Τόλμη και γοητεία (The Bold and the Beautiful)

Φωτογραφία από περιοδικό.
 
βρηκα αυτο το βιντεο απο την εκπομπη "ματιες στο παρασκηνιο" με τον Χρηστο Οικονομου(αυτον τον θυμαμαι αμυδρα βεβαια που παρουσιαζε διαφορα θεματα,φανταζομαι ολα σχετικα με τον κινηματογραφο);!
 
Α πολύ καλό,την θυμαμαι αυτη την εκπομπη,την βρηκες στο Youtube? Υπαρχει ολοκληρη στο blog που λεει?
 
johnalepou είπε:
Α πολύ καλό,την θυμαμαι αυτη την εκπομπη,την βρηκες στο Youtube? Υπαρχει ολοκληρη στο blog που λεει?
τυχαια τη βρηκα πριν λιγο στο γιουτιουμπ, κατι αλλο εψαχνα και βρηκα αυτο ανεβασμενο απ τον ιδιο χρηστη.. δεν ξερω αν υπαρχει ανεβασμενη ολοκληρη,το πιο πιθανο ειναι να την εχει αυτος που ανεβασε το βιντεο.Μπορεις να τον ρωτησεις αν την εχει κι αν μπορει να την ανεβασει ολοκληρη.
 
Ο Οικονομου ηταν δημοσιογραφος και σε καποια περιοδο ειχε παει Αμερικη και παρουσιαζε μια σειρα ντοκυμανταιρ για το Χολυγουντ. Σε ενα επεισοδιο ειχε παει στα στουντιο της Universal και ειχε κανει το 'τουρ' με τα διαφορα θεαματα που εχουν για τους επισκεπτες.

Οταν ειχε γινει το hype με την τολμη, θυμαμαι οτι ο Οικονομου ηταν πολυ μεγαλος φαν. Ειχε κανει ανταποκρισεις και παρουσιασεις απο Αμερικη για τα γυρισματα της σειρας, τους ηθοποιους, τους ειχε καλωσορισει οταν ειχαν ερθει στην Ελλαδα, ενω εκανε και αφιερωματα απο την εκπομπη του.
 
Rakeesh είπε:
Ο Οικονομου ηταν δημοσιογραφος και σε καποια περιοδο ειχε παει Αμερικη και παρουσιαζε μια σειρα ντοκυμανταιρ για το Χολυγουντ. Σε ενα επεισοδιο ειχε παει στα στουντιο της Universal και ειχε κανει το 'τουρ' με τα διαφορα θεαματα που εχουν για τους επισκεπτες.
Οταν ειχε γινει το hype με την τολμη, θυμαμαι οτι ο Οικονομου ηταν πολυ μεγαλος φαν. Ειχε κανει ανταποκρισεις και παρουσιασεις απο Αμερικη για τα γυρισματα της σειρας, τους ηθοποιους, τους ειχε καλωσορισει οταν ειχαν ερθει στην Ελλαδα, ενω εκανε και αφιερωματα απο την εκπομπη του.
Rakeesh σ ευχαριστουμε πολυ για τις πληροφοριες! μου λυθηκε και η απορια :) Επισης θυμαμαι που μου ειχε κανει εντυπωση η αμερικανικη προφορα του Οικονομου(αν και δεν ηξερα τιποτα απο αγγλικα τοτε),τα μιλουσε σαν Αμερικανος!( τουλαχιστον ετσι ακουγονταν σε μενα τοτε).
 
H Katherine Kelly σε προσφατη εμφανιση της στο ιταλικό DANCING WITH THE STARS

 
Δεκάρι κι από μένα στην Μπρούκ! Τούμπανον!
 
H Katherine Kelly σε προσφατη εμφανιση της στο ιταλικό DANCING WITH THE STARS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
katerinak είπε:
για την ηλικια της(δεν ξερω ποσο ειναι αλλα υποθετω ανω των 50..) μια χαρα διατηρειται η Μπρουκ και στο σωμα αλλα και στο προσωπο!οσο πιο πολυ ωριμαζει τοσο ομορφαινει σε αντιθεση με την Τειλορ (ειχα δει πριν χρονια βιντεο της σειρας) ειχε κανει λιφτιγκ στο προσωπο και τα χειλια της ηταν σαν να την τσιμπησε σφηκα..αποτυχια σκετη

Χαχαχα εχεις απολυτο δικιο!

Η Brooke εκλεισε τα 50 τον προηγουμενο μηνα...στο βιντεο με το Dancing with the stars ειναι γυρω στα 48 :)
 
παλια που εμενα για διακοπες στο χωριο μου επειδη δεν εβλεπε η γιαγια μου

της διαβαζα τους διαλογους στη σειρα

τωρα αν καταλαβαινε την υποθεση ειναι μια ερωτηση χωρις απαντηση :D
 
Από τη σειρά μου άρεσε η μουσική των τίτλων έναρξης...από υπόθεση δεν καταλάβαινα τίποτα!
 
BETTY BOOP είπε:
Από τη σειρά μου άρεσε η μουσική των τίτλων έναρξης...από υπόθεση δεν καταλάβαινα τίποτα!
Απλά τα πράγματα. Είναι που λες ο Ριτζ, τις καταφέρνει όλες και στο τέλος τις παντρεύεται σε τυχαία σειρά...
 
Γιατί ο χαμός που είχε γίνει στο Μινιόν όταν είχε έρθει ο Ριτζ!!!!!!

α! αυτό δεν το θυμάμαι, ώστε είχε έρθει ο Ριτζ εδώ Ελλάδα; Μπράβο..! βρε βρε τι μαθαίνει κανείς! Ωραίες εποχές μου φαίνονται τώρα πια, ανέμελες εποχές, ίσως επειδή τα σημερινά προβλήματα δεν έχουν τελειωμό!
 
α! αυτό δεν το θυμάμαι, ώστε είχε έρθει ο Ριτζ εδώ Ελλάδα; Μπράβο..! βρε βρε τι μαθαίνει κανείς! Ωραίες εποχές μου φαίνονται τώρα πια, ανέμελες εποχές, ίσως επειδή τα σημερινά προβλήματα δεν έχουν τελειωμό!
 
BTW, διάβασα οτι ο Ριτζ δεν ανανέωσε το συμβόλαιο του με την εταιρεία παραγωγής και δεν θα παίζει στον επόμενο κύκλο. Κρίμα, πάνω που πήγε να πάρει το κολάι του ρόλου...
 
μήπως απλά συμπλήρωσε 35ετία και παίρνει σύνταξη? :p
 
tolmi kai goiteia.jpgΦωτογραφία από τις Βιντεοκασέτες που είχαν κυκλοφορήσει από τη σειρά!
 
Μόνο οι γονείς με τα παιδιά, δεν παντρεύτηκαν σε αυτό το σήριαλ. Πολύ πιθανόν να το δούμε και αυτό ( κάπου θα μπερδευτούν οι σεναριογράφοι, στο ποιος είναι συγγενής με ποιον)...
 
Πίσω
Μπλουζα