Τι ζώδιο είστε;

Εγω στα ραντεβου μου δεν αργω, αλλα ο αντρας μου παντα μου φωναζει οτι αργω να ετοιμαστω. Μου τρωει ωρα το μακιγιαζ. :)
Αχ, σε νοιώθω Bambi! 5 λεπτά τα ρούχα, 25 το μακιγιάζ. Κυρίως γιατί το απολαμβάνω. Αλλά δεν αργώ στα ραντεβού, εκτός απροόπτου βέβαια. Επίσης έχω πάααρα πολλή υπομονή αν κάποιος με στήσει (κάτι που πρέπει να κόψω κάποια στιγμή γιατί οι μονίμως αργοπορημένοι παίρνουν θάρρος...).
 
Εμένα με βρήκε.
Τα δέντρα τα είδα αμέσως, και μετά τον εγκέφαλο. Αλλά πού είναι η γυναίκα;
 
Τα δέντρα τα είδα αμέσως, και μετά τον εγκέφαλο. Αλλά πού είναι η γυναίκα;
Εγω παλι, τα δεντρα τα ειδα τελευταια. :)
Η γυναικα σχηματιζεται με το ασπρο χρωμα και φαινεται με την πλατη γυρισμενη. Αριστερα βλεπουμε το προσωπο της προφιλ.
Ο εγκεφαλος ειναι τα μαλλια της, λιγο πιο κατω το αυτι της και ακομα πιο κατω οι ωμοι της.
 
Έχει ανάδρομο Ερμή σήμερα συμφοφουριτες μου γιατί μου χακαρανε το ινστα:cry:
Τεσπά
Αν και δεν έχω ούτε instaγραμ ούτε faceβιβλίο (το σκέπτομαι να ανοίξω λογαριασμό λόγω παλαιών λεωφορείων και Μαντώς) πώς παραβίασαν τον λογαρισμό; Είχες μήπως εύκολο κωδικό πρόσβασης ή ήσουν συνδεδεμένη σε μη ασφαλές δίκτυο;
 
Αν και δεν έχω ούτε instaγραμ ούτε faceβιβλίο (το σκέπτομαι να ανοίξω λογαριασμό λόγω παλαιών λεωφορείων και Μαντώς) πώς παραβίασαν τον λογαρισμό; Είχες μήπως εύκολο κωδικό πρόσβασης ή ήσουν συνδεδεμένη σε μη ασφαλές δίκτυο;
Παντως, αν τελικα ανοιξεις λογαριασμο, μη βαλεις κωδικο manto γιατι θα σε χακαρουν κι εσενα.
 
Παντως, αν τελικα ανοιξεις λογαριασμο, μη βαλεις κωδικο manto γιατι θα σε χακαρουν κι εσενα.
Βρήκες άνθρωπο. ΟΙ κωδικοί πρόσβασής μου είναι με αλφαριθμητικά και ειδικά σύμβολα και διαφορετικοί ώστε ορισμένες φορές δεν τους θυμάμαι απ' έξω και ανατρέχω σε αρχείο προστατευμένο με κωδικό πρόσβασης...
 
Βρήκες άνθρωπο. ΟΙ κωδικοί πρόσβασής μου είναι με αλφαριθμητικά και ειδικά σύμβολα και διαφορετικοί ώστε ορισμένες φορές δεν τους θυμάμαι απ' έξω και ανατρέχω σε αρχείο προστατευμένο με κωδικό πρόσβασης...
Καταλαβα. manto1, manto2, manto3, manto#, manto@@@.
 
Καταλαβα. manto1, manto2, manto3, manto#, manto@@@.
Άστο καλύτερα . Καμμία σχέση και επιπλέον δεν αποθηκεύω ποτέ τους κωδικούς πρόσβασής μου στα προγράμματα περιήγησης. Είναι κανόνας.
 
Δεν το έχω δει αυτό Princess Bride αλλά γενικά, αυτά τα ρομαντικά παραμυθάκια με το απαραίτητο happy end μου αρέσουν. Τα βλέπω πολύ ευχάριστα.
Το Ρrincess bride είναι πολύ περίεργη ταινία. Συνδυάζει ρομαντισμό, φαντασία, περιπέτεια και κωμωδία. Πολύ παραμυθένιο, ήταν από τις αγαπημένες ταινίες των εφήβων όταν κυκλοφόρησε. Νομίζω ότι στη σημερινή εποχή δεν θα είχε αυτό το γκελ στις νεαρές ηλικίες. Είμασταν πιο ρομαντικοί εμείς, δεν είχαμε και σειρές σαν το sex education! Ο ελληνικός τίτλος είναι "Τρελές ιστορίες έρωτα και φαντασίας", μην σε παρασύρει ο τίτλος όμως, είναι με πριγκίπισσα, έναν γίγαντα, ξιφομάχους, Ισπανό τυχοδιώκτη κ.λ.π. Έχει χιούμορ η ταινία, να την δεις. Τη μουσική την έχει γράψει ο Μαρκ Νοπφλερ των Dire Straits και είναι γυρισμένο στα εκπληκτικά τοπία της νότιας Αγγλίας και της Ιρλανδίας.
My name is Inigo Montoya...PREPARE TO DIE.
Φοβερή ατάκα με ισπανική προφορά.
 
Έχει ανάδρομο Ερμή σήμερα συμφοφουριτες μου γιατί μου χακαρανε το ινστα:cry:
Τεσπά
Το ερώτημα είναι γιατί να χακαρουν εμένα και ποιος;Μπορεί ναμαι εδώ μέσα διασημότητα αλλά στον έξω κόσμο ποιος με ξερει; Ναι είχα εύκολο σχετικα κωδικό θα έλεγα.
Μου έστειλαν μήνυμα ότι το έχουν κλειδώσει προσωρινά και μου έστειλαν έναν κωδικό να βάλω. Νετφλιξ βλέπετε; Δεν την ξέρω την διδυμικη σειρά, πάω να την κοιτάξω. Love is blind .
 
Νετφλιξ βλέπετε; Δεν την ξέρω την διδυμικη σειρά, πάω να την κοιτάξω. Love is blind .
Δεν έχω νετφλιξ αλλά το sex education που μου έχει βάλει στον ωροσκόπο ξεκίνησα να το βλέπω κάποια στιγμή το καλοκαίρι στο σπίτι του αδερφού μου μέχρι που έφυγα ξανά για Αθήνα. Δεν είναι κακό αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Όσο για το Spinning Out των Παρθένων δε νομίζω να το δω ποτέ γιατί δεν με ενθουσίασε το σενάριο. Προτιμώ τα εποχής, όπως επίσης και τα μεταφυσικά. Βάλε μου ένα Outlander να το ευχαριστηθώ ή ένα Bridgerton (αν και έχει μπόλικα τρωτά το σενάριο αλλά τέλος πάντων). Κάτι βρετανικό εν πάση περιπτώσει να χορτάσω τοπία και προφορά.
 
Βλέπουμε, βλέπουμε αλλά όχι και κεινο το χάλι της πρώτης καραντίνας που το απόγευμα φτιάχναμε για ώρες μεζεδάκια και το βράδυ τα τρώγαμε οικογενειακώς αποχαυνωμένοι μπροστά στο νετφλιξ. Γίναμε 800 κιλά και σηκώσαμε και την πίεση στον ουρανό. Ευτυχώς τώρα αξιολογούμε τι θα δούμε.
 
Βλέπουμε, βλέπουμε αλλά όχι και κεινο το χάλι της πρώτης καραντίνας που το απόγευμα φτιάχναμε για ώρες μεζεδάκια και το βράδυ τα τρώγαμε οικογενειακώς αποχαυνωμένοι μπροστά στο νετφλιξ. Γίναμε 800 κιλά και σηκώσαμε και την πίεση στον ουρανό. Ευτυχώς τώρα αξιολογούμε τι θα δούμε.
Προσωπικά ο δεύτερος περιορισμός-εγκλεισμός με οδήγησε στο να ξαναθυμηθώ τη Μαντώ οπότε τον περισσότερο χρόνο ήμουν στον υπολογιστή και όχι στην τηλεόραση :):):)
 
Δεν έχω νετφλιξ αλλά το sex education που μου έχει βάλει στον ωροσκόπο ξεκίνησα να το βλέπω κάποια στιγμή το καλοκαίρι στο σπίτι του αδερφού μου μέχρι που έφυγα ξανά για Αθήνα. Δεν είναι κακό αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Όσο για το Spinning Out των Παρθένων δε νομίζω να το δω ποτέ γιατί δεν με ενθουσίασε το σενάριο. Προτιμώ τα εποχής, όπως επίσης και τα μεταφυσικά. Βάλε μου ένα Outlander να το ευχαριστηθώ ή ένα Bridgerton (αν και έχει μπόλικα τρωτά το σενάριο αλλά τέλος πάντων). Κάτι βρετανικό εν πάση περιπτώσει να χορτάσω τοπία και προφορά.
Εμενα είναι ριάλιτι , με τίποτα δεν θα πάρω ας μου έβγαζε την μις Σκάρλετ και τον δούκα η το σαντιτον
 
Μπράβο ρε bajar. Να βλέπεις τοπία να ανοιγει το μάτι σου. Λοιπόν όσοι δεν το έχετε δει και σας αρέσουν τα εποχής αλλά με πλοκή, όχι απλά να κουνάμε τη μακριά την φούστα πάνω στα γρασίδια και να πασπατεύουμε χαζογελώντας την χαίτη του αλόγου, να δείτε το Poldark. Ertflix. Το έχει δείξει η Ερτ ήδη δύο φορές, δυνατό σενάριο, ωραία απεικόνιση εποχής, φοβερά τοπία. Μαίρη εσένα θα σου αρέσει πάρα πολύ αφού λατρεύεις και την Ώστιν.
 
Βλέπουμε, βλέπουμε αλλά όχι και κεινο το χάλι της πρώτης καραντίνας που το απόγευμα φτιάχναμε για ώρες μεζεδάκια και το βράδυ τα τρώγαμε οικογενειακώς αποχαυνωμένοι μπροστά στο νετφλιξ. Γίναμε 800 κιλά και σηκώσαμε και την πίεση στον ουρανό. Ευτυχώς τώρα αξιολογούμε τι θα δούμε.
Laura όταν σκέφτομαι νετφλιξ το μυαλό μου αυτομάτως πάει στην καραντίνα ευτυχώς που υπήρχε και αυτό να λέμε και δεν τρελαθηκαμε
 
Μπράβο ρε bajar. Να βλέπεις τοπία να ανοιγει το μάτι σου. Λοιπόν όσοι δεν το έχετε δει και σας αρέσουν τα εποχής αλλά με πλοκή, όχι απλά να κουνάμε τη μακριά την φούστα πάνω στα γρασίδια και να πασπατεύουμε χαζογελώντας την χαίτη του αλόγου, να δείτε το Poldark. Ertflix. Το έχει δείξει η Ερτ ήδη δύο φορές, δυνατό σενάριο, ωραία απεικόνιση εποχής, φοβερά τοπία. Μαίρη εσένα θα σου αρέσει πάρα πολύ αφού λατρεύεις και την Ώστιν.
Το έχω δει εννοείται σιγά μην μου ξέφευγε και την ζωή της Μαιρυλιν
 
Προσωπικά στον πρώτο περιορισμό-εγκλεισμό έβλεπα βίντεο στο youtube σχετικά με αναπαλαιώσεις-επισκευές-μετατροπές αυτοκινήτων και φορτηγών , διάφορους φάρμερς από ΗΠΑ αλλά και μουσική (λαϊκά κυρίως , τότε δεν είχα ξαναθυμηθεί τη Μαντώ)...
 
Μπράβο παιδιά, σας βλέπω πολύ προχωρημένους. Εγώ ζω στην εποχή των παγετώνων. Δεν έχω netflix ούτε τίποτε από όλα αυτά. Έχω ακούσει ότι υπάρχουν κάποιες πολύ καλές σειρές αλλά κακώς ή καλώς, πραγματικά δεν ξέρω τι από τα δύο είναι, δεν με ενδιαφέρει καθόλου.
 
Πίσω
Μπλουζα