Τι ζώδιο είστε;

Μπράβο παιδιά, σας βλέπω πολύ προχωρημένους. Εγώ ζω στην εποχή των παγετώνων. Δεν έχω netflix ούτε τίποτε από όλα αυτά. Έχω ακούσει ότι υπάρχουν κάποιες πολύ καλές σειρές αλλά κακώς ή καλώς, πραγματικά δεν ξέρω τι από τα δύο είναι, δεν με ενδιαφέρει καθόλου.
Δεν έχω instagram, ούτε βλέπω netflix. Εδώ και 20 χρόνια όμως έχω utorrent :headbangdude:

Πριν 3 μήνες είχαν χακάρει και το δικό μου facebook και μου είχαν βάλει διαφημίσεις για γυαλιά ηλίου. Άλλαξα το password και όρισα 2 βήματα login.

Τον τελευταίο καιρό μου έρχονται άπειρα fishing mails για Εθνική Τράπεζα. Fishing mails μου έχουν έρθει κατά καιρούς και για άλλες τράπεζες. Να προσέχετε γενικά με τα password της τράπεζας.

Τις σειρές με τα πολλά επεισόδια δεν έχω την υπομονή να τις παρακολουθήσω. Η τελευταία σειρά που είδα ήταν το Genius με θέμα τον Einstein. Ήταν 10 επεισόδια.

Δύο σειρές με πολλά επεισόδια και seasons έχω δει μόνο: Star Trek TNG (7 seasons) & House MD (8 seasons). Είμαι τρελή με το TNG και το έχω δει 2 φορές :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δύο σειρές με πολλά επεισόδια και seasons έχω δει μόνο: Star Trek TNG (7 seasons) & House MD (8 seasons). Είμαι τρελή με το TNG και το έχω δει 2 φορές :)

Έτσι κάνω κι εγώ όταν μου αρέσει κάτι. Έχω δει σήριαλ (4 σεζόν) περίπου 20 φορές!!!!! Από το 2013 μέχρι σήμερα. 3 φορές τον χρόνο.
 
Domniki πρέπει να φτιάξω άλλο ινστα και με πολύπλοκο κωδικό, αυτήν την φορά, αυτό μου είπαν . Νόμιζα ότι χακαρανε μόνο διάσημους όχι τους απλούς μέσους ανθρώπους σαν και μας. Τζέλα το νετφλιξ έχει φοβερά ντοκυμαντέρ, χάνεις.
 
Ναί όταν η Μαντώ όταν έκανε σχετικές δηλώσεις γιατί αρνήθηκε να συμμετάσχει σε γνωστή εκπομπή επειδή δεν την πλήρωναν, σεβόμενη σχετική απόφαση του σωματείου τραγουδιστών την οποία είχε συνυπογράψει (ομοίως αρνήθηκαν να συμμετάσχουν και οι Δάκης, Μπίγαλης και Πωλίνα).
Κάποιοι έχουν πάαααρα πολύ ελεύθερο χρόνο....
Δε νομίζω, απλά υπάρχουν εξειδικευμένα προγράμματα... Για το λόγο αυτό απαιτούνται συνδυασμοί αριθμών, πεζών - κεφαλαίων και ειδικών συμβόλων. Έτσι όσο αυξάνεται το μήκος του κωδικού τόσο αυξάνεται το πλήθος των δυνατών συνδυασμών .
Είναι απλή συνδυαστική . Επίσης παίζει ρόλο και η κωδικοποίηση που αυξάνει το βαθμό ασφαλείας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Δείξε αδιαφορία και αυτά τα ζώδια θα τρέξουν από πίσω σου!​


Αν και εγώ ξέρω με ποιο δεν πρέπει ποτέ να κάνω σχέση: Λέοντα! Ό,τι χειρότερο!!!
 
Α είμαι μέσα αν με φτύσεις τότε σε κυνηγάω πω πω έχει δίκιο.
 

Δείξε αδιαφορία και αυτά τα ζώδια θα τρέξουν από πίσω σου!​


Αν και εγώ ξέρω με ποιο δεν πρέπει ποτέ να κάνω σχέση: Λέοντα! Ό,τι χειρότερο!!!

Καλά τώρα, εντάξει! Η αδιαφορία παιδάκια μου, παίζει σε όοοοολα τα ζώδια! Είναι χρυσός κανόνας του παιχνιδιού! Απλά θέλει κι αυτό τη στρατηγική του. :)
 
Καλά τώρα, εντάξει! Η αδιαφορία παιδάκια μου, παίζει σε όοοοολα τα ζώδια! Είναι χρυσός κανόνας του παιχνιδιού! Απλά θέλει κι αυτό τη στρατηγική του. :)
Eλα ντε σιγά δηλ.την μεγάλη φιλοσοφία, ναι ότι θεωρείς δεδομένο το προσπερνας
 
Το πέτυχε. Είμαι τάφος. Για ό,τι μου έχουν πει ιδιαίτερα, ακόμη κι αν είναι κάτι αθώο, τηρώ σιγήν ιχθύος, ας λέει το άλλο δημοσίευμα ότι οι Παρθένοι δεν πρέπει να έχουν σχέση με Ιχθῦς.
 
Με πετυχε. Εννοειται πως δεν γινεται να σου εμπιστευτει καποιος ενα μυστικο κι εσυ να το βγαλεις στη φορα. Αν μη τι αλλο, οφειλεις να σεβαστεις την εμπιστοσυνη που σου εδειξε.
Οσον αφορα τα δικα μου μυστικα, εδω και αν με πετυχε. Τα εν οικω μη εν δημω, ου τα παντα τοις πασι ρητα. Τα τηρω ευλαβικα.
 
το αντίθετο του τάφου εδώ στην Κρήτη λέγεται ξεπατοκάλαθο ή ξεπατοκαλάθα. και όχι πάντα για σημαντικά αλλά και λιγότερο σημαντικά γεγονότα. πχ μην πεις στην μικρή τι δώρο της πήρα για τα γενέθλια της.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν τα λεει κι ασχημα. Αλλα κανει ενα λαθος: Το τριτο ζωδιο του κυκλου δεν λεγεται Διδυμος. Λεγεται Διδυμοι.
Και αυτο ειναι κατι που το συναντω πολυ συχνα. Ακουω να λενε "Τι ζωδιο εισαι;" "Διδυμος". Λαθος!
Ο αστερισμος αναφερεται και στους δυο διδυμους. Οχι μονο στον εναν. Αρα σε μια τετοια ερωτηση απαντουμε με το ζωδιο στον πληθυντικο.
 
Δεν τα λεει κι ασχημα. Αλλα κανει ενα λαθος: Το τριτο ζωδιο του κυκλου δεν λεγεται Διδυμος. Λεγεται Διδυμοι.
Και αυτο ειναι κατι που το συναντω πολυ συχνα. Ακουω να λενε "Τι ζωδιο εισαι;" "Διδυμος". Λαθος!
Ο αστερισμος αναφερεται και στους δυο διδυμους. Οχι μονο στον εναν. Αρα σε μια τετοια ερωτηση απαντουμε με το ζωδιο στον πληθυντικο.
Aυτο μπαμπι δεν το ήξερα εμ για αυτό είμαστε τόσο μπερδεμενοι
 
Πίσω
Μπλουζα