Τι ζώδιο είστε;

Είμαι Κριός και έχω δεχτεί κομπλιμέντο για τα δόντια μου! Έχω όμως ωροσκόποι Αιγόκερω που σύμφωνα με τους αστρολόγους είναι κακός για κόκαλα-δόντια γι αυτό και έχω ταλαιπωρηθεί πολύ με σφραγίσματα, απονευρώσεις και όλα τα ωραία.
Αριάδνη το κενό σημαίνει ότι είσαι αισθησιακή γυναίκα!
Τι να σου πω πιο πολύ δεν εχει:fafoutis::biglaugh:
 
Θα συγχωρήσω, αλλά ποτέ δεν θα ξεχάσω, το λάθος "Gurdges" αντί του "Grudges". Και αυτό είναι γεγονός.
 
Θα συγχωρήσω, αλλά ποτέ δεν θα ξεχάσω, το λάθος "Gurdges" αντί του "Grudges". Και αυτό είναι γεγονός.
Όποιος δεν έχει μνήμη, ξαναζεί τα ίδια και τα ίδια. Δεν ξεχνώ.... (αυτή την φράση την θυμάμαι σαν σύνθημα για την κατοχή της Κύπρου... δυστυχώς οι περισσότεροι έχουν ξεχάσει).
 
Αριάδνη το κενό σημαίνει ότι είσαι αισθησιακή γυναίκα!
Επίσης λένε ότι οι άνθρωποι που έχουν το κενό στα δύο μπροστινά δόντια κάποια στιγμή στη ζωή τους θα γίνουν πολύ πλούσιοι.
Ελπίζω όταν συμβεί αυτό να καταδέχεσαι να μας μιλάς καμιά φορά.
 
Αριαδνη, σου βρηκα ενα ωραιο σπιτακι στο Μαϊαμι, σχεδον τσαμπα. Μονο 90 εκατομμυρια δολλαρια θα δωσεις.
Κοιτα μονο να πλουτισεις γρηγορα γιατι αλλιως θα το χασουμε κι εγω θελω να ερχομαι να με φιλοξενεις 11 μηνες το χρονο.

 
Επίσης λένε ότι οι άνθρωποι που έχουν το κενό στα δύο μπροστινά δόντια κάποια στιγμή στη ζωή τους θα γίνουν πολύ πλούσιοι.
Ελπίζω όταν συμβεί αυτό να καταδέχεσαι να μας μιλάς καμιά φορά.
Tο χω ξανακουσει αυτό μπαχαρ :D θυμάμαι έναν καθηγητή στο λύκειο που μας έλεγε ότι αν ένας άνθρωπος αλλάξει οικονομικό και κοινωνικό στάτους γρήγορα σε κάνει πέρα όσο και φίλο να σε έχει, όσο καλό παιδί και να ηταν.
Αργότερα από χρόνια με δύο συγκεκριμένες περιπτώσεις το κατάλαβα πλήρως δυστυχώς και πονάει . Ας γίνω με το καλό και θα σας κάνω ρετρό πάρτυ σίγουρα στην βίλα μου
 
Αριαδνη, σου βρηκα ενα ωραιο σπιτακι στο Μαϊαμι, σχεδον τσαμπα. Μονο 90 εκατομμυρια δολλαρια θα δωσεις.
Κοιτα μονο να πλουτισεις γρηγορα γιατι αλλιως θα το χασουμε κι εγω θελω να ερχομαι να με φιλοξενεις 11 μηνες το χρονο.

Μπάμπι το πρώτο πράγμα που θα κάνω θα προσλαβω pool boy , μετά κάτι θα κάνω και με σας
 
Kαλα, αυτο εξυπακουεται. Βιλα χωρις pool boy γινεται;
Που παμε ξυπολητες στ' αγκαθια;
 
Επίσης λένε ότι οι άνθρωποι που έχουν το κενό στα δύο μπροστινά δόντια κάποια στιγμή στη ζωή τους θα γίνουν πολύ πλούσιοι.
Μήπως μπορείς να εξειδικεύσεις αυτό το "κάποια στιγμή"? Διότι κοντεύω να πάρω σύνταξη κι ακόμη περιμένω. Λες να φταίει που το κενό ανάμεσα στα δόντια μου συναγωνίζεται το κενό ανάμεσα στ' αυτιά μου?
 
Μήπως μπορείς να εξειδικεύσεις αυτό το "κάποια στιγμή"? Διότι κοντεύω να πάρω σύνταξη κι ακόμη περιμένω. Λες να φταίει που το κενό ανάμεσα στα δόντια μου συναγωνίζεται το κενό ανάμεσα στ' αυτιά μου?
Δεν μπορώ να στο εξειδικεύσω, γιατί είπα "λένε", άλλοι το λένε, δεν το λέω εγώ. Αλλά άμα θες, σου εξειδικεύω το "πλούσιος". Πλούσιος σε λεφτά; πλούσιος σε αισθήματα; πλούσιος σε γνώσεις; διαλέγεις και παίρνεις. Πάω στοίχημα ότι μέχρι στιγμής σε κάτι θα είσαι πλούσιος.
 
Πλούσιος σε πάχητα. Τι να τα κάνω τέτοια πλούτη? Αν μπορούσα θα τα μοίραζα στους φτωχους.
 
Δεν μπορώ να στο εξειδικεύσω, γιατί είπα "λένε", άλλοι το λένε, δεν το λέω εγώ. Αλλά άμα θες, σου εξειδικεύω το "πλούσιος". Πλούσιος σε λεφτά; πλούσιος σε αισθήματα; πλούσιος σε γνώσεις; διαλέγεις και παίρνεις. Πάω στοίχημα ότι μέχρι στιγμής σε κάτι θα είσαι πλούσιος.
Α έτσι είναι και τα δικά μου τα πλούτη , καταλαβα :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα