Τι ζώδιο είστε;

Εμεις είμαστε τα πιο αθώα παιδιά το βροντοφωναζει και το fbi, οι μόνοι άδολοι
 

Ποιο ζώδιο; Τα θέλω όλα!
Κ'εγώ!!! Ταξίδια!

Ο Παρθένος μπορεί να ξεπεράσει τα πάντα με τη στάση του. Αλλά πρέπει επίσης να αφιερώσει λίγο χρόνο για τον εαυτό του σε διακοπές ευεξίας. Ένα ταξίδι σε ένα σπα παγκόσμιας κλάσης ή σε ένα καταφύγιο διαλογισμού είναι η ευκαιρία για τους Παρθένους για να ξεκουραστούν και να καθαρίσουν το μυαλό τους.

Σίγουρα πρέπει να αφιερώσω λίγο χρόνο στον εαυτό μου, γιατί συνεχώς φροντίζω τους άλλους και με παραμελώ :( Ωραία ιδέα το σπα!
 
Κ'εγώ!!! Ταξίδια!

Ο Παρθένος μπορεί να ξεπεράσει τα πάντα με τη στάση του. Αλλά πρέπει επίσης να αφιερώσει λίγο χρόνο για τον εαυτό του σε διακοπές ευεξίας. Ένα ταξίδι σε ένα σπα παγκόσμιας κλάσης ή σε ένα καταφύγιο διαλογισμού είναι η ευκαιρία για τους Παρθένους για να ξεκουραστούν και να καθαρίσουν το μυαλό τους.

Σίγουρα πρέπει να αφιερώσω λίγο χρόνο στον εαυτό μου, γιατί συνεχώς φροντίζω τους άλλους και με παραμελώ :( Ωραία ιδέα το σπα!
Μου την σπάει το spa :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 

Δεν θυμάμαι αν το έχω ξαναγράψει αυτό με το μεθυσμένο μήνυμα

Ε, όχι, δεν παίζω. Γιατί μου δίνετε τόσο μικρή ατάκα εμένα? Γιατί οι Παρθένοι κι οι Σκορπιοί έχουν περισσότερα λόγια? Θέλω κι εγώ μεγαλύτερο ρόλο. Βέβαια, τι να πει και η Αριάδνη". Τρεις λέξεις όλες κι όλες. Ένσταση. Δεν είναι δίκαιο. Νομίζω ότι πρέπει να γίνει καινούρια διανομή κειμένων.
 
 
Πρέπει να βρω και τα άλλα τα καρντασια να γιορτάζουμε Χριστούγεννα κάθε μερα
FB_IMG_1642517451200.jpg
 
Παρθένος (24 Αυγούστου – 22 Σεπτεμβρίου)
«Γεια! Είμαι έξω με φίλους και λέμε να πάμε στο στέκι. Σκέφτηκα ότι μπορεί να είσαι κι εσύ εκεί. Απλά ήθελα να σιγουρευτώ ότι είναι όλα εντάξει μεταξύ μας και ότι δε θα υπάρξει πρόβλημα».


Το St. Patrick's day δεν μας αφορά.

Κάποτε είχα έναν συγκάτοικο, δεν ήμασταν φίλοι απλώς νοικιάζαμε δωμάτια στο ίδιο σπίτι, που εκείνη τη μέρα είχε βάλει πρόγραμμα "θα πάω να πιω πράσινη μπύρα, θα μεθύσω και μετά θα κάνω εμετό" και πραγματικά τον βρήκα αργότερα με τη μούρη του χωμένη στη λεκάνη της τουαλέτας. Γιατί η μπύρα που βάφανε πράσινη δεν ήταν και από την καλύτερη ποιότητα. Από τότε St. Patrick's Day μου θυμίζει τον Jay και την τουαλέτα και τη σιχαίνομαι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παρθένος (24 Αυγούστου – 22 Σεπτεμβρίου)
«Γεια! Είμαι έξω με φίλους και λέμε να πάμε στο στέκι. Σκέφτηκα ότι μπορεί να είσαι κι εσύ εκεί. Απλά ήθελα να σιγουρευτώ ότι είναι όλα εντάξει μεταξύ μας και ότι δε θα υπάρξει πρόβλημα».

Ουπς πάλι πριν της ώρας του πάτησα το Save. Αναμείνατε
Τι εννοεί ο ποιητής;;;;;
 
Τώρα το βλέπεις τι εννοούσα. Είχα κάνει ποστ το μήνυμα πριν να είναι έτοιμο. Μου συμβαίνει κάθε τόσο διότι πατάω λάθος κουμπιά, ίσως ctrl-Enter πάνω από μία φορά

Μπα? Μία φορά χρειάζεται, ctrl Enter είναι Save.
 
Τώρα το βλέπεις τι εννοούσα. Είχα κάνει ποστ το μήνυμα πριν να είναι έτοιμο. Μου συμβαίνει κάθε τόσο διότι πατάω λάθος κουμπιά, ίσως ctrl-Enter πάνω από μία φορά

Μπα? Μία φορά χρειάζεται, ctrl Enter είναι Save.
Υπάρχει και ο ποντικός οπότε πατώ Απάντηση/Δημοσίευση Σχολίου
 
Δεν ξέρω αν εκφράζει το μεθυσμένο μήνυμα του Σκορπιού την Ελένη Χατζίδου (είδα ότι είναι νεόκοπη τραγουδίστρια), αλλά εμένα δεν με εκφράζει καθόλου. Πότε δεν θα μπορούσα να πω τον άλλον κακό άνθρωπο.
 
Δεν ξέρω αν εκφράζει το μεθυσμένο μήνυμα του Σκορπιού την Ελένη Χατζίδου (είδα ότι είναι νεόκοπη τραγουδίστρια), αλλά εμένα δεν με εκφράζει καθόλου. Πότε δεν θα μπορούσα να πω τον άλλον κακό άνθρωπο.
Δεν λεει τον άλλο κακό, τον λεει "τον χειρότερο ανθρωπο στον κόσμο". Βαρύ!
Πάντως υπάρχουν άνθρωπου που ηθελημένα ή αθέλητα κάνουν κακό στους γύρω τους. Η δική μου τακτική: μένω μακριά! Ειδικά οι ηλίθιοι είναι τρομερή πηγή δεινών...ΜΑΚΡΙΑ!
 
 
Είμαι η θέα Κάλι. Με λογαριασμούς ΔΕΗ, πετρέλαιο και τον κτηνίατρο που έτρεχα πρωί πρωί τα πολλά χέρια που δίνουν είναι σίγουρα.
 
Πίσω
Μπλουζα