα από μασκέ πάρτυ την προηγούμενη βδομάδα. Τις έχασα τις απόκριες . Εσείς πείτε τι ντυθηκατε;
Προβολή συνημμένου 258693
Περαστικά
 
Την πάτησα δυστυχώς και είμαι πιο άσπρη από πανί. Βγήκαν οι μάσκες παιδιά και οι ιώσεις έγιναν πιο ανθεκτικές. Μια ωραία στολη
20230226_140054.jpg
 
Πίσω
Μπλουζα