Το Φάντασμα

Μπαίνω καθημερινά στο πρόγραμμα της ερτ και προς το παρόν δεν έχω δει κάτι στις βραδυνές επαναλήψεις...Μήπως μας δουλεύουν;
 
Αυτο λεει και ο johnalepou - οτι τα σηριαλ παιζονται αλλα δεν αναφερονται στο προγραμμα.
 
Paspartoo είπε:
Αυτο λεει και ο johnalepou - οτι τα σηριαλ παιζονται αλλα δεν αναφερονται στο προγραμμα.
Τον Μάρτιο που το έδειχνε, το πρόγραμμα το έγραφε κανονικά στις νυχτερινές επαναλήψεις. Δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Απλά δεν το προβάλλουν.
 
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/8......... 22:00
 
Eκείνη την ώρα θα δείξει ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (την αμερικάνικη σειρά ghost whisperer) με την Τζένιφερ Λαβ Χιούιτ, όχι ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ!!!

:(
 
Αχ απιστευτο οτι η υπαλληλος/τηλεφωνητρια στην ΕΡΤ μπερδεψε τις 2 σειρες !!! (ε καλα οχι και τοσο απιστευτο...)
 
Εχθες π μπηκα εγραφε "Το φαντασμα" οχι τα "φαντασματα". Τι να πω...... ερτ ειναι αυτη....
 
Έχω στείλει ξανά μήνυμα στην ΕΡΤ και περιμένω να δω τι θα μου απαντήσει.

Καλά είναι όσοι ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη σειρά, να στείλουν ξεχωριστά ο καθένας e-mail για να φανεί το ενδιαφέρον.
 
Η απάντηση της ΕΡΤ με ημερομηνία: 23-08-2010

ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ .ΚΕΕΠ/ΕΡΤ ΤΗΛ. 2107407070
 
Ακούστε τώρα και την απάντηση της ΕΡΤ με ημερομηνία 30/9/2010: "Λάβαμε το μήνυμά σας, το προωθήσαμε και ενημερώσαμε το αρμόδιο τμήμα της ΕΡΤ. Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας." Ο Petrostr έχει δίκαιο: πρέπει να δείξουμε ο καθένας χωριστά το ενδιαφέρον μας για τη σειρά στην ΕΡΤ.
 
Η απαντηση της ερτ στο δικο μου mail:

 


Σας ευχαριστούμε για την πρότασή σας και θα προσπαθήσουμε να εντάξουμε στο πρόγραμμά μας την σειρά το Φάντασμα που μας προτείνετε,απλά μπορεί να πάρει κάποιο χρόνο γιατί ο προγραμματισμός μας για τον ερχόμενο διάστημα είναι ήδη έτοιμος και δεν μπορούμε να τον αλλάξουμε



Σας ευχαριστούμε που παρακολουθείτε την ΕRT World


Καλό σας απόγευμα
 
kostikos είπε:
Η απαντηση της ερτ στο δικο μου mail: 


Σας ευχαριστούμε για την πρότασή σας και θα προσπαθήσουμε να εντάξουμε στο πρόγραμμά μας την σειρά το Φάντασμα που μας προτείνετε,απλά μπορεί να πάρει κάποιο χρόνο γιατί ο προγραμματισμός μας για τον ερχόμενο διάστημα είναι ήδη έτοιμος και δεν μπορούμε να τον αλλάξουμε



Σας ευχαριστούμε που παρακολουθείτε την ΕRT World


Καλό σας απόγευμα
Τουλάχιστον καταδέχθηκαν να απαντήσουν ότι θα προγραμματίσουν την προβολή της σειράς. Κάτι είναι κι αυτό!
 
Επιτέλους, κάποιοι που την θυμούνταιιιιιι.

Αυτή η σειρά παιζότανε κάθε Δευτέρα βράδυ, οπου το φάντασμα ήτανε ο αρραββωνιαστικός της κοπέλας και έβγαινε αν θυμάμαι καλά με ένα άσπρο κοστούμι και πάντα είχε ηχητική υπόκρουση που πάγωνε το αίμα σου?
 
Αν την έχεις δει, μπορείς να την ξεχάσεις; Αδύνατον!!! Να δούμε αν την επόμενη φορά θα την προβάλουν καμιά ώρα της προκοπής και όχι 2-3 τα ξημερώματα... Πάντως, αν έχετε κάποιο νέο για κάποια επόμενη προβολή πείτε μας, για να μην τη χάσουμε πάλι λόγω έλλειψης πληροφόρησης - διαφήμισης από τα κρατικά μας κανάλια...
 
Hortensia είπε:
Αν την έχεις δει, μπορείς να την ξεχάσεις; Αδύνατον!!! Να δούμε αν την επόμενη φορά θα την προβάλουν καμιά ώρα της προκοπής και όχι 2-3 τα ξημερώματα... Πάντως, αν έχετε κάποιο νέο για κάποια επόμενη προβολή πείτε μας, για να μην τη χάσουμε πάλι λόγω έλλειψης πληροφόρησης - διαφήμισης από τα κρατικά μας κανάλια...
Πράγματι δεν την ξεχνάς! Ειδικά την ιστορική σκηνή Κονιόρδου-Ξάνθου στο νεκροταφείο!

Αν την προβάλλουν εννοείται θα υπάρξει ενημέρωση!

Αλλά θα ανέβει κάποια στιγμή και στο αρχείο της ΕΡΤ γιατί αυτόν τον καιρό είχαν σταματήσει τις μεταφορτώσεις νέων σειρών! Ελπίζουμε σύντομα να ξαναρχίσουν και ανάμεσα στα νέα "uploadings" να είναι και το "Φάντασμα".
 
Παιδιά μήπως έχει κανείς κανένα νέο για τη συγκεκριμένη σειρά αν θα παιχτεί ποτέ ξανά; ή αν έχει τα επεισόδια της σειράς;
 
attachment.php
 
Απίστευτη σειρά! Την έβλεπα με την αδερφή μου κουκουλωμένες στην κουβέρτα (όπως πολλοί άλλοι όπως διαπίστωσα εδώ :) ) και μετά φοβόμασταν να κοιμηθούμε μην πεταχτεί από πουθενά ο Κωνσταντής. Αν έχετε κάποιο νέο για επαναπροβολή ενημερώστε!
 
Χαιρετώ τους φανατικούς φίλους της σειράς ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑ!

Σας ενημερώνω ότι σήμερα 21-11-2011, έστειλα e-mail στην ΕΡΤ ζητώντας να προβάλει σε επανάληψη τη σειρά, καθώς επίσης αν υπάρχει η δυνατότητα να την προσθέσει στο ψηφιακό της αρχείο.

Καλό θα ήταν όσοι ενδιαφέρεστε, να στείλετε και 'σεις e-mail με σκοπό να φανεί το ενδιαφέρον από πολλούς. Το e-mail είναι: webmaster@ert.gr


Π
ροσοχή: Στο e-mail όσοι στείλετε, δώστε πληροφορίες για τη σειρά (video απο youtube, πληροφορίες, κτλ..) με σκοπό μη μπερδευτούν με κάποια άλλη σειρά..
 
Τρία snapshots του..."Φαντάσματος"!...

 


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Πίσω
Μπλουζα