Τι κονσόλες σκοπεύετε ν' αποκτήσετε στο προσεχές μέλλον;

Μετά το playstarion 1, το psone, το playstation 2, το κλασσικό gameboy που μπήκε στην συλλογή μου πριν καμιά εβδομάδα και το sega saturn το γιαπωνεζάκι να μην πάρω και ένα saturn pal;;;;
 
ASiC είπε:
Μέσα στο μήνα θα πάρω το Wii. Θα το είχα πάρει αλλά μου χάλασε τον προϋπολογισμό το Guitar Hero 5 Super Bundle για το ps2 (έχω κάνει το σαλόνι κανονικό stage!). Μετά είμαι ανάμεσα σε xbox360 και στο ps3... Τι προτείνει ο chef;! :p
360 για αρχή και έπειτα και PS3.

Είπα ότι λόγω του iPad θα πάρω PS3 αργότερα; Είπα ΨΕΜΑΤΑ!!!! :D :D:p:p

Το PS3 είναι πολύ γλύκα κονσολίτσα για να τη προσπεράσει το iPad!!!!!! (όχι ότι το τελευταίο δεν θα το πάρω... )
 
περιμενω ενα Neo Geo CD αλλη εβδομαδα. και μετα παμε για Atari Lynx.
 
Μόλις προχτές απέκτησα ένα GP2X Wiz για τη συλλογή μου. Πλήρως κουτιασμένο και σε άριστη κατάσταση.

Δε θα έλεγα όχι όμως και για ένα PS3 ως blue-ray player για το σαλόνι!
 
Σκοπεύω να αγοράσω το μαύρο Wii διότι έμαθα πως έως τέλος του χρόνου θα κυκλοφορήσει το νέο Donkey Kong Country!!!! Περίμενα για αυτή τη στιγμή 13 χρόνια....
 
να σαι καλα! θα κατσω το βραδυ να κατεβασω μερικα παιχνιδια για αρχη... :D
 
Πιο μέλλον; Εχθές αγόρασα ένα ΧΒΟΧ360 μαζί με 7 παιχνίδια και 20γίγα σκληρό...τελευταία μέρα πριν το +2%:Ρ

Σήμερα από ότι είδα έπεσε ένα καπέλο της τάξης των 18 ευρώ, έτσι για πλάκα.
 
Εγώ αντίθετα, από εκεί που παίρνω έμειναν οι τιμές σταθερές και έχουν και το 360 slim στα 244 ευρώ.

Έχω αρχίσει και εγκαταλείπω τα μεγαλομάγαζα που πουλάνε από χαρτί εκτυπωτή, κονσόλες, λαπτόπια μέχρι και συνδετήρες. Αρκετά τους τα έσκασα.

Ελπίζω να μπορέσω σύντομα να αποκτήσω το 360 slim. Από παλιές κονσόλες λέω να κάνω την υπέρβαση και να ξεκινήσω για μηχανήματα πριν Dreamcast μια και είναι το ρετρότερο που έχω (handhelds not included. )
 
σκοπος μου ειναι να αποχτησω το 360 slim και το 3DO z10
 
Θα βγω οφφτόπικ, αν πέσουν στα χέρια σας κανένα ΧΒΟΧ360 να παίξετε Lego Batman και Lego Indianna Jones.

Πολύ Fun παιχνιδάκια..
 
Χε χε, τα έχω τελειώσει στο Wii!!!!!
 
Θέλω να πάρω το Dingoo A320 και ίσως όταν βγεί,το 3DS
 
GDK είπε:
περιμενω ενα Neo Geo CD αλλη εβδομαδα. και μετα παμε για Atari Lynx.
εδω και το LYNX ;) !! τελευταια φορα που ειχα δει την κονσολα ηταν σε ενος φιλου το σπιτι πριν 15 χρονακια. την ζηλεψα αλλα χρημα για τετοια δεν υπηρχε... πρωτη εντυπωση μου εκανε το δυνατο ηχειο του..

τωρα περιμενω την Jaguar μου.
 
Κι εγώ 3DS, η Nintendo πρωτοπορεί και πάλι!

Μιχάλης
 
Εμ, κι εγώ το περιμένω. Μου έχει κεντρίσει απίστευτα τη περιέργεια το γεγονός ότι δεν θα έχει γυαλιά......

Σκέφτομαι επίσης την απόκτηση εντός της εβδομάδας ενός PSP μια και ποτέ μου δεν είχα, το οποίο δεν θα "πειράξω" μια και το τελευταίο καιρό, με την έλευση του PS3 έχω αλλάξει κατά κόρον ως προς την απόκτηση πρωτότυπων παιχνιδιών.

Αξίζει;
 
Το super nitendo παλιο αλλα καλοοοοοο
 
Ωραίος...το έχω και εγώ από καινούργιο τότε που ήταν πακέτο με το Street Figther II...
 
Πίσω
Μπλουζα