Τι ζώδιο είστε;

Μόλις είδα ότι θα πάρω τίποτα για το 2022. Άρα να μην ανησυχώ. Να κάτσω σε μια γωνίτσα και να περιμένω να μη μου έρθει τίποτα. Όχι, σαν εσάς που περιμένατε αυτοκίνητα και μείνατε αμανάτι? Εγώ γιατί να απογοητευτώ? Αφού ξέρω από την αρχή ότι δεν θα πάρω τίποτα. Όλα καλά.
 
Όχι τζάμπα!!!! Το έχει πει ο ΛΕΠΑ με μεγάλη επιτυχία!

Παράνομος κι αν είναι ο δεσμός μας, εμείς τον δέσαμε μ' αγάπη και αισθήματα
κι αν μας δικάσει η κοινωνία και τους δυο μας, θα τους φωνάξω της καρδιάς είμαστε θύματα.
Παράνομος δεσμός
Μουσική : Κατερίνα Κόρου / Στίχοι : Β.Ζαΐμης

1980 Ο δίσκος έχει κυκλοφορήσει από την ίδια εταιρεία Panivar με τον ίδιο κωδικό σε δύο διαφορετικούς τίτλους και εξώφυλλα ("Παράνομος δεσμός" και "Αγαπιώμαστε")


 
κι αν μας δικάσει η κοινωνία και τους δυο μας, θα τους φωνάξω της καρδιάς είμαστε θύματα.
Κι αν μας δικάσει η κοινωνία και τους δυο μας θα φωνάξω των ζωδίων είμαστε θύματα.
 
Παιδιά εγώ φέτος θα παίζω τζόκερ συχνά. Είχα την μάνα μου στο νοσοκομείο του Αγρινίου προ Χριστουγεννων με 585 ζάχαρο νοσηλευόταν.
Πήγα σε νοσοκομείο Πατρών με πόσα κρούσματα θετικα από κορονοιο να την δει γιατρός, σε μικροβιολογικά να πάρω εξετάσεις και έφερα πίσω απλή γρίπη , αν δεν είναι τύχη αυτό τι είναι; Μόνο 37,8 πυρετό ανέβασα και πονόλαιμος.
 
Παιδιά εγώ φέτος θα παίζω τζόκερ συχνά. Είχα την μάνα μου στο νοσοκομείο του Αγρινίου προ Χριστουγεννων με 585 ζάχαρο νοσηλευόταν.
Πήγα σε νοσοκομείο Πατρών με πόσα κρούσματα θετικα από κορονοιο να την δει γιατρός, σε μικροβιολογικά να πάρω εξετάσεις και έφερα πίσω απλή γρίπη , αν δεν είναι τύχη αυτό τι είναι; Μόνο 37,8 πυρετό ανέβασα και πονόλαιμος.
Φτου, φτου, φτου... :)
Περαστικά .
Απλά προσοχή γιατί η ΜΕΘ Αγρινίου αν έχω πληροφορηθεί σωστά έχει ποσοστό επιτυχίας χμμ δηλ. θανάτων 100%.
Μακριά κι αλάργα...
 
Don't worry @αριαδνη είναι γνωστό οτι οι retromaniax έχουμε ρετρό DNA απο τα 80s και δεν μασάμε! Get well soon!! :) Περαστικά σας και στη @μαμά_Αριάδνη! :thumbup:

get-well-soon-14.jpg


^^ Δεν είναι ιδια σαν την γάτα σου που έχεις στο άβαταρ ;; :lol:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παιδιά εγώ φέτος θα παίζω τζόκερ συχνά. Είχα την μάνα μου στο νοσοκομείο του Αγρινίου προ Χριστουγεννων με 585 ζάχαρο νοσηλευόταν.
Πήγα σε νοσοκομείο Πατρών με πόσα κρούσματα θετικα από κορονοιο να την δει γιατρός, σε μικροβιολογικά να πάρω εξετάσεις και έφερα πίσω απλή γρίπη , αν δεν είναι τύχη αυτό τι είναι; Μόνο 37,8 πυρετό ανέβασα και πονόλαιμος.
Περαστικά! Παίξε και ένα ΛΟΤΤΟ!
 
Δεν είναι έτσι, είμαστε και φοβητσιαρικα ζωδια
 
Αχ, είναι πολύ ωραία και τα δικά σου και τα δικά μου!!!!! Αλλά απ'ότι βλέπω σε όλα τα ζώδια, έχει πολύ ωραία τραγούδια.
 
Πίσω
Μπλουζα