"Το κοπή τη πίτα" 2010 (Αθηναϊκό ντιβίζιον)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Το Gameboy ηταν εξτρα δωρο στο νικητή.
 
Μάλιστα. Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι κυκλοφορείτε με gameboys στις τσέπες σας. :p
 
Κυκλοφορώ................

[EDIT]

Κοίταζα τις φωτό με μουσική υπόκρουση από Danzig.

Ρε είμαστε πολύ ροκ τελικά............ :p :D:D:D8)8)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Haros είπε:
Μάλιστα. Είχα αρχίσει να πιστεύω ότι κυκλοφορείτε με gameboys στις τσέπες σας. :p
To λες σαν να ειναι κατι απιστευτο!!!8)

Εγω κυκλοφορω με το Gameboy Advanced στη μια τσεπη και το PSP στην αλλη, αμα δε εχω μαζι μου και την τσαντα περνω και το Neo Geo Pocket Color! ;)
 
Sonic έχεις μεγάλες τσέπες :p
 
Rygar είπε:
ΟΚ, με πρήξατε. Ορίστε οι φωτό. Τι, περιμένατε να τις ποστάρω εδω;;;; :p :p
Οποιος θέλει, ποσταρει αυτή που θέλει. Οποιος παλι θέλει, μπορεί να παίξει βαζοντας λεζάντες οπως περισυ.

Και ετοιμάζω και το βιντεο.
Αχχχχχχ μην δείτε το άλμπουμ ρε παιδιά δεν ξέρω γιατί αλλά έχω βγει σαν τον ανώμαλο στις περισσότερες φωτογραφίες!!! :eek: o_Oo_O

Haros είπε:
Sonic έχεις μεγάλες τσέπες :p
Ναι δεν έχω παράπονο το μπουφάν μου έχει βαθιές τσέπες!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
SONIC είπε:
Αχχχχχχ μην δείτε το άλμπουμ ρε παιδιά δεν ξέρω γιατί αλλά έχω βγει σαν τον ανώμαλο στις περισσότερες φωτογραφίες!!! :eek: o_Oo_O
ΣΑΝ;;;;;;;;; :p :p:p

Χα χα I lol-ed so hard!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

(Πλάκα κάνω έτσι; )
 
SONIC είπε:
Σιγα μην παρεξηγηθω που ανωμαλος με ειπε ανωμαλο!!!! :diablotin:
Τι νεα πουκ?
Μια χαρά φίλε!!!!!!!!!

Με έμαθες καλά βλέπω!

(Έχε υπόψη σου ότι το meeting του mame.gr είναι για το Σάββατο 6 Φεβρουαρίου!!!! Θα τα πούμε εκεί; ) :cool:
 
Θα έχω φάρμακα και για τους δύο σας, μην ανησυχείτε. :p
 
Αιντε με πρήξατε! Ορίστε και το βιντεο:

http://www.youtube.com/watch?v=j8d8ha-CC1g

Μου πηρε συνολικα 3 μερες. 1 μερα χαθηκε ελέω M$ movie maker που δεν έπαιζε, 1 μερα χάθηκε στο ψάξιμο και τελικά στη χρήση του Pinnacle Studio και 5-6 ώρες για να μάθω λίγο το πρόγραμμα, να βαλω captions, να παίξω λίγο μαζί του. Α, και 2 ωρες να το ανεβασω. Κι αφου το ανέβασα, είδα κατι βλακειούλες που ηθελαν διόρθωση και μου ηρθαν κι αλλες ιδέες :D . Τεσπα. Εκανα ο,τι καλύτερο μπορούσα. Του χρόνου θα ειναι καλύτερο.

Και για να προλαβω λίγο τα σχόλια. Το βιντεο αυτό ειναι μισό GB. Για ακόμα καλύτερη ποιότητα, θα έφτανε το 1.5 αλλα ετσι δε θα ανέβαινε ποτέ, γιατί η γραμμή μου πέφτει καθε τρεις και λιγο. Εννοείται , το προτζεκτ υπαρχει κι αμα μου τη δωσει, μπορει να το ανεβασω σε καλυτερη ποιότητα, αλλά δε βλεπω το λόγο.

Ο πιταδόρος να σηκώσει το χέρι του! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θεός μπράβο κολλητέ.. πολύ γέλιο έριξα
 
Χαχαχαχα... :animlaugh: :animlaugh: :animlaugh: Φανταστικό! Μπράβο Rygar, πολύ καλό editing! Πολύ χαίρομαι που ακούγονται καθαρά όλα τα σχόλιά που έκανα ενώ δεν άκουγα καν τη φωνή μου μες στη φασαρία. Στόχευα σε ένα στυλ τύπου Νικόλα Βαφιάδη στον πόλεμο του Κόλπου... τελικά μου βγήκε πιο πολύ σε Παναγιώτη Τόκο. Sorry που έχασα το σβήσιμο των κεριών, ήταν πολύ ξαφνικό. :(
 
Επικό βίντεο :D

“Αν αυτό το βίντεο το παρακολουθείτε μετά από πολλά χρόνια, μη σας παραξενεύει, είναι 2010!”

Α ρε Άλκη :rofl: :rofl:
 
Ωραίο, πολύ ωραίο το βίντεο. Γέλασα πολύ, άντε και του χρόνου παιδιά να είναι πιό φωτεινό το βίντεο γιατί πολύ σκοτάδι έπεσε πάλι.

Rygar είπε:
Και για να προλαβω λίγο τα σχόλια. Το βιντεο αυτό ειναι μισό GB.
Αφού δίνεις και τεχνικές πληροφορίες να δώσω και εγώ. 27,1 Mb ήτσν το αντίστοιχο Θεσσαλονικιώτικο κοπή τη πίτα βίντεο.
 
To βίντεο είναι ομολογουμένως παρά πολύ καλό αλλά αρκετά σκοτεινό εξαιτίας του κλειστού χώρου.(άντε απόλαυσα πάλι την αρχοντόμουτσουναρα μου) ;)

Για εμένα θα ήταν πλήρες αν εκεί που αναφέρεται ότι ο Paspartoo ετοιμάζεται να κόψει την πίτα έλεγε "εδώ ο Paspartoo γνωστός ως Telamonas Stokos ετοιμάζεται να κόψει την πίτα".

Τέλος θέλω να αναφέρω ότι αν φέτος δεν ήταν τυχαίο γεγονός η λάθος χρονολογία της πίτας πρέπει να το καθιερώσουμε σαν έθιμο!!!(Το 8002 του 2008 είναι αξεπέραστο) :D :D
 
Τι έγινε ρε παιδιά! (Κλασική ατάκα από τους Απαράδεκτους)

Που είμαι εγώ!?

Πάντως το 2015 ήταν κορυφή!

Πολύ μπροστά για ρετρό forum!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπράβο Rygar ευχαριστούμε και για το πιτοβίντεο και τις πιτοφωτογραφίες σου. Και του χρόνου με υγεία!!! (δηλ. που θα μπει το 2016) :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα