Τόλμη και γοητεία (The Bold and the Beautiful)

stakovios

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
221
Φωτογραφία από περιοδικό.

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.902
βρηκα αυτο το βιντεο απο την εκπομπη "ματιες στο παρασκηνιο" με τον Χρηστο Οικονομου(αυτον τον θυμαμαι αμυδρα βεβαια που παρουσιαζε διαφορα θεματα,φανταζομαι ολα σχετικα με τον κινηματογραφο);!

johnalepou

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
134
Α πολύ καλό,την θυμαμαι αυτη την εκπομπη,την βρηκες στο Youtube? Υπαρχει ολοκληρη στο blog που λεει?

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.902
johnalepou είπε:
Α πολύ καλό,την θυμαμαι αυτη την εκπομπη,την βρηκες στο Youtube? Υπαρχει ολοκληρη στο blog που λεει?
τυχαια τη βρηκα πριν λιγο στο γιουτιουμπ, κατι αλλο εψαχνα και βρηκα αυτο ανεβασμενο απ τον ιδιο χρηστη.. δεν ξερω αν υπαρχει ανεβασμενη ολοκληρη,το πιο πιθανο ειναι να την εχει αυτος που ανεβασε το βιντεο.Μπορεις να τον ρωτησεις αν την εχει κι αν μπορει να την ανεβασει ολοκληρη.

Rakeesh

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
885
Ο Οικονομου ηταν δημοσιογραφος και σε καποια περιοδο ειχε παει Αμερικη και παρουσιαζε μια σειρα ντοκυμανταιρ για το Χολυγουντ. Σε ενα επεισοδιο ειχε παει στα στουντιο της Universal και ειχε κανει το 'τουρ' με τα διαφορα θεαματα που εχουν για τους επισκεπτες.

Οταν ειχε γινει το hype με την τολμη, θυμαμαι οτι ο Οικονομου ηταν πολυ μεγαλος φαν. Ειχε κανει ανταποκρισεις και παρουσιασεις απο Αμερικη για τα γυρισματα της σειρας, τους ηθοποιους, τους ειχε καλωσορισει οταν ειχαν ερθει στην Ελλαδα, ενω εκανε και αφιερωματα απο την εκπομπη του.

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.902
Rakeesh είπε:
Ο Οικονομου ηταν δημοσιογραφος και σε καποια περιοδο ειχε παει Αμερικη και παρουσιαζε μια σειρα ντοκυμανταιρ για το Χολυγουντ. Σε ενα επεισοδιο ειχε παει στα στουντιο της Universal και ειχε κανει το 'τουρ' με τα διαφορα θεαματα που εχουν για τους επισκεπτες.
Οταν ειχε γινει το hype με την τολμη, θυμαμαι οτι ο Οικονομου ηταν πολυ μεγαλος φαν. Ειχε κανει ανταποκρισεις και παρουσιασεις απο Αμερικη για τα γυρισματα της σειρας, τους ηθοποιους, τους ειχε καλωσορισει οταν ειχαν ερθει στην Ελλαδα, ενω εκανε και αφιερωματα απο την εκπομπη του.
Rakeesh σ ευχαριστουμε πολυ για τις πληροφοριες! μου λυθηκε και η απορια :) Επισης θυμαμαι που μου ειχε κανει εντυπωση η αμερικανικη προφορα του Οικονομου(αν και δεν ηξερα τιποτα απο αγγλικα τοτε),τα μιλουσε σαν Αμερικανος!( τουλαχιστον ετσι ακουγονταν σε μενα τοτε).

johnalepou

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
134
H Katherine Kelly σε προσφατη εμφανιση της στο ιταλικό DANCING WITH THE STARS

Stormwatch

RetroNuts!
Αντιδράσεις
100
Δεκάρι κι από μένα στην Μπρούκ! Τούμπανον!

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
1.902
H Katherine Kelly σε προσφατη εμφανιση της στο ιταλικό DANCING WITH THE STARS

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

johnalepou

Human RetroDatabase
Αντιδράσεις
134
katerinak είπε:
για την ηλικια της(δεν ξερω ποσο ειναι αλλα υποθετω ανω των 50..) μια χαρα διατηρειται η Μπρουκ και στο σωμα αλλα και στο προσωπο!οσο πιο πολυ ωριμαζει τοσο ομορφαινει σε αντιθεση με την Τειλορ (ειχα δει πριν χρονια βιντεο της σειρας) ειχε κανει λιφτιγκ στο προσωπο και τα χειλια της ηταν σαν να την τσιμπησε σφηκα..αποτυχια σκετη

Χαχαχα εχεις απολυτο δικιο!

Η Brooke εκλεισε τα 50 τον προηγουμενο μηνα...στο βιντεο με το Dancing with the stars ειναι γυρω στα 48 :)

imperium

RetroAdept
Αντιδράσεις
51
παλια που εμενα για διακοπες στο χωριο μου επειδη δεν εβλεπε η γιαγια μου

της διαβαζα τους διαλογους στη σειρα

τωρα αν καταλαβαινε την υποθεση ειναι μια ερωτηση χωρις απαντηση :D

BETTY BOOP

Extra Galactic RetroEntity!
Αντιδράσεις
1.788
Από τη σειρά μου άρεσε η μουσική των τίτλων έναρξης...από υπόθεση δεν καταλάβαινα τίποτα!

Stormwatch

RetroNuts!
Αντιδράσεις
100
BETTY BOOP είπε:
Από τη σειρά μου άρεσε η μουσική των τίτλων έναρξης...από υπόθεση δεν καταλάβαινα τίποτα!
Απλά τα πράγματα. Είναι που λες ο Ριτζ, τις καταφέρνει όλες και στο τέλος τις παντρεύεται σε τυχαία σειρά...

Capten_x

RetroN00b
Αντιδράσεις
1
Γιατί ο χαμός που είχε γίνει στο Μινιόν όταν είχε έρθει ο Ριτζ!!!!!!

α! αυτό δεν το θυμάμαι, ώστε είχε έρθει ο Ριτζ εδώ Ελλάδα; Μπράβο..! βρε βρε τι μαθαίνει κανείς! Ωραίες εποχές μου φαίνονται τώρα πια, ανέμελες εποχές, ίσως επειδή τα σημερινά προβλήματα δεν έχουν τελειωμό!

Capten_x

RetroN00b
Αντιδράσεις
1
α! αυτό δεν το θυμάμαι, ώστε είχε έρθει ο Ριτζ εδώ Ελλάδα; Μπράβο..! βρε βρε τι μαθαίνει κανείς! Ωραίες εποχές μου φαίνονται τώρα πια, ανέμελες εποχές, ίσως επειδή τα σημερινά προβλήματα δεν έχουν τελειωμό!

Stormwatch

RetroNuts!
Αντιδράσεις
100
BTW, διάβασα οτι ο Ριτζ δεν ανανέωσε το συμβόλαιο του με την εταιρεία παραγωγής και δεν θα παίζει στον επόμενο κύκλο. Κρίμα, πάνω που πήγε να πάρει το κολάι του ρόλου...

Thor

RetroMasteR
Αντιδράσεις
270
μήπως απλά συμπλήρωσε 35ετία και παίρνει σύνταξη? :p

nik2010

RetroN00b
Αντιδράσεις
2
tolmi kai goiteia.jpgΦωτογραφία από τις Βιντεοκασέτες που είχαν κυκλοφορήσει από τη σειρά!

RIO

Retro Horrormaniac
Αντιδράσεις
3.257
Μόνο οι γονείς με τα παιδιά, δεν παντρεύτηκαν σε αυτό το σήριαλ. Πολύ πιθανόν να το δούμε και αυτό ( κάπου θα μπερδευτούν οι σεναριογράφοι, στο ποιος είναι συγγενής με ποιον)...

Μπλουζα