Το Ρετιρέ (1990 MEGA)

Δε γνωρίζω αν έχει ειπωθεί γιατί δε διάβασα όλες τις σελίδες, αλλά στην ουσία τελευταίο επεισόδιο με την έννοια τι απέγιναν οι ήρωες, πώς κατέληξαν κλπ. δεν υπήρξε ποτέ καθώς η σειρά, όταν τελείωσε ο 2ος κύκλος, ήταν προγραμματισμένη και για 3ο κύκλο που τελικά δεν έγινε ποτέ. Το είχε πει ο Καπουτζίδης στις επετειακές εκπομπές του mega.
 
Να σαι καλα Χρηστο, χρονια πολλα και για την ονομαστικη σου εορτη!
 
Ασ'το καλό! Συγκινήθηκα! Χρόνια πολλά! :)
 
Χρόνια πολλά. Πολύ ωραία πραγματικά σκηνή.

.............................................

Το παραπάνω είναι το σχόλιο μου γιατί δεν το ξαναδείχνει το mega. Λόγω της ημέρας δεν λέω παραπανω πράγματα για αυτό
 
Για να δουμε ποιοι ειναι οι φανατικοι του Ρετιρε ! Μηπως θυμαστε σε ποιο επεισοδιο η Κατερινα Γιουλακη περιμενει ταξι και οταν τελικα βρει τσακωνεται με τους υπολοιπους που περιμενουν και αυτοι ταξι ;
 
Νομίζω στο πρώτο!!!!!!!!!Αν όχι πρώτο,τουλάχιστον στα 2-3 πρώτα!
 
Σίγουρα δεν είναι το πρώτο. Θα έλεγα 2ο ή 3ο. :)
 
Κι εγώ προς τρίτο κλίνω...
 
παιδια ειναι το πρωτο επεισοδιο..
 
picture.php
 
Καιρό έχουμε να δούμε την Κατερίνα Γιουλάκη σε κάποια καινούργια κωμική σειρά.

Λέτε να αποσύρθηκε από την ενεργό δράση;
 
Είναι 72 χρονών τώρα,λογικά θα έχει αποσυρθεί!
 
thebest20 είπε:
Είναι 72 χρονών τώρα,λογικά θα έχει αποσυρθεί!
Η γυναικα ειναι μια χαρα, γεματη ζωντανια, κεφι, χιουμορ, οπως την θυμομαστε και ακομα καλυτερη. Το γεγονος οτι δεν εμφανιζεται στην τηλεοραση (οπως και αρκετοι απο τους παλιους καλους μας ηθοποιους), μαλλον εχει να κανει με την αθλια εικονα της τηλεορασης που εχουμε πια...
 
Φίλε Χρήστο, η αλήθεια είναι ότι το τηλεοπτικό τοπίο έχει ξεθωριάσει τα τελευταία χρόνια. Αυτό είναι περισσότερο εμφανές μετά το χρηματοπιστωτικό crash του 2008 που έφερε την "είσοδο" του International Monetary Fund στην καθημερινότητά μας.
 
Λατρεμενη σειρα,ομως στο περσυνο trailer ελεγε

"καλοκαιρι χωρις ρετιρε δεν γινεται"

Ε που ηταν φετος?Δεν μπορω να το χονεψω περασε ετσι ενα καλοκαιρι χωρις ρετιρε!!!!!!!!Μπορω να πω μου ελειψε!!!!!!

Ατακα ιασωνα = "Φερνεις μακαροναδα παιρνεις ψαρι!!"

Κ εγω εχω να πω στο mega "Φερνεις ρετιρε περνεις μυστικα της εδεμ!"
 
Πίσω
Μπλουζα