Το Δις Εξαμαρτείν (1993 MEGA)

Συλλεκτικότατο εξώφυλλο!Και αποκλείεται να ήταν εκεί 50 χρονών...Για 42 χρονών μου φαίνεται,δηλαδή ότι έχει γεννηθεί το 1953 όπως έχει ακουστεί επίσης.
 
thebest20 είπε:
Συλλεκτικότατο εξώφυλλο!Και αποκλείεται να ήταν εκεί 50 χρονών...Για 42 χρονών μου φαίνεται,δηλαδή ότι έχει γεννηθεί το 1953 όπως έχει ακουστεί επίσης.
με ενα προβολεα στην μαπα και λιγακι φωτομαγαζο, γινεται και 20 χρονων
 
Ένα ακόμα εξώφυλλο , για την ακρίβεια το πρώτο που έκανε για το promo της σειράς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συλλεκτικότατα εξώφυλλα και τα 2!
 
όσοι θέλουν (εννοείται όλοι φυσικά) να συνεχιστεί η επανάληψη της σειράς για όσους διαθέτουν Facebook ας γίνουν μέλη στην ομάδα "θέλουμε να συνεχιστεί το δις εξαμαρτείν στο mega"
 
Από τη σειρά μου άρεσαν οι τίτλοι έναρξης και θυμάμαι μια σκηνή με τον Γιάννη (Χάρης Σώζος) να απειλεί να πέσει από το παράθυρο (και τελικά έπεσε) όταν έμαθε ότι ο Πέτρος (Αλέξανδρος Αντωνόπουλος) είναι ερωτευμένος με την Άννα (Νένα Μεντή). Τελικά έπαθε αμνησία ο Πέτρος...μου άρεσε επίσης και η Γιολάντα (Ντίνα Κώνστα) που αποκαλούσε την κόρη της Μπούλα (?)...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP είπε:
Από τη σειρά μου άρεσαν οι τίτλοι έναρξης και θυμάμαι μια σκηνή με τον Γιάννη (Χάρης Σώζος) να απειλεί να πέσει από το παράθυρο (και τελικά έπεσε) όταν έμαθε ότι ο Πέτρος (Αλέξανδρος Αντωνόπουλος) είναι ερωτευμένος με την Άννα (Νένα Μεντή). Τελικά έπαθε αμνησία...
Έκανε πως έπαθε!!!
96430.gif
 
Απο τις σειρές που ξαναέβλεπα άνετα! ;)
 
Ρε παιδιά, το παιδί ποιανού είναι; :p

Μαθαινουμε; Γιατί θυμάμαι ότι παιζόταν ένα μπέρδεμα
 
Μένουμε με την απορία!

Η Αννα καίει το χαρτί!!
 
Α, μάλισταα.

Μου θυμίζει Φιλουμένα Μαρτουράνο το σκηνικό, αλλά αντιστρόφως. Όχι με παιδιά, αλλά με πατέρα. :p
 
Εξαιρετική σειρά! Μοναδική Γιολάντα Ραγιά, πρόγονος της Ντένης Μαρκορά στους "Δύο ξένους".
 
Να ρωτήσω,πόσα επεισόδια προβλήθηκαν στην τελευταία προβολή?Αν δεν κάνω λάθος κάτω από 30?Και ποια έχουν κομμένες σκηνές εκτός από το 9 και το 21?
 
thebest20 είπε:
Συλλεκτικότατο εξώφυλλο!Και αποκλείεται να ήταν εκεί 50 χρονών...Για 42 χρονών μου φαίνεται,δηλαδή ότι έχει γεννηθεί το 1953 όπως έχει ακουστεί επίσης.
Ειναι γεννημενη το 45....αλλα μικροδειχνει :D

ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
μήπως έχει κανείς σας στο αρχείο του το εορταστικό επεισόδιο του Πάσχα;;;
Ποιο εορταστικο λες??Τι περιελαμβανε??

konkar είπε:
Κάποιος είχε γράψει στο forum ότι ένας γνωστός του είχε πάει σε τηλεοπτικό σταθμό και ζήτησε να του δώσουν μια σειρά που ήθελε. Του την έδωσαν ολόκληρη κανονικά αφού τον έβαλαν να υπογράψει ότι δεν θα την εκμεταλλευτεί με οποιοδήποτε τρόπο. Αν ισχύει αυτό τότε όσοι μένετε Αθήνα, τρεχάτε!!!!

Ειχα ζητησει κι εγω το Με 2 μαμαδες και μου δωσαν ενα τηλεφωνο αν θελω να το ζητησω...ισως και να γινεται...απο χειμωνα θα το καλεσω!

Πλεον αποτι ξερω υπαρχει παντου η σειρα και την εχουν ολοι...
 
Mπήκε και το Δις Εξαμαρτείν στη 'βάσανο' της ψηφοφορίας. Με δύο νέες σειρές. Ομολογουμένως άδικο κατά τη γνώμη μου, καθώς οι περισσότεροι νέοι -σε ηλικία- χρήστες δεν θα το προτιμήσουν. Ας το στηρίξουμε όλοι μας. http://www.megatv.com/classics.asp?catid=28312
 
Πίσω
Μπλουζα