Τι ζώδιο είστε;

Εγώ τι να πω που η οικογένειά μου αποτελείται από Σκορπιό, Αιγόκερω και Δίδυμο; Λογικά δε θα πρεπε να ζούμε τώρα, αφού κανένας δεν θα καθάριζε. At all.
Πάντως από την πείρα μου τα ζώδια της γης καθαρίζουν πιο τακτικά τον χώρο τους αλλά αυτό που τους χαρακτηρίζει είναι τα νεύρα που βγάζουν όταν κάποιος δημιουργεί χάος κάνοντας κάποια δουλειά, ή ψάχνοντας κάτι. Δεν μπορούν να το διαχειριστούν. Αν δε είναι και μαμάδες και ζώδια της γης πετάνε και πράγματα λέγοντας αστείες δικαιολογίες όταν ανακαλύψεις τις απώλειες. π.χ. "μου φάνηκε ότι είδα μια κατσαρίδα να μπαίνει στο αρβυλάκι σου και χραπ πιάνω γρήγορα γρήγορα τα παπούτσια, τα χώνω σε μία σακούλα και βουρ στα σκουπίδια να μην γεννήσει η κατσαρίδα και γεμίσουν όλα σου τα παπούτσια κατσαριδάκια". (Αυτό για τα Dr. Martens του αδελφού μου).
Δεν μπορώ να αντέξω με τίποτα την ακαταστασία. Με κουράζει και μόνο στην σκέψη! Και στο γραφείο ισχύει το ίδιο. Παλιότερα έμπαινα στο γραφείο του προϊσταμένου μου, που ήταν Κριος, και επικρατούσε το απόλυτο χάος! Τον ρωτούσα πότε υπολόγιζε να τακτοποιήσει τον χαμό, και μου έλεγε ότι δεν μπορεί να φανταστεί τον χώρο τακτοποιημένο!

Το τελειότερο ήταν όταν δούλευα μαζί με άλλον Παρθένο! Στο γραφείο μας ήταν ΟΛΑ τακτοποιημένα, όλα στην εντέλεια! Σκέτη απόλαυση. Και κάτι να ξέφευγε από μένα, το διόρθωνε αυτός! Ο προϊστάμενος μας τότε ήταν Δίδυμος: όταν μπαίναμε στο γραφείο του, τον μαλώναμε και συμμαζεύαμε :) Είχαμε το ελεύθερο!!!!
 
Στο κουίζ με τη γάτα τη βλέπω εύκολα να κάνει και τα δύο, δεν έχω "προτίμηση". Αλλά η γάτα τα κατεβαίνει, για πολύ απλό λόγο. Άμα τα ανέβαινε θα βλέπαμε τη σκάλα από πάνω κι άρα το οριζόντιο τμήμα των σκαλιών, tο οποίο είναι πάντα επίπεδο για λόγους ασφαλείας και ευκολία καθαρισμού. Το οριζόντιο τμήμα όμως συχνά προεξέχει
1647358454406.png

και επομένως αυτό που βλέπουμε είναι το κατακόρυφο τμήμα των σκαλιών με το μπροστά μέρος της προεξοχής, άρα βλέπουμε τη σκάλα από κάτω και άρα η γάτα κατεβαίνει. Αυτό δεν έχει σχέση με οφθαλμαπάτες αλλά με το πώς φτιάχνονται οι σκάλες.

1647358253786.png
 
Στο κουίζ με τη γάτα τη βλέπω εύκολα να κάνει και τα δύο, δεν έχω "προτίμηση". Αλλά η γάτα τα κατεβαίνει, για πολύ απλό λόγο. Άμα τα ανέβαινε θα βλέπαμε τη σκάλα από πάνω κι άρα το οριζόντιο τμήμα των σκαλιών, tο οποίο είναι πάντα επίπεδο για λόγους ασφαλείας και ευκολία καθαρισμού. Το οριζόντιο τμήμα όμως συχνά προεξέχει
Προβολή συνημμένου 238877

και επομένως αυτό που βλέπουμε είναι το κατακόρυφο τμήμα των σκαλιών με το μπροστά μέρος της προεξοχής, άρα βλέπουμε τη σκάλα από κάτω και άρα η γάτα κατεβαίνει. Αυτό δεν έχει σχέση με οφθαλμαπάτες αλλά με το πώς φτιάχνονται οι σκάλες.

Προβολή συνημμένου 238876
Με πρόλαβες γιατί ήθελα να σχολιάσω επ'αυτού.
 
Αφού έχουμε τα ίδια γενέθλια ομοίως είμαι Ακατάστατος βάτραχος! Αίσχος κύριε πρόεδρε!
Ο συνεργάτης στο γραφείο έχει γενέθλια 15 Μαΐου δηλ. είναι Ασταμάτητη σαλάτα !!! Αίσχος και πάλι αίσχος
Ένας φίλος που έχει γενέθλια 11 Μαρτίου δηλ είναι Δραματική ντίβα !!!
Άλλος φίλος που έχει γενέθλια 3 Μαΐου είναι Ασταμάτητος υπηρέτης!!!
Δεν θα μπορούσα να αφήσω εκτός την Μαντώ που έχει γενέθλια 13 Απριλίου επομένως είναι Ξεκαρδιστικός ξερόλας !!!!
 
Θυμωμένος rock star! Να πω ότι δε μ΄ αρέσει; Το λατρεύω!!!

Και τούτον εδώ βέβαίως βεβαίως

rjd6.jpg


Α ρε Dio, είδωλο!
 
Καλά που για λόγους αρχής η ημερομηνία γέννησης που δίνω στα διάφορα φόρουμ δεν είναι η πραγματική. Αλλιώς θα ήμουν δραματικό γιογιό. Η πραγματική είναι καλύτερη αλλά μπερδεύει τα γένη.
 
Θυμωμένος rock star! Να πω ότι δε μ΄ αρέσει; Το λατρεύω!!!

Και τούτον εδώ βέβαίως βεβαίως

rjd6.jpg


Α ρε Dio, είδωλο!
Λυπάμαι αλλά ως μη fan του είδους , δεν γνωρίζω τον κύριο ο οποίος έχει αποβιώσει από το 2010....
 
Λυπάμαι αλλά ως μη fan του είδους , δεν γνωρίζω τον κύριο ο οποίος έχει αποβιώσει από το 2010....
Δεν τον ξέρεις, λες, αλλά ξέρεις ότι έφυγε το 2010. Περιέργα μας τα λες.
Τέλος πάντων, θεωρείται ως μία από τις κορυφαίες rock φωνές όλων των εποχών.
 
Δεν τον ξέρεις, λες, αλλά ξέρεις ότι έφυγε το 2010. Περιέργα μας τα λες.
Τέλος πάντων, θεωρείται ως μία από τις κορυφαίες rock φωνές όλων των εποχών.
Ναι αλλά υπάρχει και η μηχανή αναζήτησης βεβαίως , βεβαίως. Τα περισσότερα που αναγράφω είναι από σχετικές διαδικτυακές αναζητήσεις.
 
Αφού έχουμε τα ίδια γενέθλια ομοίως είμαι Ακατάστατος βάτραχος! Αίσχος κύριε πρόεδρε!
Ο συνεργάτης στο γραφείο έχει γενέθλια 15 Μαΐου δηλ. είναι Ασταμάτητη σαλάτα !!! Αίσχος και πάλι αίσχος
Ένας φίλος που έχει γενέθλια 11 Μαρτίου δηλ είναι Δραματική ντίβα !!!
Άλλος φίλος που έχει γενέθλια 3 Μαΐου είναι Ασταμάτητος υπηρέτης!!!
Δεν θα μπορούσα να αφήσω εκτός την Μαντώ που έχει γενέθλια 13 Απριλίου επομένως είναι Ξεκαρδιστικός ξερόλας !!!!
Γίναμε διάσημοι στον χώρο εργασίας σου:fafoutis:ειμαι περήφανη
 
Στο κουίζ με τη γάτα τη βλέπω εύκολα να κάνει και τα δύο, δεν έχω "προτίμηση". Αλλά η γάτα τα κατεβαίνει, για πολύ απλό λόγο. Άμα τα ανέβαινε θα βλέπαμε τη σκάλα από πάνω κι άρα το οριζόντιο τμήμα των σκαλιών, tο οποίο είναι πάντα επίπεδο για λόγους ασφαλείας και ευκολία καθαρισμού. Το οριζόντιο τμήμα όμως συχνά προεξέχει
Προβολή συνημμένου 238877

και επομένως αυτό που βλέπουμε είναι το κατακόρυφο τμήμα των σκαλιών με το μπροστά μέρος της προεξοχής, άρα βλέπουμε τη σκάλα από κάτω και άρα η γάτα κατεβαίνει. Αυτό δεν έχει σχέση με οφθαλμαπάτες αλλά με το πώς φτιάχνονται οι σκάλες.

Προβολή συνημμένου 238876
Τι παρατήρησε ο άνθρωπος!!!
 
Θα μας τσιμπήσουν οι σκορπιοί :biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Ειμαι Σεξυ Μαμα! Ποσο τελειο το βρισκω! :)
 
Πίσω
Μπλουζα