Το κοπή το Πίτα, Central Office, Αθήνα 2011

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Thx Αντωνη αλλα θα κανω παλι την παραδοσιακη-ρετρο καγκουρια. :)

Σκεφτομαι να κολλησω και μια καμερα στον παπο, να κανω remake την αρχικη σκηνη του Quicksilver.

Juanita εχε κανα μυγδαλο μαζι σου μηπως φυτευτουν καμποσα στο δρομο οπως περσυ.
 
An αναρωτιεστε πως θα φερει την πιτα ο μηχανοκινητος wally, και λαμβανοντας υποψιν οτι προκειται για retro βραδια.. να εισαστε βεβαιοι οτι θα ερθει με το παρακατω στυλακι:

[video=youtube;ojLOq5qpr-0]

 
Σκοπεύω να έρθω και εγώ την Παρασκευή. Να φέρω κάτι; Να βοηθήσω σε κάτι;
 
(καλα, ετσι κι έρθουν και οι ως τώρα 30, τότε συγχαρείτε το νεο σας Τελετάρχη :D )
 
Εσύ φοβίζεις κόσμο. Στο έχω ξαναπεί. Βέβαια θα έρθουν γιατί δεν θα έρθω εγώ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ θα έρθεις;
 
(καλα, ετσι κι έρθουν και οι ως τώρα 30, τότε συγχαρείτε το νεο σας Τελετάρχη :D )

Αν υπολογίσεις και μένα θα είμαστε 31. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
(καλα, ετσι κι έρθουν και οι ως τώρα 30, τότε συγχαρείτε το νεο σας Τελετάρχη :D )
Μακαρι να ερθουν και 40 και 50 :) (btw νεος τελεταρχης δεν υπαρχει ;) )
 
Τελικά παιδία εγώ δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ ( συγνώμη που δεν απάντησα χτές, αλλα γύρισα αργά στο σπίτι ) ... Δεν μπορώ να κάνω αλλαγή στο πρόγραμμα :( Καλά να περάσετε πάντως εύχομαι :)
 
Rygar είπε:
(καλα, ετσι κι έρθουν και οι ως τώρα 30, τότε συγχαρείτε το νεο σας Τελετάρχη :D )
Νικο ενας ειναι και θα ειναι ο τελεταρχης και αυτος εισαι εσυ!

Απλα αφου μετα απο τοσο καιρο μας ξερετε και εμενα αλλα και τον saulot οτι λυσσαμε για κατι τετοια....

Ετσι πηραμε την πρωτοβουλια εμεις μιας και ρωτουσαν πολλα παιδια στο chatbox ποτε θα γινει η κοπη.
 
circleag είπε:
Νικο ενας ειναι και θα ειναι ο τελεταρχης και αυτος εισαι εσυ!
Και εδώ ταιριάζει το σύνθημα "Εεεεσένα θέλουμε! Εεεεσένα θέλουμε! Rygar προχώρα, σε θελει ολ η χώρα!!" :D :D
 
Rygar είπε:
Και εδώ ταιριάζει το σύνθημα "Εεεεσένα θέλουμε! Εεεεσένα θέλουμε! Rygar προχώρα, σε θελει ολ η χώρα!!" :D :D
ή το άλλο είσαι και θα είσαι μόνιμος Τελεχάρχης μας!!!
 
Rygar ζηλευεις? Γιατι το nick σου ειναι πράσινο...
 
μια ερωτηση πως θα σας γνωρισω?
 
witch king είπε:
μια ερωτηση πως θα σας γνωρισω?
Θα κανουν την περισσότερη φασαρία και θα μιλάνε για amstrad, amiga και atari, :)

Πίστεψέ με δε θα δυσκολευτείς καθόλου να τους βρείς :D
 
Χαχαχα.. φοβερό καρτουνάκι!

Θα μπεις από την πλαϊνή είσοδο και θα ανέβεις τα σκαλιά έως πάνω. Τουλάχιστον εκεί μαζευόμασταν τα προηγούμενα χρόνια τους χειμώνες, δεν ξέρω αν φέτος θα είναι αλλιώς.
 
Επιτέλους αυτή τη φορά θα έρθω και εγώ για πρώτη φορά στο κοπή τη πίτα και γενικά σε meeting του retromaniax !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Count Me In !!! :) :D
 
Fotis_kfor είπε:
Επιτέλους αυτή τη φορά θα έρθω και εγώ για πρώτη φορά στο κοπή τη πίτα και γενικά σε meeting του retromaniax !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Count Me In !!! :) :D
Φώτη μια πληροφορία σε παρακαλώ, όταν σε απαγάγουμε σε ποιον να απευθυνθούμε για να ζητήσουμε τη συλλογή σου για λύτρα;
 
Ειμαστε στον οροφο, των καπνιστών σε 2 15αρια τραπέζια.
 
Παιδάκια θα είμαι κι εγώ εκεί. Το σιγούρεψα σήμερα. Θα χαρώ να σας δω όλους σας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα