Τι ζώδιο είστε;

Bro τι να πω ! Καλή ή ποιότητα αλλά θες και λίγο ενταση!
 

Συνημμένα

  • IMG_20210129_081530.png
    IMG_20210129_081530.png
    1,4 MB · Προβολές: 4
Ένταση? Όταν θέλω υπάρχουν άφθονα ξεσηκωτικά των Θεοδωράκη και Μαρκόπουλου με την ορχήστρα να μπουμπουνίζει. Ακόμη και Χατζιδάκις (σκέψου την Πάροδο των Ορνίθων με την είσοδο και την επίθεση των πουλιών). Χώρια διάφορα έργα συμφωνικής μουσικής
 
Ξέρεις σιγουρα να το ρίχνεις έξω!
Για πάμε εδώ , επιτέλους δικαιωνομαι χα χα
 

Συνημμένα

  • IMG_20210129_183504.png
    IMG_20210129_183504.png
    1,6 MB · Προβολές: 11
Ενισταμαι και μαλιστα εντονως!
Το Ψυχω ΜΟΥ μου ανηκει δικαιωματικα για πολλους και διαφορους λογους που δεν γινεται να τους αναφερω, αλλα δεν παραχωρω την ταινιαρα μου σε κανεναν Καρκινο, να εξηγουμεθα! :)
Οσο για το Misery του Σκορπιου, καλο μεν, αλλα με ολα τα μειονεκτηματα της εποχης κατα την οποια γυριστηκε.
Κατ' αρχας, δεν ειναι ασπρομαυρο! :)
 
Είπαμε ότι οι Παρθένοι είμαστε περίεργοι, στριμμένοι, ψυχαναγκαστικοί αλλά όχι και κανίβαλοι, βρε Αριάδνη, αυτό πάει πολύ!
Ενίσταμαι εξίσου (και λίγο περισσότερο).
 
Μέχρι την ΣΤ δημοτικού δεν είχα ιδέα τι είναι τα ζώδια! :biglaugh: Ευτυχώς κι άλλα παιδιά στην τάξη, οπότε δεν ήμουν μόνο εγώ η άσχετη. :p Κάποια στιγμή μια συμμαθήτρια, που είχε φαει κολλημα με τα ζώδια, άρχισε να μας μυεί όλους τους άσχετους της τάξης στο χώρο των ζωδίων, οπότε για πρώτη φορά στα 12 μου, έμαθα πως είμαι ψαράκι κι έχω γενέθλια μαζι με τον Δήμητρη Χορν :whistle:
 
Έλα να ρθει και το 80! Τα θέλω όλα του 80
Ε, ναι, το Final Countdown είναι must :)

Είπαμε ότι οι Παρθένοι είμαστε περίεργοι, στριμμένοι, ψυχαναγκαστικοί αλλά όχι και κανίβαλοι, βρε Αριάδνη, αυτό πάει πολύ!
Ενίσταμαι εξίσου (και λίγο περισσότερο).

Αυτό με τις σκηνές θρίλερ τι είναι? Ποιος δολοφόνος είναι κάθε ζώδιο?
Αποκλείεται Παρθένος να γίνει αιματηρός δολοφόνος! Πολύ ακαταστασία, πολλά αίματα! Αυτός που έφτιαξε το κουιζ δεν ξέρει καθόλου τους Παρθένους!
 
O Χανιμπαλ δεν άφηνε αίματα ! Κορίτσια τι να σας κάνω που μου κουμπωσε ο δίδυμος μία χαρά. Εσείς οι παρθένοι σκεφτείτε να ήσασταν ο χαρακτήρας του saw, βέβαια ο χαρακτήρας του Χανιμπαλ ήτανε αγγελουδι μπροστά του. Μην παραπονιεστε. Αλλά θα ψαξω να σας βρω έναν αξιοπρεπή κακό.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Η Domniki έχει δίκιο. Θα θέλουμε και καμια εικοσαριά λίτρα χλωρίνη από κοντά για να ολοκληρωσουμε τη δουλειά. Άμα είναι να μας βρεις κανά αξιοπρεπή δολοφόνο, βρες έναν που να σκοτώνει αναίμακτα. Τόσοι τρόποι υπάρχουν: δηλητήρια, ρεύματα, τα χεράκια στο λαιμό, μαξιλάρια, το μυαλό (αυτό θα ήταν το τέλειο, να μην αφήνουμε κι αποτυπώματα...).
 
O Χανιμπαλ δεν άφηνε αίματα ! Κορίτσια τι να σας κάνω που μου κουμπωσε ο δίδυμος μία χαρά. Εσείς οι παρθένοι σκεφτείτε να ήσασταν ο χαρακτήρας του saw, βέβαια ο χαρακτήρας του Χανιμπαλ ήτανε αγγελουδι μπροστά του. Μην παραπονιεστε. Αλλά θα ψαξω να σας βρω έναν αξιοπρεπή κακό.
Μια χαρά χάλια τα έκανε ο Χάνιμπαλ. Καμία σχέση με Παρθένο! Πιο πολύ θα μας έπαιρνε το καθάρισμα, παρά ο φόνος.
Και για να συμπληρώσω την Bajar, μόνο καθαρούς φόνους θα μπορούσε να κάνει ένας Παρθένος. Σπλατεριές δεν κάνει!
 
Ειναι οντως ασχετος αυτο που εφτιαξε το τελευταιο ζωδιακο κουιζακι γιατι ανακατεψε θριλερ με ταινιες τρομου.
Συγγενικα ειδη μεταξυ τους μεν, αλλα και πολυ διαφορετικα ταυτοχρονως. Τα θριλερ τα βλεπω και τα απολαμβανω μετα μανιας.
Αντιθετως, τις ταινιες τρομου τις απεχθανομαι (για να το πω ηπια) και δεν θελω απολυτως καμια σχεση μαζι τους.
Επι παραδειγματι, αυτο που βλεπω στον Τοξοτη (που δεν ξερω απο ποια ταινια προερχεται) με αηδιαζει αφορητα.
 
Ε, τώρα μας μπέρδεψε παντελώς. Περιμένεις από τα ζώδια να μαθεις τι είσαι και τώρα τον χαρακτήρα που είχα πριν μου τον πήρε ο Ταύρος! Τελικά ποιά είμαι και που πάω; Ποιόν πρέπει να σκοτώσω;
 
Α κορίτσια είστε δύσκολες! Ο ένας σας μυρίζει ο άλλος σας βρωμαει που να βρεθούν και οι καλύτεροι;
 
Α κορίτσια είστε δύσκολες! Ο ένας σας μυρίζει ο άλλος σας βρωμαει που να βρεθούν και οι καλύτεροι;
Κάτσε βρε Αριάδνη. Εδώ μιλάμε για χαρακτήρες, δολοφόνους, φόνους και αίματα. Δεν είναι σύζυγοι, κάλτσες, ή αυτοκίνητα σήμερα το παίρνω και σε έξι μήνες μετανιώνω και παίρνω κάτι άλλο....
Α, εγώ τα λέω τσεκουράτα. (Και τσεκούρι δε μου δωσε κανένα από τα αστροτεστ).
Και τωρα που το σκέφτομαι και το καλοσκέφτομαι, ορίστε που κολλάει το τσεκούρι στον παρθένο: στον τσεκουράτο με την... προβοσκίδα. (Πέτα και ένα αρχαίο απ' τα καλά τώρα ελέφαντα)
 
Α, θα πω εγώ ένα και συμπληρώνει ο Ελέφαντας. Δρυός πεσούσης, πας ανήρ ξυλεύεται. Διότι πώς θα κόψεις το δρυ? Με τσεκούρι. Να το. Έτσι βγαίνει πολύ λογικά. :D
 
Κάτσε βρε Αριάδνη. Εδώ μιλάμε για χαρακτήρες, δολοφόνους, φόνους και αίματα. Δεν είναι σύζυγοι, κάλτσες, ή αυτοκίνητα σήμερα το παίρνω και σε έξι μήνες μετανιώνω και παίρνω κάτι άλλο....
Α, εγώ τα λέω τσεκουράτα. (Και τσεκούρι δε μου δωσε κανένα από τα αστροτεστ).
Και τωρα που το σκέφτομαι και το καλοσκέφτομαι, ορίστε που κολλάει το τσεκούρι στον παρθένο: στον τσεκουράτο με την... προβοσκίδα. (Πέτα και ένα αρχαίο απ' τα καλά τώρα ελέφαντα)
Α, θα πω εγώ ένα και συμπληρώνει ο Ελέφαντας. Δρυός πεσούσης, πας ανήρ ξυλεύεται. Διότι πώς θα κόψεις το δρυ? Με τσεκούρι. Να το. Έτσι βγαίνει πολύ λογικά. :D

Δεν παίζεστε σήμερα, κορίτσια!
(Λώρα, το ότι έβαλες τους συζύγους στα αναλώσιμα με πέθανε!)
 
Θέτω παραιτηση:shocked:, ας βρει ο ελέφαντας ποιος σινεματενιος σίριαλ κιλλερ ταιριάζει στην κάθε μια :p
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα