Το μεγάλο πρόβλημα του να χρησιμοποιείς Windows....

1297384901_bdaad04010.jpg
 
Παλιότερα αυτή η εικόνα είχε βγεί σε μπλουζάκι. Τι λέτε, λινουξάδες; Ψήνεστε για μια μαζική παραγγελία;:biglaugh::biglaugh:
 
Τι λες τώρα ρε,εδώ ψήνομαι κι εγώ !! :D
 
Τα Windows Vista είναι μια μπούρδα και μισή..Απάτη σε όλο της το μεγαλείο..Έβαλα δοκιμαστικά τα Vista 64 ultimate που κάνουν και ένα σωρό λεφτά και το μηχάνημα με Dual core 3.4 GHZGB 800Mhz Memory κάρτα 7900GTX board κορυφαίο και πανάκριβο σερνόταν τόσο που δεν το πίστευα..Ελλεηνά απαράδεκτα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Πάντως εχθές έβαλα τα XP X64 και έπαθα πλάκα από την ταχύτητα τους κορυφαία δοκιμάστε τα!
 
akmakas είπε:
Πάντως εχθές έβαλα τα XP X64 και έπαθα πλάκα από την ταχύτητα τους κορυφαία δοκιμάστε τα!
To σκέφτομαι αυτό akmakas,το σκέφτομαι...!
 
UbuntuLogo1.jpg


και αυτο ωραιο ειναι για μπλουζα....
 
Τα Windows Vista είναι μια μπούρδα και μισή..Απάτη σε όλο της το μεγαλείο..
Συμφωνώ απόλυτα. Ο μόνος λόγος που τα έχω εγκατεστημένα (σε tripple boot μηχάνημα), είναι games που απαιτούν Vista. (Λέγε με Halo 2). Και αργότερα DX 10.1.

Πάντως εχθές έβαλα τα XP X64 και έπαθα πλάκα από την ταχύτητα τους κορυφαία δοκιμάστε τα!
Άν έχεις drivers μια χαρά είναι. (Μόνο για games δεν κάνουν. Δεν κερδίζεις τίποτα σε σχέση με τα 32bitα, και έχουν και ασυμβατότητες, κυρίως οι installers).
 
Έλα ρε,δηλαδή τα καινούργια παιχνίδια δεν τρέχουν όλα σε XP X64...;;
 
Μπα-στο Google οδηγούν...

Πχ: "run halo 2 on xp" είναι ένα ωραίο query...
 
Έλα ρε,δηλαδή τα καινούργια παιχνίδια δεν τρέχουν όλα σε XP X64...;;
Στους 8 μήνες που τα είχα, με τα καινούργια δεν είχα και μεγάλο πρόβλημα. Αλλά παιχνίδια της περιόδου 2000 - 2004, είχαν όχι τα παιχνίδια, αλλά οι installers των παιχνιδιών που ορισμένοι ήταν 16μπιτοι. Και 16μπιτ κώδικας δεν τρέχει σε Win64. (Εδώ καλά - καλά 32μπιτ δεν τρεχουν native. Κάτω από κάποιο είδος emulation νομίζω. Οι γνωρίζοντες ας με διορθώσουν παρακαλώ:biglaugh:)
 
Θα τους δώσω μια ευκαρία σύντομα,έστω κι από περιέργεια...

(εννοείται σε dual boot φάση..! )
 
Θα τους δώσω μια ευκαρία σύντομα,έστω κι από περιέργεια...(εννοείται σε dual boot φάση..! )
Ναι Ναι. Αν και έχουν τους παραπάνω περιορισμούς δεν είναι καθόλου άσχημα.
 
αυτο το site ειναι μοναδικο γιατι ασχολειται με τα 80 που ειναι ξεχωριστα για τη γενια μας,ενα αλλο καλο ομως που δε περιμενα να υπαρχει εδω ειναι οτι σταθηκε αφορμη να μαθω τα εμ... το linux ,χωρις να λεω ακομη οτι τα windows ειναι για πεταμα το Ububtu τουλαχιστον που δοκιμαζω αξιζει
 
starsky είπε:
αυτο το site ειναι μοναδικο γιατι ασχολειται με τα 80 που ειναι ξεχωριστα για τη γενια μας
Πάλι καλά που βλέπουμε και τέτοια posts που και που για να μη ξεχνάμε και που είμαστε....

(αυτό δεν πηγαίνει στο περί μοναδικότητας του forum βεβαίως,αλλά στο περι του ουσιαστικού -και εφαλτήριου για τη δημιουργία του αρχικά- αντικειμένου του...)
 
akmakas,να σε ρωτήσω κάτι;

Τα XP64 έχουν drivers για sata δίσκους ή τους περνάμε από δισκέτα..;

(οπότε την πατήσαμε,γιατί ούτε floppy έχω στο PC μου αυτή τη στιγμή..!! )
 
Πίσω
Μπλουζα