Τσόκαρα

Tom Ridle

RetroN00b
Αντιδράσεις
5
Φορούσατε τέτοια τσοκαρα στα 80ς?

paidi_tou_80

RetroN00b
Αντιδράσεις
69
Θύμαμαι πολύ κόσμο με τσόκαρα τα 80s μεταξύ των οποίων η μητέρα μου και οι αδελφές της και λοιποί συγγενείς. Οι παντόφλες τύπου buffalo ποιες είναι; Μπορεις να ανεβάσεις φωτό;

Tom Ridle

RetroN00b
Αντιδράσεις
5
Θύμαμαι πολύ κόσμο με τσόκαρα τα 80s μεταξύ των οποίων η μητέρα μου και οι αδελφές της και λοιποί συγγενείς. Οι παντόφλες τύπου buffalo ποιες είναι; Μπορεις να ανεβάσεις φωτό;
Αυτές ειναι

FB_IMG_1548930854081.jpg

paidi_tou_80

RetroN00b
Αντιδράσεις
69
Χαχα.....θρυλικές, κλασικές. Νομίζω όλοι είχαμε δει ανθρώπους να τις φορούν ιδιαίτερα στην επαρχία. 

elephadas

RetroJunkie™
Αντιδράσεις
3.131
Εγώ ως παλαιότερος φορούσα ο ίδιος, ήταν οι τελευταία λέξη της μόδας για χρόνια :) (Διότι οι σαγιονάρες με δίχαλο ήταν για τουρίστες και γυναίκες). Ήμουν Αμερική όταν εμφανίστηκαν οι μπλε πλαστικές χωρίς Χ

BETTY BOOP

Aliens Implanted me all Human History
Αντιδράσεις
1.578
Χαχα.....θρυλικές, κλασικές. Νομίζω όλοι είχαμε δει ανθρώπους να τις φορούν ιδιαίτερα στην επαρχία. 
και στο στρατο επισης οι παντοφλες buffalo κυκλοφορουσαν πολυ...

laura ingalls

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
753
Εγώ τις ξέρω ως οικοδομικές. Τις φοράγανε για οικοδομικές εργασίες ως παπούτσι ασφαλείας γιατί δε γλυστράγανε. Στυλιστικά φτάνανε στο peak τους αμα φορούσες κάλτσα από μέσα ιδίως μαύρη.

Τα τσόκαρα με τακούνι είναι από τα πιο σέξι γυναικεία παπούτσια.

Π.χ.
Χαχα όταν βλέπω αυτά τα τσοκαρα μου θυμίζουν το grease και μου ρχετε να τραγουδήσω....

I ve got chills they re multiplying

And l m losing control....

Μπλουζα