Το θαυμαστό ταξίδι του Νιλς Χόλγκερσον - Nils Holgersson (1980)

Παρακαλώ οι moderators του forum να ανεβάσουν το dvdακι που τους έδωσα με την αυθεντική μεταγλώττιση Νιλς Χόγκελσον!!!Τουλάχιστον τον ήχο...
 
Παιδιά μην δυσκολεύεστε, η ΕΡΤ ξαναγόρασε τα δικαιώματα και θα το προβάλει και πάλι στην ψηφιακή πλατφόρμα τις ''CINE+'' όμως σε λίγο καιρό!!!!!! (Πληροφορία εκ τον έσω!!!!) :diablotin:
 
welcome papakis3.

Πολυ ευχαριστη ειδηση!!!!
 
Aυτα ειναι τα καλα της ψηφιακης περισσοτερα καναλια περισσοτερες επιλογες, καιρος ηταν αντε και με Sport billy. :thumbup:
 
intro [edit]


Αυτό το βίντεο δεν είναι πλέον διαθέσιμο επειδή ο λογαριασμός YouTube με τον οποίο σχετίζεται έχει τερματιστεί. [edit]
:thumbup:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα πάθω κρρρρρρ....κρίση αλήθεια;;;;;;;;;;;
 
μόλις πριν από λίγα λεπτά ανακάλυψα το ανεπανάληπτο αυτό FORUM σε μια προσπάθεια αναζήτησης τις επικής σειράς "το μυστήριο του χρυσού πιθήκου" τα λόγια είναι περιττά παιδιά.....ΔʼΚΡΥΣΑ nils χόλγκερσον k τα μυαλά στα κάγκελα......είμαι έτοιμος να αγοράσω τον αποκωδικοποιητή τις ερτ για να ξανά δω το Nils :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To forum επεκτείνεται σε όλη την επικράτεια σιγά-σιγά. :)

Καλως ήλθες φίλε και καλή διαμονή!!
 
paidia to mistiria tou xrisou pithikou to exo olo sta agglika 11 dvd..pm..
 
loco_chico είπε:
μόλις πριν από λίγα λεπτά ανακάλυψα το ανεπανάληπτο αυτό FORUM σε μια προσπάθεια αναζήτησης τις επικής σειράς "το μυστήριο του χρυσού πιθήκου" τα λόγια είναι περιττά παιδιά.....ΔʼΚΡΥΣΑ nils χόλγκερσον k τα μυαλά στα κάγκελα......είμαι έτοιμος να αγοράσω τον αποκωδικοποιητή τις ερτ για να ξανά δω το Nils

ΠΑΤΡΙΔΑ!!!!!!!!!!!

Καλώς ήλθες φιλάρα!!!!!!!!!
 
Καλώς ήλθες loco_chico...Και ακόμα τίποτα δεν είδες φίλε μου....
 
Νιλς Χόλγκερσεν dvd (στα ελληνικά)

Εdit από ΑΕΟΝ: Διαγράφτηκε. Direct links σε copyrighted υλικό απαγορεύονται κατηγορηματικά από τους Κανόνες Λειτουργίας του φόρουμ.
 
Paidia καλησπέρα είμαι καινούριος σε αυτό το απίθανο φόρουμ και φαν του νιλς και της καντυ καντυ καθώς και το διαστημοπλιο αργώ.

Υπάρχουν αυτές οι σειρές στο εμπόριο;
 
Στο εμπόριο δεν υπάρχει τίποτα σχετικά με την Κάντυ εδω και χρόνια λόγω διαμάχης των δημιουργών της. Αν είσαι απο Αθήνα υπάρχει ενα μικρό βίντεοκλάμπ κοντά στην πλατεία Βάθης που πουλάει βιντεοκασσέτες της αλλά δεν είναι αυτα που βλέπαμε στην τηλεόραση, αλλά μικρές αυτοτελής ιστορίες. [edit]copyrights[edit].Α! Και καλώς ήρθες!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τόρεντς; δηλαδή; απο νιλς;
 
εμμ...βλέπεις στο πρώτο πόστ αυτού του thread κάποια urls?Ε, πήγαινε σε αυτά και θα μπορέσεις να κατεβάσεις κάποια επισόδεια απο Νιλς..τώρα για το τί είναι torrent...είναι κάποια αρχειάκια για να κατεβάζεις διάφορα προγράμματα ή ταινίες που ανεβάζουν άλλοι. Πρέπει να κατεβάσεις κάποιον torrent client για να γίνει αυτό..Προσπάθησε να ψάξεις λίγο στο νετ σχετικά και αν έχεις κάποια απορεία εδώ είμαστε..
 
Λοιπόν κατέβασα το part1 αλλα για να το ανοίξω μου ζητάει την εύρεση του προγράμματος απο το διαδίκτυο, κάνω εγκατάσταση το winrar μετά τι κάνουμε;
 
Κατέβασα το σωστό πρόγραμμα; τι πρέπει να κάνω για να δω το περιεχόμενο; ζητάω αποσυμπίεση και μου ζητάει και τα άλλα parts
 
Απαιτείται ο επόμενος τόμος μου γράφει όταν προσπαθώ να κάνω αποσυμπίεση. Δεν μπορώ να δω μόνο τον τόμο που κατέβασα;
 
Πρέπει να κατεβάσεις όλα τα αρχεία και μετά να κάνεις αποσυμπίεση. Προφανώς είναι 1 μόνο επεισόδιο.
 
Πίσω
Μπλουζα