Το θαυμαστό ταξίδι του Νιλς Χόλγκερσον - Nils Holgersson (1980)

candy

RetroNuts!
Αντιδράσεις
27
Παρακαλώ οι moderators του forum να ανεβάσουν το dvdακι που τους έδωσα με την αυθεντική μεταγλώττιση Νιλς Χόγκελσον!!!Τουλάχιστον τον ήχο...

papakis3

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Παιδιά μην δυσκολεύεστε, η ΕΡΤ ξαναγόρασε τα δικαιώματα και θα το προβάλει και πάλι στην ψηφιακή πλατφόρμα τις ''CINE+'' όμως σε λίγο καιρό!!!!!! (Πληροφορία εκ τον έσω!!!!) :diablotin:

Wally

Retired Admin
Αντιδράσεις
2.845
welcome papakis3.

Πολυ ευχαριστη ειδηση!!!!

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.732
Aυτα ειναι τα καλα της ψηφιακης περισσοτερα καναλια περισσοτερες επιλογες, καιρος ηταν αντε και με Sport billy. :thumbup:

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Αντιδράσεις
1.732
intro [edit]

Αυτό το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο επειδή ο λογαριασμός YouTube με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί. [edit]
:thumbup:

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

vaszio

Retro Member
Αντιδράσεις
5
Θα πάθω κρρρρρρ....κρίση αλήθεια;;;;;;;;;;;

loco_chico

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
μόλις πριν από λίγα λεπτά ανακάλυψα το ανεπανάληπτο αυτό FORUM σε μια προσπάθεια αναζήτησης τις επικής σειράς "το μυστήριο του χρυσού πιθήκου" τα λόγια είναι περιττά παιδιά.....ΔʼΚΡΥΣΑ nils χόλγκερσον k τα μυαλά στα κάγκελα......είμαι έτοιμος να αγοράσω τον αποκωδικοποιητή τις ερτ για να ξανά δω το Nils :D

keeper7k

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
1
To forum επεκτείνεται σε όλη την επικράτεια σιγά-σιγά. :)

Καλως ήλθες φίλε και καλή διαμονή!!

vaszio

Retro Member
Αντιδράσεις
5
paidia to mistiria tou xrisou pithikou to exo olo sta agglika 11 dvd..pm..

pooky(1)

MultiDimensional RetroDivinitY
Αντιδράσεις
102
loco_chico είπε:
μόλις πριν από λίγα λεπτά ανακάλυψα το ανεπανάληπτο αυτό FORUM σε μια προσπάθεια αναζήτησης τις επικής σειράς "το μυστήριο του χρυσού πιθήκου" τα λόγια είναι περιττά παιδιά.....ΔʼΚΡΥΣΑ nils χόλγκερσον k τα μυαλά στα κάγκελα......είμαι έτοιμος να αγοράσω τον αποκωδικοποιητή τις ερτ για να ξανά δω το Nils

ΠΑΤΡΙΔΑ!!!!!!!!!!!

Καλώς ήλθες φιλάρα!!!!!!!!!

akmakas

Banned
Αντιδράσεις
9
Καλώς ήλθες loco_chico...Και ακόμα τίποτα δεν είδες φίλε μου....

jvlach

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Νιλς Χόλγκερσεν dvd (στα ελληνικά)

Εdit από ΑΕΟΝ: Διαγράφτηκε. Direct links σε copyrighted υλικό απαγορεύονται κατηγορηματικά από τους Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ.

iolaos

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Paidia καλησπέρα είμαι καινούριος σε αυτό το απίθανο φόρουμ και φαν του νιλς και της καντυ καντυ καθώς και το διαστημοπλιο αργώ.

Υπάρχουν αυτές οι σειρές στο εμπόριο;

Erynies

RetroActive
Αντιδράσεις
4
Στο εμπόριο δεν υπάρχει τίποτα σχετικά με την Κάντυ εδω και χρόνια λόγω διαμάχης των δημιουργών της. Αν είσαι απο Αθήνα υπάρχει ενα μικρό βίντεοκλάμπ κοντά στην πλατεία Βάθης που πουλάει βιντεοκασσέτες της αλλά δεν είναι αυτα που βλέπαμε στην τηλεόραση, αλλά μικρές αυτοτελής ιστορίες. [edit]copyrights[edit].Α! Και καλώς ήρθες!

iolaos

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
τόρεντς; δηλαδή; απο νιλς;

Erynies

RetroActive
Αντιδράσεις
4
εμμ...βλέπεις στο πρώτο πόστ αυτού του thread κάποια urls?Ε, πήγαινε σε αυτά και θα μπορέσεις να κατεβάσεις κάποια επισόδεια απο Νιλς..τώρα για το τί είναι torrent...είναι κάποια αρχειάκια για να κατεβάζεις διάφορα προγράμματα ή ταινίες που ανεβάζουν άλλοι. Πρέπει να κατεβάσεις κάποιον torrent client για να γίνει αυτό..Προσπάθησε να ψάξεις λίγο στο νετ σχετικά και αν έχεις κάποια απορεία εδώ είμαστε..

iolaos

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Λοιπόν κατέβασα το part1 αλλα για να το ανοίξω μου ζητάει την εύρεση του προγράμματος απο το διαδίκτυο, κάνω εγκατάσταση το winrar μετά τι κάνουμε;

iolaos

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Κατέβασα το σωστό πρόγραμμα; τι πρέπει να κάνω για να δω το περιεχόμενο; ζητάω αποσυμπίεση και μου ζητάει και τα άλλα parts

iolaos

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Απαιτείται ο επόμενος τόμος μου γράφει όταν προσπαθώ να κάνω αποσυμπίεση. Δεν μπορώ να δω μόνο τον τόμο που κατέβασα;

Erynies

RetroActive
Αντιδράσεις
4
Πρέπει να κατεβάσεις όλα τα αρχεία και μετά να κάνεις αποσυμπίεση. Προφανώς είναι 1 μόνο επεισόδιο.

Μπλουζα